SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak z tą krwią na bombie

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 116909

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 16107 Napisanych postów 18066 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 196481
Ma ktoś może namiary na jakąś pielęgniarkę, która ogarnia upusty krwi?
Najlepiej w Rzeszowie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 585 Wiek 30 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 11567
Michalek83
No ba... :) Porządek jest i spory zapas ;)


Do ilu te wartości mogą być podbite żeby było dosyć bezpieczne? Hemoglobina do 18 a hematokryt 51?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 79 Napisanych postów 354 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8192
zimowy
Michalek83
No ba... :) Porządek jest i spory zapas ;)


Do ilu te wartości mogą być podbite żeby było dosyć bezpieczne? Hemoglobina do 18 a hematokryt 51?



Wydaje mi się ze tu nie ma sztywnej reguły. Niektórzy będą odczuwali skutki uboczne przy minimalnie podwyższonych parametrach, a inni będą latać z hematokrytem 55 i nawet tego nie poczują. Od siebie mogę dodać ze im niżej tym lepiej, ale to wiadomo. Ja z natury mam wynik hematokrytu pod górna granice, a wiec na bombie wątpię ze będę w stanie utrzymać ten wynik w normie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 202 Wiek 41 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 6861
kosta83
Ma ktoś może namiary na jakąś pielęgniarkę, która ogarnia upusty krwi?
Najlepiej w Rzeszowie?


Lub Gdyni albo Gdansku?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1342 Napisanych postów 3490 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 54777
aDeK1
zimowy
Michalek83
No ba... :) Porządek jest i spory zapas ;)


Do ilu te wartości mogą być podbite żeby było dosyć bezpieczne? Hemoglobina do 18 a hematokryt 51?



Wydaje mi się ze tu nie ma sztywnej reguły. Niektórzy będą odczuwali skutki uboczne przy minimalnie podwyższonych parametrach, a inni będą latać z hematokrytem 55 i nawet tego nie poczują. Od siebie mogę dodać ze im niżej tym lepiej, ale to wiadomo. Ja z natury mam wynik hematokrytu pod górna granice, a wiec na bombie wątpię ze będę w stanie utrzymać ten wynik w normie.


Tez tak myśle, z tym, ze np zakrzep może się rozwijać bezobjawowo a poczujesz go dopiero jak się zrobi.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 16107 Napisanych postów 18066 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 196481
Dlatego warto przy okazji badań zrobić też D-dimery
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1342 Napisanych postów 3490 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 54777
I fibrynogen. Ostatnio badałem obydwa i na szczęście wszystko w normach.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 16107 Napisanych postów 18066 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 196481
Dzisiaj robiłem pierwszy upust.
Badania z 18.12.21
Hematokryt 53.7
Hemoglobina 18.1
Erytrocyty 6.31
Wyniki na dzień dzisiejszy były pewnie dużo gorsze bo wtedy jeszcze się w miarę czułem a teraz duszności, spadek ostrości widzenia, ogólne zmęczenie ból głowy,czerwona, napychnieta twarz, drętwienie rąk szczególnie w nocy, mega chrapanie.
Zeszło dzisiaj 450ml krwi i poszedł wlew 500ml Optilyte.
Praktycznie od razu głowa przestała boleć, znikły duszności i takie dziwne uczucie w klatce piersiowej jakby coś gniotło, pobolewało.
Za tydzień powtórka i wtedy zrobię badania to się okaże czy i ewentualnie na ile te dwa upusty poprawiły morfo.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1342 Napisanych postów 3490 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 54777
Robiłeś prywatnie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
Po jednym upuście taka poprawa nastroju ?


Zmieniony przez - e-lite w dniu 2022-02-09 22:21:19
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyniki badań do oceny

Następny temat

Cykl na bogato :D

WHEY premium