SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

JaBi - jabolcokk - Bo chce być WIELKI ! - MASA 2010/2011

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 148373

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 513 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12057
właśnie Jabi. jak sobie radzisz na zjazdach z jedzeniem? opisz po trochu jeżeli możesz ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
Ostanie 2 zjazdy brałem z sobą białko i jadłem do tego kanapkę, i 1 posiłek jechałem do domu, a w domu czekała na mnie pierś z kurczakiem z ryżem lub makaronem durum.

Niestety teraz, będę musiał brać pojemnik z żarciem i jeść zimne.

Spoko będę opisywał co i jak.

Teraz to jest luzz ale podczas redukcji na zjazdach był kłopot bo tam nie można było nic oszukiwać, a wszystko było liczone co do grama.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261




A to moje dzisiejsze zakupy + Piersi - je akurat schowałem do lodówki już, zapas ryżu i makaronu miałem wcześniej ale wole zaopatrzyć się w więcej.





Pierwszy raz kupiłem ryż Basmati i muszę przyznać, że jest bardzo mega dobry ALE szybko przelatuję bo byłem po chwili głodny





Jambolat - Dziś jak będę na zjeździe w szkole to Tobie odpiszę, dopiero teraz od 18 mam chwile a jest 3 w nocy, a padam na twarz.

Zmieniony przez - jabolcokk w dniu 2010-12-11 03:10:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 5392 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 106161
Adam mam nadzieję, że sklepy ( tak wiem prosiłes juz nie pisac tego tutaj ww temacie) beda się rozwijać na trerenie całej Polski. Trzymam Cię za słowo, że jak coś bd pamiętał o mnie i dasz znac, jak bd jakaś praca. dzięki.

I przerpaszam za off topic


Z tym basmati masz rację ma malo blonnika i nie zapycha tak bardzo

p****** wszystko co mówią na Twój temat...
Kulturystka jest całym Twoim życiem,Twoją pasją, której poświęcasz 24h na dobę.
Dzięki Tobie ten sport żyje i bądź z tego dumny...
Prędzej czy później osiągniesz swój cel tylko konsekwentnie do niego dąż

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 979 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25590
jakich zdrowych tluszczy bedziesz teraz na masie uzywal? Te same co na redukcji i czy sie to jakos zmienia?

pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 18755 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 86927
Ile bulisz za makaron durum z carrefour'a?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 581 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9997
Witam, czekałem kiedy zaczniesz swój cykl ma masę i się doczekałem ;P
Właśnie sam zaczynam cykl na masę i będę miał kogo podglądać. W między czasie podglądam też Giszmana i jego masowanie. Od razu mówię, że nie jestem profesjonalnym kulturystą. Ćwiczę dla własnej satysfakcji :D

Suplementacji:
TREC Super Omega-3
Aminostar BCAA Extreme-pure
Aminostar Multi Mega Sport
TREC AAKG Mega Hardcore
TREC Leucine Fusion
TREC Vitargo
OLIMP TCM
TREC Ultimate Protein
SCITEC NUTRITION 100% Whey Isolate

Do tego jeszcze tauryna wpadnie jakaś ;)

Dieta:
Niestety nie mam tak konkretnej diety jak Ty ze względu na prace jaką mam ale staram się jeść minimum 5 posiłków oraz zwracać dużą uwagę na to co jem.

Trening:
2-3 razy w tygodniu, wszystko zależy od czasu.

Dzięki temu, że prowadzisz dziennik mogę do swojego treningu dodać nowe ćwiczenia i do diety wprowadzić nowe potrawy :D

Życzę powodzenia i MASA z Tobą

Reżimy treningowe: http://www.sfd.pl/Reżimy_treningowe_-t703169.html
..:: PRACTICE MAKES PERFECT ::..
..:: Life Is Too Short To Be Small ::..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 581 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9997
Zapomniałem podać swoich wymiarów:
Wzrost: 194 cm
Waga: ok. 110 kg
Staż: Od kiedy pamiętam ;)
Cel: Jeszcze przymasować a później konkretna redukcja :D

Aha i jeszcze miałem o coś zapytać

1. Ile litrów wody dziennie pijesz?
2. Czemu akurat wybrałeś makaron durum?
3. Jakie długie przerwy między seriami robisz?
4. Mam jeszcze dylemat, czy robić 3 serie 14/12/10 czy 4 serie 12/10/8/8 oczywiście z progresją ciężaru

Zmieniony przez - kristek86 w dniu 2010-12-11 09:51:50

Reżimy treningowe: http://www.sfd.pl/Reżimy_treningowe_-t703169.html
..:: PRACTICE MAKES PERFECT ::..
..:: Life Is Too Short To Be Small ::..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 18755 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 86927
I jeszcze jedno pytanie... Ile wody lejesz do tego porannego mix'u?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
barteklip9: Spoko nie dziękuje - będę pamiętał w razie czego.

kwasny28: Super Omega 3 - czyli Omege 3, Olej lniany.

kotlet95: Zazwyczaj makaron durum kupujemy w Lidlu po 2,09 zł za 500 gram, a w wczoraj Carrefour'e 500 gram za 2,28 zł


u Mnie pierwszy tydzień tak jak podczas redukcji może nawet do 1,5 tygodnia to będzie poznawanie co jak mnie zapycha, smakuje itp. na masie i ile przytyłem.
Wtedy będę mógł regulować posiłki.

Sorry, że tak odpisuje ale w szkole jestem
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

GISZMAN "PRIORYTET MASA" -zdj.str.60

Następny temat

Jakie Odżywki dla Piłkarza 18 lat

WHEY premium