SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

JaBi - jabolcokk - Bo chce być WIELKI ! - MASA 2010/2011

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 147648

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2024 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12306
trochę mnie nie było, a tu już chłop jak dąb i jeszcze II faza będzie

dobrze, że bolą, jak to mówią "no pain, no gain"

a propos wołowiny, właśnie kilka dni temu sponsorzy mi kupili 2kg wołowiny, zrobiłem 2 steki a z reszty gulasz, steki mega twarde, gulasz był ok, bo gotowałem 2h:/
generalnie wolę kure :D

rób hardcorowe stejki i koksuj dalej
powodzenia :)

Pomogłem?-daj sog'a :DDD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 581 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9997
Dzięki za odpowiedź. Na kreatynie nie pamiętam ile jadę hehe ale z 8 tygodni to na pewno. BCAA + witaminy i minerały są na stałe wpisane do mojej suplementacji, białko też. Właśnie od niedawna przed treningiem daje też AAKG, a po treningu jabłczan. Wiec teraz tylko AAKG będę dawał przed treningiem ale może zwiększę dawkę i do tego wrzuce Leucine Fusin. Miałem kupić już wcześniej ale nie mieli w sklepie akurat.

Pewnie odczekam to 4-6 tygodni i też CM3 zarzucę

Zmieniony przez - kristek86 w dniu 2011-01-16 10:24:48

Reżimy treningowe: http://www.sfd.pl/Reżimy_treningowe_-t703169.html
..:: PRACTICE MAKES PERFECT ::..
..:: Life Is Too Short To Be Small ::..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1700 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17197
Wolowina duzo lepszym miesem jest od piersi kurczaka, mzona ja zrobic w wielu formatach i z roznymi pomyslami o wiele smaczniejsza od kuraka ale cena, no niestety :P jeszce zalezy jakiej klasy chyba i z jakiego miejsca zwierzaka;p

Zmieniony przez - Gawus w dniu 2011-01-16 10:34:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 1983 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37461
Osobiscie znam wiecej przepisów na kurczaka niz na wołowine .. no ale
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
Zaraz odpalam Steki z Wołowiny bom się ogarnął dopiero, Wstałem walnałem tablet garść , potem biało i płatki i dalej kima hehe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
a tak jak ktoś je codziennie 1 kg Wołowiny (w założeniu 1kg = 30 zł) to 900 zł idzie , przy piersiach około (w założeniu 1kg = 17zł) - 510 zł - jest róźnica ufff.

No i kwestia gustu lub zachcianki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1700 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17197
Przy wolowienie moze jest mniej przepisow, ale jak ktos ma inwencje tworcza wystarczy miecho i kuchnia. Wolowina przynajmniej w moim wypadku wali w kubki msakowe jak z CKMu. Rzadko jem, 2x w miesiecu byc moze dlatego tak mi skamuje a kurak jak kurak cenia nizsza faktycznie, ale przyzwyczajenie robi swoje ze mieso prawie wogole nie ma smaku nie przyprawione hehe

jabi wyslalem Ci maila poniewaz potrzebuje malej pomocy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 215 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8147
panowie wolowina(z mala zawartoscia fatu) kosztuje ok, 60-70zl/kg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
Dawaj linka do takiej wołowiny

A, na masie spokojnie noooo JEMY JEMY - ja muszę wrzucać mega żarcia , coraz więcej kalorii
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1700 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17197
Wolowina kosztuje 25zl~. Cielesina za to ma cene powyzej 50zl/kg. Wolowina siega takiej ceny tylko i wylacznie przy poledwicach ale one nie nadaja sie do jakiejkolwiek potwary pieczonej itp ;p
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

GISZMAN "PRIORYTET MASA" -zdj.str.60

Następny temat

Jakie Odżywki dla Piłkarza 18 lat

WHEY premium