SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak z tą krwią na bombie

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 116937

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1342 Napisanych postów 3490 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 54777
Dawaj znać jak się sytuacja będzie rozwijać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 481 Napisanych postów 1464 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 114035
Jeszcze tak informacyjnie gdyby ktoś chciał się skusić na TB500 przy problemach z morfo to stanowczo odradzam,wbiłem 10mg w 4 dni.




2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 585 Napisanych postów 848 Wiek 36 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 19810
17kamil175
Jeszcze tak informacyjnie gdyby ktoś chciał się skusić na TB500 przy problemach z morfo to stanowczo odradzam,wbiłem 10mg w 4 dni.








Szok!
Zaczynam się teraz po tym co napisałeś, zastanawiać czy mt2 nie wpływa jakoś na krew bo cały czas stosuje...
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 481 Napisanych postów 1464 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 114035
Raczej nie,tb500 akurat ma wpływ na tworzenie się czerwonych krwinek więc tutaj dużego zaskoczenia nie było.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 585 Napisanych postów 848 Wiek 36 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 19810
Co nie zmienia faktu, że to duża zmiana tylko w 4 dni! I obyś miał rację z tym mt2...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1342 Napisanych postów 3490 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 54777
ok wczorajsza morfologia Hemoglobina 19, Hematokryt 57,5, Zelazo lekko ponad norme Erytrocyty lekko ponad normę.

Leci od 1 lipca 500mg testa +250 deki

Od wczoraj zacząłem:

-IP6 -3000 mg
-cardio 30 minut e2d (do tej pory nie robiłem prawie wcale)
-zrezygnowałem z Monsterów bo mają w ch*j witamin z grupy B a piłem 2 dziennie
-połówka grejfruta ed (nie wiem czy nie za mało?)
- od dziś Nattokinaza - i tu pytanie - ile tego brać i jak? Na czczo, do posiłku?
- estrogen trzymam w połowie normy, do tej pory był 2x norma

za miesiąc badania

Jeżelo to nie pomoże, to pewnie zrezygnuje z deki a z testem zejdę do 250mg i dalej będe leciał ten powyższy zestaw i znowu badania
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2100 Napisanych postów 3497 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86516
Michalek83
ok wczorajsza morfologia Hemoglobina 19, Hematokryt 57,5, Zelazo lekko ponad norme Erytrocyty lekko ponad normę.

Leci od 1 lipca 500mg testa +250 deki

Od wczoraj zacząłem:

-IP6 -3000 mg
-cardio 30 minut e2d (do tej pory nie robiłem prawie wcale)
-zrezygnowałem z Monsterów bo mają w ch*j witamin z grupy B a piłem 2 dziennie
-połówka grejfruta ed (nie wiem czy nie za mało?)
- od dziś Nattokinaza - i tu pytanie - ile tego brać i jak? Na czczo, do posiłku?
- estrogen trzymam w połowie normy, do tej pory był 2x norma

za miesiąc badania

Jeżelo to nie pomoże, to pewnie zrezygnuje z deki a z testem zejdę do 250mg i dalej będe leciał ten powyższy zestaw i znowu badania



Jak dopiero ci zrobiłeś zmiany zostaw jak jest i za miesiąc zbadaj.Moze się okazać ze natto zbędne.. ip6 i cardio zrobią robotę. Jak uak będzie to najwyżej natto dodasz jak grubiej coś polecisz ;)


Zmieniony przez - acidm w dniu 9/21/2021 9:42:59 PM
1

Krążę po orbicie niczym hiv po prostytutkach :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 585 Napisanych postów 848 Wiek 36 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 19810
No wyniki już mocno up też u Ciebie. Trzeba coś robić. Ja od piątku zaczynam upusty w szpitalu. Będę dawał znać na bieżąco. Pytałem o Mt2 bo cały czas biorę. Znalazłem w necie temat https://www.professionalmuscle.com/forums/index.php?threads/hematocrit-hemoglobin-problems-again.136788/
Niemal na każdej stronie przewija się info o Mt2 że miesza ostro w hematokrycie itp. Taka ciekawostka.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1342 Napisanych postów 3490 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 54777
Acidm ja wczoraj badałem i od wczoraj zacząłem te wszystkie rzeczy. Towar zostaje bez zmian. Tak jak napisałem . Radzisz by nie dodawać natto.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1342 Napisanych postów 3490 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 54777
TRTforte
No wyniki już mocno up też u Ciebie. Trzeba coś robić. Ja od piątku zaczynam upusty w szpitalu. Będę dawał znać na bieżąco. Pytałem o Mt2 bo cały czas biorę. Znalazłem w necie temat https://www.professionalmuscle.com/forums/index.php?threads/hematocrit-hemoglobin-problems-again.136788/
Niemal na każdej stronie przewija się info o Mt2 że miesza ostro w hematokrycie itp. Taka ciekawostka.


Jestem mega ciekawy jakie wyniki będziesz miał bezpośrednio po upustach imjakis czas po nich. Sporo tej krwi Ci spuszcza i w krótkim okresie czasu...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyniki badań do oceny

Następny temat

Cykl na bogato :D

WHEY premium