SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak z tą krwią na bombie

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 116932

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 202 Wiek 41 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 6863
Kolejny update - na 99% mogę stwierdzić że e2 ma ogromny wplyw na hct. Przypomnę że ponad rok sie bujałem z hct 53,5-55 na 100 mg tescia na week i nic nie pomagało żadne grejfruty ip6 itp. Estro miałem zawsze 1,5x ponad normę. Od kwietnia leci ari 1/4 e3d i jak ręka odjął. W maju zwiększylem teścia do 150mg, od czerwca lecę 200mg. Wynik z dziś, prawie taki sam od 2 miesięcy:
Hgb 17,5
Hct 49,5
Rbc 5,4

Dodatkowo profilaktycznie 2x dziennie kurkumina przed posilkami (łącznie 1500).


Zmieniony przez - ppmiszak w dniu 7/1/2022 9:51:57 AM
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1342 Napisanych postów 3490 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 54777
U mnie nie ma to wpływu. W przyszłym tygodniu idę na upusty bo hmg 19,5 HCT 57, wiec mie mam innej opcji. Chociaż mój hematolog pochwalił się ze robił ostatnio serie 6 upustów dla gościa co miał Hct 68... tylko ze on akurat ma czerwienice i szpik kostny u niego wariuje
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 585 Napisanych postów 848 Wiek 36 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 19810
Co leci aktualnie z towaru? Wyniki już niepokojące. Działaj. Ja zrobiłem ostatnio mocny upust ok 700ml, dorzuciłem 200mg trena i będę obserwował co się dzieje.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1342 Napisanych postów 3490 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 54777
Lecę już długo, jakiś rok 600 cypio i to mi podniosło 18/55,5% i tak się trzymało. Dodałem jakies 6 tygodni temu 600 deki i poszło do 19,5/57. Także mam Teraz 2x upust po 400 mg w odstępie kilku dni. Morfologia i decyzja co dalej ale hematokryt ma zejść docelowo do 47% czyli pewnie i tak czeka mnie w sumie 4-5 upustów wg lekarza.

Kombinowalem z upustami już wcześniej, ale nie mogłem znaleźć miejsca gdzie mi to zrobią. NFZ odpada bo terminy w poradniach hematologicznych to ponad rok czekania, mimo skierowania od lekarza. Sęk w tym że muszę mieć skierowanie od lekarza NFZ a ja mam od prywatnego. Ale udało mi się znaleźć prywatny szpital, który tego nie robi normalnie ale po znajomości zamówią zestawy do flebotomi i mi to zrobią. Czekam jeszcze na cenę i pewnie nie będe miło zaskoczony....

Sam nie dam rady zrobić upustu.


Zmieniony przez - Michalek83 w dniu 2022-07-02 09:52:49
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 585 Napisanych postów 848 Wiek 36 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 19810
Rozumiem. To faktycznie masz mocno pod górkę, ale najważniejsze że robisz to co konieczne. Ja miałem ostatnio hematokryt 48%, ale ze względu że miałem w planach podniesienie dawek plus dodanie trena zrobiłem upust. Szło tak ładnie że zdecydowałem się na ponad 700ml.
Z mojego doświadczenia powiem Ci ze każdorazowe spuszczenie 450ml obniża mi hematokryt o ok 4%, hemoglobina spada minimum o 1 oczko
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1342 Napisanych postów 3490 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 54777
No to za jeden upust +wlew zaśpiewali mi 500 zł... Podziękowałem. 2 godziny podzwonilem i jadę do Regionalnego Centrum Krwiodawstwa. Mam skierowanie od lekarza więc mogą mi zrobić upust. Koszt 70 zł.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82727 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699716
Ceny z gwiazd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1342 Napisanych postów 3490 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 54777
Bo to prywatny szpital. W ogóle z NFZ nie mają nic wspólnego i generalnie są drodzy. Ale myślałem że max 200 zł będzie. A prywatnie nie udało mi się znalzc pielęgniarki, którą by chciała zrobić.

Jak się ma skierowanie to praktycznie w każdym RCKIK można zrobić upust za śmieszna kasę się okazało...


Zmieniony przez - Michalek83 w dniu 2022-07-04 12:31:02
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1342 Napisanych postów 3490 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 54777
Dziś ogarnalem od rodzinnego (nie może być prywatny) skierowanie do szpitala na oddział hematologii w celu wykonania upustu. Takze zrobię praktycznie na miejscu i za free.

Tak więc żeby podsumować. Poszedłem do hematologa prywatnie (bo dostać się na NFZ to u mnie w dwóch miastach około 300tys każde trzeba czekać ponad rok). Powiedziałem że jestem na htz pod opieką Endo i mam zła morfologię. Rozpoznanie czerwienica wtórna wynikająca z terapii testosteronem. Musisz mieć to na papierze. Dał mi skierowanie na upusty. Na skierowaniu musi być jaka ilość krwi w pojedynczym upuście i do jakiś wartości mają zejść parametry morfologii. I z takim skierowaniem możesz zrobić upust ale prywatnie. Np w CKIK. Im wystarczy skierowanie od prywatnego lekarza. Koszt ok. 70 zł za upust. Możesz też z takim skierowaniem i papierem od hematologa, że masz rozpoznanie czerwienica wtórnej, iść do rodzinnego i poprosić o skierowanie na upust do szpitala na oddział hematologii, najlepiej na CITO. znajdujesz oddział, i umawiasz sie na pierwszy upust. I wtedy masz to na NFZ za free. Ze skierowaniem od prywatnego upustu Ci nie zrobią w sapitalu przerobiłem to.
Jak masz skierowanie od rodzinnego, to najlepiej podzwonic po szpitalach, oddziałach hematologii w okolicy i upewnić się, że zrobią. I to tyle.

PS. Rodzinny musi zrobić skierowanie DO SZPITALA NA ODZIAL HEMATOLOGII. Mi na poczatku zrobił skierowanie do poradni hematologicznej w celu wykonania upustu i w sapitalu odesłali mnie z kwitkiem. Musiałem poprawić u rodzinnego.



Zmieniony przez - Michalek83 w dniu 2022-07-05 20:00:36
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 202 Wiek 41 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 6863
A skierowanie od prywatnego w rckik?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyniki badań do oceny

Następny temat

Cykl na bogato :D

WHEY premium