SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak z tą krwią na bombie

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 117190

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 6262 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25443
Dobrze że Ci recke chciał pisać. Ja dawno temu byłem z jakimś problemem, nie pamiętam co to było, ale jak powedzialem że biorę saa to minkazal odstawić, pytam czy mi coś przepisz żeby mi jajka.,zaczęły pracować z potworem, to powedzialem że nie, że wystarczy odstawić...pajac

życie jest za krótkie żeby byc małym



http://www.sfd.pl/Rola_tłuszczy_-_art_by_szoho-t185012.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 87 Napisanych postów 653 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 41397
w wawie jest spoko andro, zna sie na rzeczy, recka tez na konkrentne ilosci zeby nie latac co chwile i kase doic. jak bedziesz potrzebowal namiary moge podeslac.

zreszta znany tu na forum


Zmieniony przez - highpriest w dniu 2021-04-16 21:56:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 6262 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25443
Do Wawy mam 450 km, ale dzięki.
Co do labow, to jeżeli idę do swojej przychodzi to wyniki mam niższe niż jak jadę do szpitala na upust, to tam już wogol wysokie wychodzą


Zmieniony przez - makelroj w dniu 16.04.2021 22:01:47

życie jest za krótkie żeby byc małym



http://www.sfd.pl/Rola_tłuszczy_-_art_by_szoho-t185012.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 872 Napisanych postów 15001 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 261567
makelroj nie zartuje taki lajf.

Bierzemy po 10lat tu niektorzy to logiczne ze kiedys pompka stanie

Tu juz pelno chlopakow z dzialu sie wykręciło w niejasnych okolicznościach.

No ale wez tu odstaw


Jak to choroba. Ja cwicze 17 albo 18lat


To jest nie do przeskoczenia. Teraz od roku bije 250/tydz i schudlem z 7-8kg MIESA i juz mam ochote znowu podbic dawki a gdzie tu mowic o odbloku


Nie wiadomo kto następny

P E R F E C T B E A S T

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 872 Napisanych postów 15001 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 261567
Ja przyznam szczerze ze nie umiem odstawic i jak niby?

Zalozmy ze masz np jakas dziewczyne/zone i co? Bedziesz sie odblokowywal rok po 10latach brania ? Bo tyle to trwa....I co jej powiesz w lozku?

A samopoczucie? Funkcjonowanie na codzien?

Z tego sie juz nie da wyjsc, a pozatym kto chce byc chudą c.i.pa z tlustym brzuszkiem jak 90% spoleczenstwa?

To juz lepiej umrzec


Zmieniony przez - PrzeGibon w dniu 2021-04-16 22:49:14
2

P E R F E C T B E A S T

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 872 Napisanych postów 15001 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 261567
Trza bylo myslec wczesniej


Ja mimo wszystko nie zaluje bo doskonale wiedzialem co robie i jestem typem sportowca a nie pijaczka polaczka co molestuje pilota od tv bedąc w samych gaciach



Ale prawda jest taka ze cene zaplacimy. I mozemy tylko odwlekac ten zawal/wylew robiac upusty jesli ktos duzo bije.

Moze moznaby tez na stale wprowadzic np xarelto ale to juz musi hematolog zdecydowac

P E R F E C T B E A S T

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 6262 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25443
Ja tyle samo ćwiczę z przerwami większym i mniejszymi, bez badań, teraz przypadkiem se poszedłem zrobić badania bo samopoczucie się pogorszyło, wcześniej tłumaczyłem sobie to dużymi dawkami trena bo ostatnio ma redukcji byłem i leciało 200trena e2d+100propra i inne dodatki. Ale teraz gdy śledzę ten wątek to zaczynam myśleć że covid miał coś wspólnego w moim morfo. Cały listopad i grudzień nie miałem smaku i zapachu, i żadnych innych objawów. Lekarz rodzinny nie chciał mi dac skierowania na badanie covid, powedzial ze moge sobie sam zrobic za 460, więc olalem to i go.

życie jest za krótkie żeby byc małym



http://www.sfd.pl/Rola_tłuszczy_-_art_by_szoho-t185012.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 6262 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25443
Znasz kogoś kto myślał wcześniej?

życie jest za krótkie żeby byc małym



http://www.sfd.pl/Rola_tłuszczy_-_art_by_szoho-t185012.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 872 Napisanych postów 15001 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 261567
Mogl miec covid cos wspolnego, ale jak mam byc szczery to pierwsze oznaki odrobine gesciejszej krwii to mialem juz z 3 lata temu jak po przedtreningowce czulem ze odplywam na tamten swiat

Uklad krazenia a szczególnie tetnice wiencowe juz tez napewno u niektorych z nas jak u 60latka


Faktem jest ze jak sie zaczela pandemia to wiele osob nagle szukalo upustu a w tym jedna bardzo znana postać w bb. Kto siedzi w temacie to wie

Mogl cos covid namieszac rzeczywiście

A moze poprostu wszyscy juz bijemy tak samo dlugo i to wychodzi




Zmieniony przez - PrzeGibon w dniu 2021-04-16 23:11:50

P E R F E C T B E A S T

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 6262 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25443
To w takim razie miałem to samo. kilka miechów temu kupiłem napalm, po czym wypiłem podwójną dawkę bo zawsze tak ladowlaem, i na trening ogólnie nie poszedłem, serce cały dzień mi kołatalo, niepokój, nie umiem tego lepiej opisać, tez myślałem że dojeżdżam, ale że dużo znajomych się skarzylo ostatnio na napalma, to nie brałem tego poduwagę, pewnie już wtedy miałem hgb 19+

życie jest za krótkie żeby byc małym



http://www.sfd.pl/Rola_tłuszczy_-_art_by_szoho-t185012.html

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyniki badań do oceny

Następny temat

Cykl na bogato :D

WHEY premium