SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak z tą krwią na bombie

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 116915

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 16107 Napisanych postów 18066 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 196481
aDeK1
Świetnie! Może ci się zechce napisać krótki instruktaż jak upuścić tej juchy ? Jaki zestaw kupić i jak się do tego zabrać od przygotowania po sam upust ? Byłbym wdzięczny. Myśle ze nie tylko ja.


Krew upuszczał znajomy, który to wszystko ogarniał, ja się na tym nie znam.
Najlepiej wenflon z igłą 1.3 (chyba zielony ) i dwa zestawy kabli do kroplówki. W jednym ucięta końcówka i włożona do butelki a drugi kompletny do kroplówki z optylite.
Jak zejdzie krew podłączyć kroplówke.




1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 16107 Napisanych postów 18066 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 196481
TRTforte
Noi pięknie! Mówiłem, że będzie konkret poprawa. Już nie wspominając jakie to dla organizmu odciążenie. Pilnuj żelaza żeby było nisko. Najwyżej za jakiś czas powtórzysz upust. Wtedy żelazo będzie napewno już nisko przy tej suplementacji. Jestem pewien, że nawet jeśli będzie jakieś odbicie to będzie powolne i zajmie naprawdę długo. Widzę po sobie, że wyniki mimo już dłuższego czasu praktycznie bez żadnego odbicia.

Najbardziej chciałbym żeby żelazo było nisko ale jednak w normie bo włosy zaczynają lecieć.
Jak mnie nie zbanują w krwiodawstwie za xarelto to będę honorowym a jak tak to prywatne upusty.
Lecę jak pisałem wcześniej i zobaczymy co będzie.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 79 Napisanych postów 354 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8192
Jakie macie ciśnienie przy rozjechanej morfo ? Duży wpływ jest u was ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 199 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 2537
Im większy hematokryt tym większe ciśnienie u mnie. Ale powyżej 135 nie przekraczałem nigdy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 1065 Wiek 39 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 22692
U mnie ciśnienie w normie 130 henatokryt kosmos
U mnie ciśnienie idzie jak towaru sporo

Dugi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 481 Napisanych postów 1464 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 114032
aDeK1
Jakie macie ciśnienie przy rozjechanej morfo ? Duży wpływ jest u was ?

Bez leków miałem max 150/90 ale to też estro wtedy wyebało,przy unormowanym estro i bez leków 140/135/90/85. Z lekami w normie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 79 Napisanych postów 354 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8192
Ja wczoraj zmierzyłem zaraz po iniekcji i 165/75. Wydaje mi się ze reakcja na stres podczas strzała, ale captopril poszedł pod jezyk. Zazwyczaj ciśnienie max do 140.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 481 Napisanych postów 1464 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 114032
aDeK1
Ja wczoraj zmierzyłem zaraz po iniekcji i 165/75. Wydaje mi się ze reakcja na stres podczas strzała, ale captopril poszedł pod jezyk. Zazwyczaj ciśnienie max do 140.

Nie myślałeś brać czegoś na stałe do kontrolowania tego ciśnienia zamiast doraźnie brać captopril?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82727 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699709
Dokładnie . Mierz sobie przez 2 tygodnie ciśnienie . Najlepiej rano i wieczorem . Jak będzie podwyzszone to ogarnij farmakologię
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 79 Napisanych postów 354 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8192
Mierze już od 4 miesięcy. Codziennie od miesiąca. We wtorek kardiolog umówiony.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyniki badań do oceny

Następny temat

Cykl na bogato :D

WHEY premium