SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

JaBi - jabolcokk - Bo chce być WIELKI ! - MASA 2010/2011

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 147709

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 979 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25590
Adam, jezeli sie nachyliles ze skretem i cos przeskoczylo to raczej masz blokade w stawie krzyzowo-miednicznym ( chyba tak sie to po polsku pisze), jest jedno cwiczenie ktore pomaga, a mianowicie: ( najlepiej pod prysznicem gdy bardzo ciepla woda ogrzewa odcinek ledzwiowy) na czworaka, robisz najpierw koci grzbiet, a pozniej przechodzisz tak jakby do kaczki, chodzi o to zebys nogi i rece mial w miejscu a poruszal tylko miednica w gore i w dol. Ta blokada jest spowodowana tym ze : ten staw jest jak taka zebatka ktora wlasnie w momencie schylenia sie i dodatkowego sktetu przeskakuje, stad blokada. Sa jeszcze inne triki, ale do tego jest potrzebny terapeuta.
Sprobuj to cwiczenie, jak nie pod prysznicem to najpierw dobrze ogrzej a pozniej na dywanie. czesto przez wlasnie rozgrzanie miesni rozluzniaja sie one i mozliwy jest powrot czyli odblokowanie. Lekarze czesto daja zastrzyk w to miejsce zeby sie wlasnie wszystko rozluznilo.

pozdrawiam

ps: teraz powinienes sie schylac poprawnie czyli najpierw zginac sie w kolanach i w dol, a nie z prostych nog. Unikaj tez skretow podczas schylania.
Jak cos nie zrozumiales to pisz, postaram sie inaczej wytlumaczyc.
( uczylem sie w niemczech stad fachowe opisywanie tematu po polsku nie lezy mi)

Zmieniony przez - kwasny28 w dniu 2010-12-29 21:16:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
Dzięki poćwiczę - ale w domu ehhehe bo na siłce to lepiej nie

co do tłumaczenia - o wiele łatwiej kogoś zrozumieć jeśli pisze po ludzku niż określeniami czysto medycznymi i fachowymi.

Dzięki za pomoc, a to o czym piszesz to to jest to lumbago ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 108 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2523
Dzięki poćwiczę - ale w domu ehhehe bo na siłce to lepiej nie

hahahaahaha :D małe skojarzonko ;p

Zmieniony przez - CopekJ w dniu 2010-12-30 00:30:41

Płacz na treningu, abyś śmiał się podczas walki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 90 Wiek 52 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1912
Jabi - można też to samo ćwiczenie wykonywać siadając na dużej piłce gumowej i poruszać miednicą w przód i w tył. Miałem kiedyś tą samą dolegliwość i na rehabilitacji panie rehabilitantki mi to zaleciły.:) Także polecam bo pomaga.

Zmieniony przez - Piter_21 w dniu 2010-12-30 09:42:50

Dobry dyplomata powie Ci "sp*****laj", w taki sposób, że będziesz cieszył się na samą myśl o podróży.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
Uff sory za brak wpisów robiliśmy inwentaryzacje drugiego sklepu, masakra.

---

Zaraz jade na szybki trening nóg z cieżarami dla Dzieci bo nie dam rady z tymi plecami, w ogóle myślę o tym, aby nie robić dziś przysiadów ???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 979 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25590
Lumbago to jest okreslenie "jakies" dolegliwosci odcinka ledzwiowego, to jest ogolne.
Mozna by to zaliczyc do tego. to tak samo jakbys napisal , rob cwiczenia na biceps, wiadomo ze sa: sztanga na stojaco, prosta, lamana , sztangielkami, mlotkowe itd. itp, tak samo to lumbago, ogolnie.
Pewnie pisze juz po treningu, przysiady bym dzisiaj odpuscil.
Kolega pisze o pilce. Cwiczenie ok, tylko trzeba dobrze wyczuc rownowage, bo nie tylko dzialaja sily gora- dol, ale rowniez na boki.
Mariusz pamietaj o wszelakich zginaniach, schylaniach sie, lepiej jak najbardziej prawidlowo bez skretow, powinno minac za pare dni, chyba ze sie cusik mocniej przyblokowalo, ale i na to znajdzie sie rada. Lepiej kilka dni odpuscic niz pozniej pol roku sie meczyc.

Pozdrawiam

ps: Aha, to jest blokada stawu ilio-sacral (lacina) czyli krzyzowo-miednicznego tak jak pisalem, i to jest albo prawej lub lewej strony, nie spotkalem sie obu naraz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
Dzięki, aa kwaśny jak do mnie pisałeś do Adam nie Mariusz.

Miałem iść na trening ale jutro pójdę, zrobię przynajmniej normalny trening, a nie na szybko i coś sobie zrobię.

Ważne, że powoli wyzdrowiałem z zatrucia czy co to było i Waga znów idzie do góry.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 910 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 25626
Wiele osób by chciało pojechać!!! A jak cena biletów???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2024 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12306
w linku wszystko jest, w zależności kiedy kupisz, to 14/17 euro za dzień, zniżki dla studentów ;D
2 dniowy ofc taniej :D

Zmieniony przez - Dzedor w dniu 2010-12-31 14:48:10

Pomogłem?-daj sog'a :DDD

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

GISZMAN "PRIORYTET MASA" -zdj.str.60

Następny temat

Jakie Odżywki dla Piłkarza 18 lat

WHEY premium