SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

JaBi - jabolcokk - Bo chce być WIELKI ! - MASA 2010/2011

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 146938

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 979 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25590
Adam ja niektore Twoje filmiki nie moge ogladac bo wyskakuje mi cos ze w moim kraju jest niedostepny jakis UMG czy cos takiego, ale niektore np. ten ostatni widze.
Robisz dwoma roznymi programami te filmiki, czy je jakos inaczej obrabiasz?
Ten przedostatni nie moglem zobaczyc , a szkoda.

ps. tez wcinam takie sniadanie ok 7.00 rano, a o 9.00 juz normalny posilek.
Ja nie dodaje jajek bo po niecalych 2 godzinach wlasnie jem jajka.
czy uwazasz ze to za wczesnie po tym miksie? Mam tylko 80 gr platkow i 40g bialka.

pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MrPapaj T. Lech
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3172 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18690
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1700 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17197
tez tak mam zawsze kupuje wielka paczke platkow miele wszystkie i potem tylko sypie
problem jedynie polega na tym ze nie potrafie wypic platkow tak o z woda :(
z wpc nie probowalem sprobuje
pilem np platki + twarog + mleko + banan - wychodzi geste i da rade to wypic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 979 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25590
A jezeli robie redukcje tzn. wycinke? Bedzie to za wczesnie, czy moze juz wtedy tylko bialko z tluszczem bez wegli? Ja jem jajecznice z ciemnym chlebem, ale chleb moge wywalic.

Jabi a pszybylo ci cos w pasie od czasu masowania, czy moze udaje ci sie jak narazie utrzymywac ten sam rozmiar pasa?

ps. dziekuje Mr. Papaj za odp.

Zmieniony przez - kwasny28 w dniu 2010-12-21 23:07:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1718 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15969
ciężko żeby podczas masowania nic w pasie nie ruszyło myślę że jabiemu poszło trochę w pasie ale wyjdzie na tym na plus ;)

Nic wielkiego w życiu nie przyjdzie bez poświęcenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
MrPapaj - Spoko Luzz

kwasny28 to są jakieś tam, że muzyki nie można takiej dać itp. teraz będę starał się dawać taką do której się nikt nie przyczepi

Tak 2 programy

Gawus - Próbuj , lepsze niż Twaróg

Przesta - Masz racje przybywa ale nie jakoś dużo, z tym, że jeśli chodzi od czasu redukcji to dużo przyszło (dużo dla mnie).
Jednak moim celem jest 100 kg oczywiście nie zalewając się na maxa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
GISZMAN D.Geler
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3624 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25684
Ja jednak przystaje przy tradycyjnej diecie i żywności, czyli białko w moim śniadaniu stanowi 10 białek jaj ale rozumiem,że dla kogoś kto się śpieszy opcja na prawdę dobra z tym mieleniem płatków.
Sam skorzystam w trakcie zbliżającego się urlopu bo pewnie będzie ku temu okazja

Wiem, że jabi po prostu ciężko trawi dwa jajka a co dopiero 10 dlatego dobry rydz niż nic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
Jajka coraz lepiej toleruję, za jakiś czas zwiększę ich ilość.


( a tak wogóle to chyba jajka u Was tam to tanie są ? )



Zmieniony przez - jabolcokk w dniu 2010-12-22 00:09:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 5392 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 106161
Fajny filmik, jak zwykle zreszta, ale gadasz, jak nakrecony moze po nitrobolonie hehe

Ja jak Dawid, wolę omleta zrobić sobie z białek i przesmarowac to maslem orzechowym mmmm pycha ( wlasnie takiego jem) heh

p****** wszystko co mówią na Twój temat...
Kulturystka jest całym Twoim życiem,Twoją pasją, której poświęcasz 24h na dobę.
Dzięki Tobie ten sport żyje i bądź z tego dumny...
Prędzej czy później osiągniesz swój cel tylko konsekwentnie do niego dąż

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kvrwa Jabi 50cm w bicu jak nic


fajny filmik
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

GISZMAN "PRIORYTET MASA" -zdj.str.60

Następny temat

Jakie Odżywki dla Piłkarza 18 lat

Wiecej