SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak z tą krwią na bombie

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 116930

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 202 Wiek 41 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 6863
Wawa i okolice: https://hildegarda.edu.pl/krwioupusty/  A potem myk za kilka dni do rck i powinna być poprawa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 199 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 2537
ppmiszak
Wawa i okolice: https://hildegarda.edu.pl/krwioupusty/  A potem myk za kilka dni do rck i powinna być poprawa


Korzystałeś z ich usług?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 202 Wiek 41 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 6863
Nie, za daleko. Sam jestem ciekaw jak tam robią
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 79 Napisanych postów 354 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8192
Jak tam panowie? Jakieś nowe wieści ? Ktoś się badał ostatnio ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 202 Wiek 41 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 6863
Ja dziś. Od ponad roku bujam się z hgb 18-18,5 i hct 53-54 i rbc 5,7-6,0 na dawce 100 mg tescia. Dziś zonk hgb 17,5, hct 49,6 rbc 5,4. Nigdy nie miałem tak dobrych wyników... I szukam przyczyny. Od miesiaca po raz pierwszy ari leci i estro 77 (40-161). Od miesiaca leci też kurkumina ale żelazo jak było -142 (65-175). Badanie robiłem po śniadaniu 3 kanapki i 2 szklankach wody przed i po śniadaniu. Czy możliwe to jest że śniadanie mnie tak nawodniło?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 585 Wiek 30 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 11567
Nie. Kurkumina obniża hematokryt i hemoglobine, sam ostatnio to potwierdziłem w swoich badaniach.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
Kurkumina widocznie się sprawdza u Ciebie
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 199 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 2537
Na przyszłość to nie rób nigdy badań po jedzeniu.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 202 Wiek 41 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 6863
No właśnie nie wiem czy to nie zamazany wynik po śniadaniu. Kurkumina obniża hct? Podobno tylko blokuje wchłanianie żelaza ktore u mnie na tym samym poziomie co wcześniej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 79 Napisanych postów 354 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8192
ppmiszak
No właśnie nie wiem czy to nie zamazany wynik po śniadaniu. Kurkumina obniża hct? Podobno tylko blokuje wchłanianie żelaza ktore u mnie na tym samym poziomie co wcześniej.



Kurkumina sama w sobotę nie obniża hematokrytu. Ogranicza wchłanianie żelaza co prowadzi koniec końców do zmniejszenia tych parametrów. Skoro po stosowaniu żelazo jest na tym samym poziomie a morfologia sie poprawiła szukałbym jednak gdzieś indziej. No chyba ze to śniadanie coś zmieniło w wynikach żelaza. Ferrytyne badales ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyniki badań do oceny

Następny temat

Cykl na bogato :D

WHEY premium