SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak z tą krwią na bombie

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 116918

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 87 Napisanych postów 653 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 41397
jedno jest pewne, jak odstawisz towar, wyniki sie poprawia %) warto za wszelka cene cisnac? %) odblok nawet po paru latach on nie jest taki zly, po czasie zyjesz sobie normalnie. i nie ma sie co oszukiwac wszystkie inne wyniki tez wychodza lepiej np cisnienie. ja obecnie mam testa jakies 515 jak ostatnio badalem w skali jakos 240-830 i z takim poziomem testa i libido i checi do zycia, silki sa ok. wiadomo formy mega sie nie zrobi, no ale ze zje.bana krwia mi szkoda sie bawic i poki co odpuscilem sobie temat testa. bede myslal jak mi spadnie do 200 co robic ja przy hemoglobinie 19 i hematokryt 56 czulem sie juz naprawde zle, bolala mnie ciagle glowa i oko plus inne problemu, a przy 20 i 60 i jeszcze stres, ze Ci ta krew nie schodzi.. podziwiam upor
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 585 Napisanych postów 848 Wiek 36 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 19810
Niby tak. Ale wierzysz w ten odblok u mnie po 13 latach ON? Sam zepsułem w lipcu dużo. Już udało mi się zejść z 59 na 53. Uroiło mi się w głowie że ogarnąłem temat i już tylko będzie lepiej i dorzuciłem kosmetyczna dawkę trena (50mg week) i się wszystko znowu zepsuło. Nie dla mnie już cokolwiek poza trt. Pogodziłem się z tym. Ale aż ciężko mi uwierzyć że obecna dawka 12.5mg dziennie może mi też wybijać krew do góry. Dlatego chcę zbic te wyniki i pilnować je na przyszłość.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 481 Napisanych postów 1464 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 114032
Spróbować nie zaszkodzi jeśli nie uda się ogarnąć tych upustów ja bym na twoim miejscu odpuścił,przy takich wynikach organizm musi grubo dostawać w dupe.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1342 Napisanych postów 3490 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 54777
3,5l to malutko. Podbij do 6 litrów. I godzinę przed pobraniem wypij 1 litr.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 29436 Napisanych postów 62874 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 902318
Przed oddawaniem krwi wypijam zawsze spokojnie 2 litry i cały wieczór i noc piję dużo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 202 Wiek 41 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 6863
Ja szedłem na upust przy hgb ok 19 i hct 54-55, myślałem że ban bedzie ale musiałem spróbować dla czystego sumienia. 2 dni przed bez ćwiczeń siłowych tylko aeroby, woda z 5l dziennie, dzień przed elektrolity 3 saszetki, temperatura w pokoju gdzie śpie 18 stopni, w dzień pobrania elektrolity i cały czas woda, nawet jadac na pobranie jechałem z butelka. I cyk - zapraszamy na pobranie, hgb 17,5. Leciało też bez problemu...
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2100 Napisanych postów 3497 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86516
Ile Nattokinazy dajecie?Rozgraniczanie to jakoś że.inna dawka zlna podtrzymanie wyników a inna jak se zle (z ip6 tak to nie działa np)?

Krążę po orbicie niczym hiv po prostytutkach :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mi to najlepiej na morfo pomogło odstawienie alkoholu. Choć długo oszukiwałem się szukając innych sposobów i przyczyn
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2100 Napisanych postów 3497 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86516
omnibatobus1
Mi to najlepiej na morfo pomogło odstawienie alkoholu. Choć długo oszukiwałem się szukając innych sposobów i przyczyn


Podobno alko wlasnie pomaga
1

Krążę po orbicie niczym hiv po prostytutkach :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 16107 Napisanych postów 18066 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 196481
Acidm, ja dawałem 3x ed po 300mg bo takie miałem tabsy
2
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyniki badań do oceny

Następny temat

Cykl na bogato :D

WHEY premium