SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

JaBi - jabolcokk - Bo chce być WIELKI ! - MASA 2010/2011

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 147572

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 910 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 25626
Ok. dzięki bardzo:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 4502 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35494
jabi posiadasz moze wiedze na temat jak ograniczyc spadki po "cyklu" na kreatynie np lece 7 tygodni koncze (tu jakas odzywka ) okolo 4 tygodnie i znowu kreatyna zastanawia mnie jak to by wygladalo w praktyce.
Ps. jak chodzisz po miescie to nie masz wrazenia ze starsze babcie (mochery)tak dziwnie na ciebie patrza i mowia sobie po cichu o taki dres i taki duzy to napewno torebki wyrywa chuligan musi byc itd .

Zmieniony przez - Marcinx66 w dniu 2011-01-25 19:16:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
Dorzuć po cyklu
AAKG Mega HARDCORE
BCAA
Białko - w razie jeśli nie dostarczasz odpowiedniej ilości z pożywienia.
Kupuj sobie co jakiś czas jakąś koszulkę na siłownie czy coś - to motywuje
Trzymaj Dietę, Ćwicz, Nie pij (dużo )
Delikatnie możesz zmniejszyć intensywność treningów

To takie rady, spadki po kreatynie to ich za bardzo nie będzie może trochę wody zleci z Ciebie jeśli to był Monohydrat.

Co Starszych Pań czy innych ludzi - hmm wiesz ubieram się w miarę ok , dresy tylko jak jadę na trening.
Jeśli chodzę po Centrum w lato na rzeźbie to wiele osób spogląda - dziewczyny i to co zauważyłem chłopaki też ale w większości tych którzy sami ćwiczą.
Co do innych nie przejmuję się bo rzadko się zdarzyło mi żeby ktoś się krzywo patrzał.

Na Masie hmmm no są inne spojrzenia ale nie nie ma czegoś takiego ubierzesz się normlanie to jest oki.
Wiadomo, że "ochroniarze" wyostrzają swoje zmysły - co jest bardzo upokarzające zarówno dal nich jak i mnie.

Jest oki, nie przejmuję się tym w gruncie rzeczy aż tak nie widać w ubraniu (No może teraz tak ), że się jest większym.

NO i na koniec , coraz bardziej w naszym społeczeństwie jest tolerowanie ćwiczenie i atletyczna sylwetka więc jest ok.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 137
Jabi ale jeśli chodzi o Ciebie to muszę napisać, że masz sympatyczną twarz i ktoś jak na Ciebie spojrzy na pewno nie kojarzy Cię z ciemną stroną tego sportu:)Odrazu widać, że jesteś chłopak z dobrego domu, który dba o sylwetkę i jest sportowcem:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 230 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 102194
Witam Jabi Chciałbym się Ciebie spytać czy w młodych latach stać było Cię na dietę czy jadłeś co mamusia zrobiła Pozdrawiam i życzę 100kg

ciężary to mój żywioł :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 1983 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37461
lolek mam to samo wrazenie hehe
patrzac na Adama odrazu widać ze jajcarz i pozytywny człowiek

podjadaj podjadaj bo słuzy hehe :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 137
R_93 oczywiście, że tak. Prawda jest taka, że przypakowany chłopak, który ma poczucie humoru i jest że tak powiem "spoko koleś" ma większy szacunek ogólnie niż jak jakiś gbur z kryminalną "mordą"
Ale dobra dość tych komplementów dla Jabola, bo pomyśli, że my jakieś pedzie czy co... hehehehehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 1983 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37461
lolek i tu jest dobry przykład hardcorowego Koksa hehe

No co racja to racja .. bez wazeliny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
Wiecie co ? - czasem nawet na forum jak mam zły humor i ktoś trochę przesadzi jestem hmm trochę chamski.

W życiu też jak się wkurzę to trochę tak coś tam burknę, ale to normlane - nie ukrywam humorów, złości czy jakiś przygnębień.

Życie to szkoła i nauczyła w jakimiś stopniu szacunku do innych.

Czasem ciężko jest przetrzymać złość i nic nie powiedzieć/nie napisać.

Co do jedzenia hmmm

Obiady w domu - rodzice pomagali - znaczy sponsorowali jedzenie i tak to szło szło, z biegiem czasu trochę lepiej więcej wiedzy itp.

Moje początki :

Jogurty z duża ilością białka coś chyba 11 czy 16 gramów - heheh - piłem przed po siłowni,
Jajka na Surowo - motyw ROCKIEGO
Blender + Twaróg + Mleko + Słodzik + Kakao
Słabej jakości białka w prochu
Później aminokwasy brałem je źle i bezsensu, później jakieś suplementy i KREATYNA masakra pierwszy cykl to była BOMBA totalna siła chyba 15-20 kg a treigni i dieta to porażka była.
I tak szło , wcześniej jeździłem na rowerach trochę skakałem - FREERIDE, po przestaniu Waga z 64 wskoczyła na 67 kg to pamiętam.
Biegałem + Siłownia w szkole, później tak z siłowni do siłowni się chodziło.
Waga rosła - rosła, później zacząłem pracować i tak dalej dalej historia już na SFD. Podpatrywałem starszych i chciałem lepiej wyglądać dlatego teraz lubię pomóc tym którzy zaczynają na tyle ile umiem.

no to tak w skrócie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

GISZMAN "PRIORYTET MASA" -zdj.str.60

Następny temat

Jakie Odżywki dla Piłkarza 18 lat

WHEY premium