SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak z tą krwią na bombie

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 116935

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 448 Napisanych postów 1785 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 30866
Tak jak pisal Flex1976.Jak cisnienie jest powyzej 140/90 przez 2 tyg mierzac rano i wieczorem to raczej juz do leczenia farmakologicznego jest a nie doraznie brac tabsy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 79 Napisanych postów 354 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8192
_GANGSTA_
Tak jak pisal Flex1976.Jak cisnienie jest powyzej 140/90 przez 2 tyg mierzac rano i wieczorem to raczej juz do leczenia farmakologicznego jest a nie doraznie brac tabsy.



W przeciągu miesiąca tylko 2 razy miałem powyżej 140. We wtorek będę wiedział co i jsk. Dzięki. Leki macie przepisane przez lekarzy czy na wariata sami sobie? Bo i takich gagatkow znam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 448 Napisanych postów 1785 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 30866
A na jakiej podstawie myslisz stwierdzają nadcisnienie?.Lekarz przepisuje leki ale sprawdza sie poprzez 2 tyg pomiary.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 79 Napisanych postów 354 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8192
_GANGSTA_
A na jakiej podstawie myslisz stwierdzają nadcisnienie?.Lekarz przepisuje leki ale sprawdza sie poprzez 2 tyg pomiary.


Co do ma do mojego pytania? Domyślam się ze po przepisanych lekach wykonuje się pomiaru w celu sprawdzenia czy dany lek działa jak należy. Mówię ze znam osoby które kupiły od dilla jakieś leki i tym się doraźnie leczą na cyklach. Pewnie jak sa off to schodzą razem z lekami. Przecież jeżeli ktoś ma ciśnienie w normie i raz na jakiś czas podniesione spowodowane np czynnikami z zewnatrz to lekarz chyba bierze to pod uwagę i od razu nie przepisuje Bóg wie czego. Chociaż pewnie i tacy się trafia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 448 Napisanych postów 1785 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 30866
Dobrze myslisz jak czasem pojawia sie takie cisnienie typu 140 na 90 to jest do cisnienie do obserwacji tylko.Pomaga chciazby picie regularnie soku z buraka i selera naciowego w ten sposob naturalnie mozna obnizyc cisnienie o kilka oczek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 79 Napisanych postów 354 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8192
Sprawdzę się tez czosnek bądź wyciąg z jemioły, ale nie ma co liczyc na cuda przy wywalonym ciśnieniu. U siebie tez zauważam ze dużo gorzej się czuje w momencie mierzenia ciśnienia. Jak jeszcze wyjdzie wysokie nakręcam się i za minutę mam jeszcze wyższe. Psychika.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 448 Napisanych postów 1785 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 30866
Bo sie stresujesz ze bedzie wysokie dlatego.Czosnek i jemioła to raczej kiedys doradzano na Sobie probowalem bez szalu.Natomiast w moim przypadku burak naprawde daje rade.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 79 Napisanych postów 354 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8192
Dokładnie tak. Dzis igła 125/70
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 202 Wiek 41 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 6863
Mnie ciekawi czy jak z 3-4 razy regularnie oddam w rck co 2 miesiące to spadnie hct znacząco czy nie. Oczywiście przy stalej niezmienianej dawce testo i kontroli żelaza i profilaktyce... trzeba będzie przetestować taki scenariusz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 199 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 2537
ppmiszak
Mnie ciekawi czy jak z 3-4 razy regularnie oddam w rck co 2 miesiące to spadnie hct znacząco czy nie. Oczywiście przy stalej niezmienianej dawce testo i kontroli żelaza i profilaktyce... trzeba będzie przetestować taki scenariusz


Kazdy organizm jest inny. Mi takie upusty nic nie dały ;) ale spróbuj na sobie
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyniki badań do oceny

Następny temat

Cykl na bogato :D

WHEY premium