SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak z tą krwią na bombie

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 116782

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 73 Wiek 39 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 523
nikt nie dopusci do obiegu aptecznego czegos co ma miec w skladzie NAC, a go nie ma. problemu z lewizna szukalbym raczej wsrod supelementow roznych dziwnych firm. sam mam problem z krwinkami i tym samym hematokrytem - od dlugiego czasu wynosi okolo 58%. ten dlugi czas to prawie 2 lata beda. pije duzo wody, biore nattokinaze 300 x 2, 1 acard 75 mg dziennie, nie biore witaminy c oddzielnie - tylko to co jest w multiwitaminach. multiwitaminy biore bez zelaza. nac tez biore 1500 mg na noc. czasami dorzucalem do tego tez acc 1200-1800 mg dziennie. probowalem tez ip6 ale nie toleruje go dobrze. dostaje po nim jakiegos depresyjnego zamulenia. podchodzilem 3 razy i za kazdym razem to odstawilem.
nie wiem czy mam jakies objawy wysokiego hematokrytu. ciezko pobiera sie krew, to jest pewne. czasami boli mnie dziwnie glowa, dretwieja mi palce rak, ale nie wiem, czy to od tego, czy moze sobie cos wkrecam. nie zauwazylem, zeby moj mix lekow obnizyl mi hematokryt. ale moze chociaz nie pozwala mu podskoczyc. kiedys zmienilem multiwitaminy na multiple olimpu. i po paru dniach zaczalem sie zle czuc. robilo mi sie czasami slabo. zorientowalem sie, ze moje wczesniejsze witaminy mialy malo zelaza, a olimpu mialy go 3 x wiecej. odstawilem witaminy i przeszlo mi. od tamtej pory kupuje witaminy bez zelaza. ciekawi mnie ten wplyw nac, bo moze odstawienie pozwoliloby na spadek hematokrytu. zdecydowalem sie na test i zupelnie odstawilem nac. po jakim czasie zrobic badania ? 3 miesiace ?
PrzeGibonie, ten Twoj hematolog to pewne zrodlo ?


Zmieniony przez - VitoBambino w dniu 2/22/2021 7:47:48 PM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 73 Wiek 39 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 523
i przy okazji NAC nie jest kwasem ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3610 Napisanych postów 36538 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260901
Robiłeś upusty czy lubisz ostra jazdę bez trzymanki? %)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 872 Napisanych postów 15001 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 261562
VitoBambino

PrzeGibonie, ten Twoj hematolog to pewne zrodlo ?




Tak. Kumaty chłop.


Wlasnie chodzi o acc. I o to ze moze suplementy nie podnosza hgb i hct a apteczny produkt tak... Mi wywalilo ostatnio od acc


Radze tego nie brac.

A w pozostalych kwestiach no to trzeba upust


Zacytuje tez siebie z innego tematu;

PrzeGibon
pawel82
To prawda ze jak zacznie się spuszczać krew później trzeba już cały czas..? Czy to mit..?



Robi sie tak ze spuszczasz z 1.5l a nie 450 w rck


Musisz w krotkich max kilkudniowych odsyepach spuscic:

1. 400
2. 300
3. 300
4. 300

I wtedy masz hemoglobine z 14-15 i hct 40-45 i zanim to wyk***i znowu to minie z rok,


Tak mi proponowal zrobic hematolog ale sie nie zdecydowalem bo za duzo cetegieli zeby przyjeli na oddzial


A takie oddawanie w rck po 450 raz na 2mies to i tak nic nie zmieni wiec to i tak fantazjowanie





Upust musi byc konkretny albo to nie ma sensu




Zmieniony przez - PrzeGibon w dniu 2021-02-22 23:36:26
1

P E R F E C T B E A S T

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 273 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 52330
Przyszedł j na mnie czas .No właśnie koledzy ile tej krwi trzeba utoczyć żeby to miało rece i nogi .
8tyg na mostku a krew dalej gesta tak samo jak na 750testa i 500deki.
Szkoda było czasu na ten mostek .Brałem ip6 i natto,na mnie to nie działa,co dziwne żelazo tez wywalone.
Chyba trzeba dalej wchodzić na cykl i lecieć robić upusty co nie koledzy ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 81 Napisanych postów 504 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7625
Albo zejsc z towaru stawiajac zdrowie powyzej tego wszystkiego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3610 Napisanych postów 36538 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260901
Upusty rób , tylko kontroluj . Musisz znaleźć odpowiedni czas pomiędzy upustami aby było ok
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 202 Wiek 41 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 6835
Czy branie magnezu z B6 podniesie hemoglobine lub hematokryt? Oczywiście razem z IP6 i natto na mostku


Zmieniony przez - ppmiszak w dniu 2/28/2021 2:26:45 PM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 73 Wiek 39 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 523
e-lite nie robilem upustow. raz probowalem ale slabo mi to wyszlo. poszedlem do punktu krwiodastwa i powiedzialem dlaczego chce oddac krew. kobitka powiedziala, ze nie, ze leki biore, ze saa, ze taka krew im sie nie przyda. poprosilem ladnie, czekoladki i sie zgodzila. posadzila mnie na fotelu, wbila igle, krew zaczela leciec i zrobilo mi sie slabo. kobieta sie pyta, czy jest ok. mowie, ze tak, a ona, ze chyba nie bo pan kolor zmienia, robi sie blady. faktycznie prawie zemdlalem. rozlaczyla sprzet i kazala mi spadac. wstyd tylko ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 73 Wiek 39 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 523
i nie wiem skad taka reakcja. nie boje sie widoku krwi. sam zastrzyki robie. wiecej nie probowalem
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyniki badań do oceny

Następny temat

Cykl na bogato :D

WHEY premium