SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak z tą krwią na bombie

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 116955

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 112 Napisanych postów 544 Wiek 36 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 20272
ppmiszak
Mi poszło 450 upustu, hct dalej 53,5a hgb wzrosła. Cały czas (juz ponad miesiąc) grejfrut, od 3 miesięcy ip6 1500. To ja już serio nie wiem, myślałem że upust załatwi sprawę na przynajmniej miesiąc...


a ile testa lecisz ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 202 Wiek 41 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 6873
200 cypio/week, podzielone pon. czw. po 100
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 87 Napisanych postów 653 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 41397
ja jadlem grejprfuty z pol roku, czasem po 2 dziennie, z tym ze te zydowskie zielone i poprawy w krwi nie widzialem. swoja droga dlaczego zamiast odczekac i zobaczyc jak bedzie po upuscie od razu dodales towaru?%) z jednej strony upusciles krew, organizm zauwazyl ubytek i zaczal ten proces uzupelnienia niedoboru (bo tak to widzi w tym momencie twoj organizm) a dodatkowo podbiles testa, kolejny bodziec do wiekszej produkcji i stad pewnie jest jak jest. ale makelroj mial podobnie.. mimo odstawienia towaru, 2 upusty i praktycznie to samo, dopiero chyba 3 mu to poprawil znaczaco. u kazdego to wszystko wyglada inaczej. ja wlasnie z tego wzgledu sie nie zdecydowalem na upusty, nie wiadomo czy uda sie utrafic w regularne oddawanie w rckik i pozniej zostanie dlubanie samemu w domu po kablach
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 16107 Napisanych postów 18066 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 196481
Ppmiszak, ja bym wszedł na mostek I po 2 miesiącach badania czy się poprawiło. Y mnie test nawet przy 250 week niszczy morfo a hcg nie
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
Tydzień temu w piątek zrobiłem badania , hb 17,9. W niedziele zrobiłem upust jakieś 350 ml . Dzisiaj postanowiłem oddać krew i co ? Zonk k***a bo hemoglobina 18,9 %) znowu odesłany z kwitkiem %)
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 202 Wiek 41 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 6873
Dodam taki mały fakt dotyczący nawodnienia - pierwsze badanie 3 dni przed upustem z rana na czczo, szklanka wody po nocy wypita - hgb 18, hct 53. W dzień upustu wypite z rana ok 1,5 litra wody i elektrolity dzień wcześniej i z rana też - hgb 17,5, hct 49,5
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 202 Wiek 41 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 6873
Hct badać z rana na czczo czy w środku dnia gdy nawodnienie mamy już większe?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 872 Napisanych postów 15001 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 261566
Idealnie by bylo tak naupuszczac zeby nawet na czczo bylo w widelkach
1

P E R F E C T B E A S T

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
No właśnie kwestia nawodnienia to będzie tu priorytet .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 766 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 182458
Bo jak się zrobi upust krwi trzeba zrobić wlew z soli fizjologicznej by rozrzedzic krew dodatkowo i uzupełnic utraconą gdyż organizm po upuscie i tak bedzie chciał nadrobić ta straconą .
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyniki badań do oceny

Następny temat

Cykl na bogato :D

WHEY premium