SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak z tą krwią na bombie

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 116950

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 585 Napisanych postów 848 Wiek 36 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 19810
skejcik
Panowie dziś robiłem morfo i wygląda to tak:
Erytrocyty 6,1 norma 4,2-6,0
Hemoglobina 17,9 norma 14-18
Hematokryt 52 norma 40-54
Żelazo 195 norma 65-175
Ferrytyna 55,49 norma 21,81-274,66

Wrzucam cardio 3x20 i codziennie grejfruta, dorzucić od razu IP 6 ?
Dwa tygodnie temu wszystkie te wartości były o +-2 oczka niżej, od miesiąca pierwszy kontakt z deką wcześniej problemów z krwią nie było.


IP6 jak najbardziej już teraz. Żelazo masz już wysoko. A całkiem możliwe że będzie jeszcze wyżej jak nic z tym nie zaczniesz robić.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 16107 Napisanych postów 18066 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 196481
Też bym wrzucił ip6 3 tabsy dziennie I sprawdził za jakieś dwa miesiące. Może hemoglobina Też spadnie
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 199 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 2537
Deka podbija czerwone krwinki bardziej od teścia ;)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 585 Wiek 30 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 11568
TRTforte
skejcik
Panowie dziś robiłem morfo i wygląda to tak:
Erytrocyty 6,1 norma 4,2-6,0
Hemoglobina 17,9 norma 14-18
Hematokryt 52 norma 40-54
Żelazo 195 norma 65-175
Ferrytyna 55,49 norma 21,81-274,66

Wrzucam cardio 3x20 i codziennie grejfruta, dorzucić od razu IP 6 ?
Dwa tygodnie temu wszystkie te wartości były o +-2 oczka niżej, od miesiąca pierwszy kontakt z deką wcześniej problemów z krwią nie było.


IP6 jak najbardziej już teraz. Żelazo masz już wysoko. A całkiem możliwe że będzie jeszcze wyżej jak nic z tym nie zaczniesz robić.


Ja to mam żelazo na poziomie 170 a hemoglobina 16.2, hematokryt 46. Ale słyszałem od jednego lekarza, że samo żelazo jako metabolit jest mało istotne, są bardzo duże wahania jego poziomów, zdecydowanie bardziej istotny jest poziom ferrytyny.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 1313 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54994
Właśnie wróciłem od pielęgniarki, no i ja się poddałem, nie chciała mnie wypuścić żebym robił to sobie sam w domu, powiedziała że mi pomoże to zrobić, więc zabrała się do pracy no i krew wgl nie chciała lecieć, podobna sytuacja jak u TRTforte, nie wiem czy to przez stres + zimno ale po kilku próbach już powiedziałem że p******ę to bo już pokłuty jestem na wszystkie strony, tak że dla mnie przygoda z saa na tą chwilę się zakończyła, do tej pory poszły dwa upusty, na trzeci już nie mam siły wolę już wszystko odstawić i się odblokować, za dużo stresu i nerwów mnie to wszystko kosztuje, masakra jednym słowem. Trzeba trochę odpocząć od tego wszystkiego, ogarnąć stres i zdrowie przede wszystkim. Zdrówka Panowie, bo to najważniejsze!


Zmieniony przez - lukasz5119 w dniu 2021-11-06 18:38:55
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 585 Wiek 30 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 11568
skejcik
Panowie dziś robiłem morfo i wygląda to tak:
Erytrocyty 6,1 norma 4,2-6,0
Hemoglobina 17,9 norma 14-18
Hematokryt 52 norma 40-54
Żelazo 195 norma 65-175
Ferrytyna 55,49 norma 21,81-274,66

Wrzucam cardio 3x20 i codziennie grejfruta, dorzucić od razu IP 6 ?
Dwa tygodnie temu wszystkie te wartości były o +-2 oczka niżej, od miesiąca pierwszy kontakt z deką wcześniej problemów z krwią nie było.


A co bierzesz i w jakich ilościach?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 481 Napisanych postów 1464 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 114036
lukasz5119
Właśnie wróciłem od pielęgniarki, no i ja się poddałem, nie chciała mnie wypuścić żebym robił to sobie sam w domu, powiedziała że mi pomoże to zrobić, więc zabrała się do pracy no i krew wgl nie chciała lecieć, podobna sytuacja jak u TRTforte, nie wiem czy to przez stres + zimno ale po kilku próbach już powiedziałem że p******ę to bo już pokłuty jestem na wszystkie strony, tak że dla mnie przygoda z saa na tą chwilę się zakończyła, do tej pory poszły dwa upusty, na trzeci już nie mam siły wolę już wszystko odstawić i się odblokować, za dużo stresu i nerwów mnie to wszystko kosztuje, masakra jednym słowem. Trzeba trochę odpocząć od tego wszystkiego, ogarnąć stres i zdrowie przede wszystkim. Zdrówka Panowie, bo to najważniejsze!



Zmieniony przez - lukasz5119 w dniu 2021-11-06 18:38:55


Rozsądna decyzja.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 16107 Napisanych postów 18066 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 196481
Tylko uważaj bo clomid też niszczy morfo
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 199 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 2537
Wszystko niszczy morfo :) ogólnie ciężkie mamy życie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 585 Napisanych postów 848 Wiek 36 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 19810
lukasz5119
Właśnie wróciłem od pielęgniarki, no i ja się poddałem, nie chciała mnie wypuścić żebym robił to sobie sam w domu, powiedziała że mi pomoże to zrobić, więc zabrała się do pracy no i krew wgl nie chciała lecieć, podobna sytuacja jak u TRTforte, nie wiem czy to przez stres + zimno ale po kilku próbach już powiedziałem że p******ę to bo już pokłuty jestem na wszystkie strony, tak że dla mnie przygoda z saa na tą chwilę się zakończyła, do tej pory poszły dwa upusty, na trzeci już nie mam siły wolę już wszystko odstawić i się odblokować, za dużo stresu i nerwów mnie to wszystko kosztuje, masakra jednym słowem. Trzeba trochę odpocząć od tego wszystkiego, ogarnąć stres i zdrowie przede wszystkim. Zdrówka Panowie, bo to najważniejsze!



Zmieniony przez - lukasz5119 w dniu 2021-11-06 18:38:55

Mi nie leciała nigdy jak byłem 'nieprzygotowany'. Później jak ogarnąłem schemat to za każdym razem szło pięknie bez zająknięcia. Godzina przed sildenafil, do tego mała ilość benzo, i godzinę przed ubrany już w kurtkę, żeby się nagrzać. Różnica kolosalna.
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyniki badań do oceny

Następny temat

Cykl na bogato :D

WHEY premium