SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak z tą krwią na bombie

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 117826

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 585 Napisanych postów 848 Wiek 36 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 19810
Headspace
Trtforte, Ty masz trt prowadzone przez lekarza?


Nie nie przez lekarza. Tu w NL nie chcą się podjąć tematu jeśli jestem młodszy niż 40 lat, ale wiedzą o tym że sam podaje sobie trt.

Lece schematem z tej kliniki z UK.
Mikrodozowabie codzienne cypio + hcg + letro rozpuszczone w spirytusie.
https://themenshealthclinic.co.uk/microdosing-trt-the-future-of-testosterone-replacement-therapy/ 
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 1313 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54994
TRTforte
Teraz jestem trochę skołowany, ale to efekt benzo. Jednak różnica jest potężna. Szczególnie jeśli chodzi o aeroby. Nie łapie zadyszki, śpię zdecydowanie lepiej. I ciśnienie. Byłem na lekach obniżających ciśnienie. Miałem na nich ok 135/80. Teraz po 3 upustach cały nie przekracza 120/65. Nie da się ukryć ze jest lepiej. Tylko że ja już miałem hematokryt 60%.Już się nie mogę doczekać kolejnego. Wtedy będę miał badania i zobaczę jak to wygląda po upuście 2l krwii w ciągu miesiąca. Jeśli dalej będzie za wysoko będę nalegał na kolejne aż hematokryt będzie poniżej 50%


U mnie jest właśnie podobnie.... Mam propanolol na ciśnienie z tym że bardzo mała dawka bo 40mg 2x dziennie i moje ciśnienie na nim oscyluje między 135-140/80-90, głowa pobolewa ale tylko lekko i miałem czasami kołatania serca, psychiatra przepisał mi też leki uspokajające więc z kołataniem jest już lepiej i jestem spokojniejszy, ale to ciśnienie daje mi się we znaki ( dodam że na znacznie większych dawkach wcześniej miałem raczej na grubszej bombce max 120/60 podobnie jak u Ciebie teraz, bez bomby to wgl miałem mega niskie ciśnienie ), mam również spłycony lekko oddech, zadyszka mnie mocno łapała przy jakichś ciężkich ćwiczeniach jak siady/martwy, stałem i dyszałem sporo, ogólnie samopoczucie z dupy na maxa, nie da się normalnie funkcjonować bo człowiek czuje się jak g****, zamiast czerpać radość z cyklu, myślę że covid też się do tego sporo przyczynił bo miałem long covid skutki koło 6 miesięcy i od tego momentu zaczęły się sporadyczne nie równe bicia serca które występowały 1-2x dziennie, lubiało ciśnienie skakać sobie od tak, no i miałem sporo przyśpieszony puls i serce łupało mocno ciągle, teraz na lekach jest lepiej ale nie zmienia to faktu że upust w moim przypadku to teraz priorytet bo po prostu odczuwam tego mocne saidy. U mnie hemoglobina 18.6 i hematokryt 55 i już nie czuje się najlepiej na tych wynikach, zostaję puki co na teście max 400-500mg na tydzień nie więcej i już sobie tak polecę bez żadnych dodatków + regularne upusty. Dzięki za odpowiedź, zdawaj relacje na bieżąco jak się będzie wszystko zmieniało, cieszę się że taka pozytywna zmiana i dużo zdrowia życzę!


Zmieniony przez - lukasz5119 w dniu 2021-10-15 19:49:51
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 585 Napisanych postów 848 Wiek 36 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 19810
Spłycony oddech. Dobrze to ująłeś. O tym samym mówiłem hematologów. Miałem to samo. Pewnie dalej mam wysoki hematokryt, choć zdecydowanie niżej napewbo, ale już czuję pod tym względem mega poprawę.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1342 Napisanych postów 3490 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 54793
TRTforte
Headspace
Trtforte, Ty masz trt prowadzone przez lekarza?


Lece schematem z tej kliniki z UK.
Mikrodozowabie codzienne cypio + hcg + letro rozpuszczone w spirytusie.
https://themenshealthclinic.co.uk/microdosing-trt-the-future-of-testosterone-replacement-therapy/


Bardzo dobry wybór. Sam ich obserwuje i zastosowałem podczas trt większość ich podejścia.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 202 Wiek 41 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 6944
TRT jak już zbijesz do tych oczekiwanych 50 to potem dalej cykliczne regularne upusty czy będziesz próbował coś prewencyjnie jak ip6 czy grejfruty?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 585 Napisanych postów 848 Wiek 36 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 19810
ppmiszak
TRT jak już zbijesz do tych oczekiwanych 50 to potem dalej cykliczne regularne upusty czy będziesz próbował coś prewencyjnie jak ip6 czy grejfruty?


Mam nadzieję że obejdzie się bez upustów. Ale to pokaże czas. IP6, grapefruit I cardio będzie szkk cały czas plus mikrodawkatesta.
Pożyjemy, zobaczymy.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 1313 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54994
TRTforte
ppmiszak
TRT jak już zbijesz do tych oczekiwanych 50 to potem dalej cykliczne regularne upusty czy będziesz próbował coś prewencyjnie jak ip6 czy grejfruty?


Mam nadzieję że obejdzie się bez upustów. Ale to pokaże czas. IP6, grapefruit I cardio będzie szkk cały czas plus mikrodawkatesta.
Pożyjemy, zobaczymy.


Sam jestem ciekaw jak to będzie wygladalo, zdawaj relacje obowiązkowo, też będę aktualizował jak to u mnie będzie przebiegało, plan mam podobny z tym że u mnie jest w planie jakieś 400mg testa, zobaczymy jak się sprawdzi Ip6, grejpfrut, cardio i nattokinaza zapobiegawczo która będzie szła cały czas. Ale ogólnie ja już się nastawiłem na co kilku tygodniowe upusty, trzeba będzie się do tego przyzwyczaić, kwestia tego jak to będzie wychodziło na badaniach. Ale już na pewno nie dopuszczę do sytuacji jaka ma obecnie miejsce. Jeśli będzie jakaś ch**nia to po prostu robię odblok i kończę z saa. Zdrowie się ma jedno.

Nie wiem czy czytacie zagraniczne fora, u nas w Polsce często się odradza upusty, natomiast znowu w stanach w większości tematów jakie prześledziłem za każdym razem przewija się temat że najlepszym rozwiązaniem są po prostu regularne upusty, rzadko kiedy ktokolwiek pisze o jakichś suplementach.


Zmieniony przez - lukasz5119 w dniu 2021-10-16 01:15:31
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
TRTforte

Lece schematem z tej kliniki z UK.
Mikrodozowabie codzienne cypio + hcg + letro rozpuszczone w spirytusie.
https://themenshealthclinic.co.uk/microdosing-trt-the-future-of-testosterone-replacement-therapy/


Dzięki za tego linka, zacytuję kawałek który powinien pomóc skończyć z promowaniem tu często na forum nie wiem czemu (z wygody?) styl bicia HCG co 4-5 tygodni 2x2500, bo hcg to nie tylko pompowanie wydmuszek dla estetyki.

" elevated brain LH may well improve general brain health and prevent diseases such as Alzheimer’s disease"
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 872 Napisanych postów 15001 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 261572
3 miesiace od ostatniego upustu







HGB: 15.5
HCT: 46


Na dodatek wody malo pilem. Takze wyniki mega zayebiste



Zmieniony przez - PrzeGibon w dniu 2021-10-19 19:51:42
3

P E R F E C T B E A S T

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1342 Napisanych postów 3490 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 54793
A przypomisz czy/co leci?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyniki badań do oceny

Następny temat

Cykl na bogato :D

forma lato