SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak z tą krwią na bombie

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 116956

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 202 Wiek 41 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 6873
I tak, jeden upust nic nie da, 2 tygodnie po miałem juz znów takie same morfo jak przed. Jakby jeden pomagal to sprawa załatwiona i co 2 miesiące do rck... K... bez kitu ciężko załatwić prywatne upusty, kumpel poszedl do hematologa z hct 55 i go pogonił ze przy takim wyniku nie da skierowania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1342 Napisanych postów 3490 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 54777
No to do następnego i do skutku :) ja trafiłem od razu na takiego co dał. Tylko problem bo w szpitalu nie robią przez COVID a prywatnie nie mam nikogo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 79 Napisanych postów 354 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8192
ppmiszak
I tak, jeden upust nic nie da, 2 tygodnie po miałem juz znów takie same morfo jak przed. Jakby jeden pomagal to sprawa załatwiona i co 2 miesiące do rck... K... bez kitu ciężko załatwić prywatne upusty, kumpel poszedl do hematologa z hct 55 i go pogonił ze przy takim wyniku nie da skierowania



Zgadza się ciężka sprawa kogoś znaleźć. Wydzwoniłem wszystkich w okolicy i lipa. Póki co jeszcze nie potrzebuje i obym nie potrzebował, ale wiadomo jak jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 481 Napisanych postów 1464 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 114042
Takie pytanko do osób stosujących kurkumine,odczuwacie jakieś osłabienie z tytułu obniżenia żelaza? Bo ja przez ostatnie kilka dni kompletnie jestem wypompowany z sił. Ja sobie jednak odpuszczę eksperyment z tą kurkuminą i schodzę do 1 tabsy dziennie bo fajnie mi trawienie poprawiła.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 79 Napisanych postów 354 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8192
Musiałbyś zrobić badania czy rzeczywiście obniżyła żelazo. Ja zszedłem do 1 tabsy i dalej mi trzyma ferrytyne poniżej normy oraz zelazo. Jeżeli chodzi o odczucie zmęczenia to nie jestem w stanie terwz tego określić ponieważ pracuje 14h plus 4 treningi i jestem dosłownie żywym trupem


Zmieniony przez - aDeK1 w dniu 2022-02-18 11:13:47
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 481 Napisanych postów 1464 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 114042
W moim przypadku żadne czynniki typu praca,sen itp. się nie zmieniły w ostatnim czasie,więc raczej stawiałbym na żelazo,ale fakt trzeba będzie sprawdzić dla pewności.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 79 Napisanych postów 354 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8192
Daj znać co wyszło.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 585 Napisanych postów 848 Wiek 36 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 19810
17kamil175
Takie pytanko do osób stosujących kurkumine,odczuwacie jakieś osłabienie z tytułu obniżenia żelaza? Bo ja przez ostatnie kilka dni kompletnie jestem wypompowany z sił. Ja sobie jednak odpuszczę eksperyment z tą kurkuminą i schodzę do 1 tabsy dziennie bo fajnie mi trawienie poprawiła.


Nie zauważyłem. Biorę 3000mg dziennie. A już przed miałem żelazao totalnie na glebie. Samopoczucie bez zmian.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 79 Napisanych postów 354 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8192
Panowie będąc na bombie i mając trochę rozchwiana morfologię pozwalacie sobie czasami na balety? Mowa tu o piciu albo czymś mocniejszym. Jestem ciekaw jak to przekłada się na wynik hematokrytu ? Ma ktoś jakieś spostrzeżenia ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 202 Wiek 41 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 6873
Musisz uważać bo balety odwadniają na nastepny dzień a wiadomo że przy morfo to ważne. Kilka razy bylo u mnie alko + koks i w regularnych badaniach co 2 miechy nie widziałem róznicy
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyniki badań do oceny

Następny temat

Cykl na bogato :D

WHEY premium