SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak z tą krwią na bombie

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 117818

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 585 Napisanych postów 848 Wiek 36 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 19810
17kamil175
TRTforte
flex1976
Upustu i tak nic nie zmieniają


Możesz to rozwinąć? Chodzi o to że parametry wrócą tak? Po prostu chodzi o to, że boję się że serce dostaje w dupe ostro. O zatory się nie martwię tak mocno gdyż i tak leci Xalerto.

Zaraz bierzesz codziennie xarelto i pomimo tego nadal krew krzepnie Ci podczas upustów?


Nie to nie tak. Nie krzepnie podczas upustu. Po prostu dziś nie mogłem się wbić dobrze. Chwilę leciało i za moment przestało i tak kilka razy. Jakby co chwilę było poza żyła. Dziwne. Nie krzeplo podczas samego upustu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 16255 Napisanych postów 18156 Wiek 41 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 196866
Też biorę xarelto. Zakrzepicy na tym nie dostaniesz ale skutki zyebanego morfo i tak się odczuwa.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 585 Napisanych postów 848 Wiek 36 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 19810
kosta83
Też biorę xarelto. Zakrzepicy na tym nie dostaniesz ale skutki zyebanego morfo i tak się odczuwa.


Mi przede wszystkim chodzi o serce. Miałem przez ostatni rok masę badań. W tym serca od a do z kilka razy. Im wyższy Hematokryt tym niższa frakcja wyrzutowa serca. Przy HTC 58% frakcja wyrzutowa 45%. Przy HTC 53% już 50% a to wg kardiologa bardzo duża różnica.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 16255 Napisanych postów 18156 Wiek 41 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 196866
Zgadza się
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 16255 Napisanych postów 18156 Wiek 41 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 196866
Wyhaczyłem od lekarza heparyne i podbijam sobie. Chce przy 250 testa i primy week mieć morfo w normie i wtedy wrzucić lumbrokinaza, ip6, diosmina, ari zamiast exe żeby igf i estro były nisko I tak sobie lecieć na spokojnie. Co z tego wyjdzie zobaczymy...
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 585 Napisanych postów 848 Wiek 36 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 19810
kosta83
Wyhaczyłem od lekarza heparyne i podbijam sobie. Chce przy 250 testa i primy week mieć morfo w normie i wtedy wrzucić lumbrokinaza, ip6, diosmina, ari zamiast exe żeby igf i estro były nisko I tak sobie lecieć na spokojnie. Co z tego wyjdzie zobaczymy...


Heparyna ma za zadanie obniżenie hematokrytu? Działa tak? Jeśli chodzi o mnie to robiłem eksperyment na lumbrokinase. Wydałem na próbę ponad 170e i jadłem to przez 6 tygodni w dawkach zdecydowanie przekraczające dawki dopuszczalne. Efektu żadnego.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 585 Napisanych postów 848 Wiek 36 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 19810
Wysłane podwójnie




Zmieniony przez - TRTforte w dniu 2021-09-04 09:46:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 585 Napisanych postów 848 Wiek 36 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 19810
Swoją drogą IGF też napewno podbija HTC. Na MK też mi poszło do góry w porównaniu do testa solo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 483 Napisanych postów 1465 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 114172
TRTforte
kosta83
Wyhaczyłem od lekarza heparyne i podbijam sobie. Chce przy 250 testa i primy week mieć morfo w normie i wtedy wrzucić lumbrokinaza, ip6, diosmina, ari zamiast exe żeby igf i estro były nisko I tak sobie lecieć na spokojnie. Co z tego wyjdzie zobaczymy...


Heparyna ma za zadanie obniżenie hematokrytu? Działa tak? Jeśli chodzi o mnie to robiłem eksperyment na lumbrokinase. Wydałem na próbę ponad 170e i jadłem to przez 6 tygodni w dawkach zdecydowanie przekraczające dawki dopuszczalne. Efektu żadnego.

Nie,heparyna to przeciwzakrzepowy lek,chociaż gdzieś czytałem,że może obniżać hematokryt.


Zmieniony przez - 17kamil175 w dniu 2021-09-04 10:05:09
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 16255 Napisanych postów 18156 Wiek 41 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 196866
Heparyna przeciwzakrzepowo ale i przeciwzapalnie. Zawsze jak brałem to hematokryt spadał...

Z tą lumbrokinaza to mnie zasmuciłeś bo też ostatnio kupiłem...
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyniki badań do oceny

Następny temat

Cykl na bogato :D

forma lato