SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

JULIA35

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 100460

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 1033 Wiek 43 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 8791
Ghorta
Julka, spróbuj sobie wygospodarować w jakiś dzień godzinkę-dwie wolnego, usiąść i rozpisać miskę na cały tydzień - wtedy i zakupy łatwiej ogarnąć i jak Ci nagle w jakiś dzień coś wyskoczy ważnego i zabraknie czasu, to nie będzie problemu,że następny nierozpisany.

Możesz sobie takich tygodniowych zestawów ułożyć kilka i po prostu je potem zmieniać - to bardzo ułatwia ogarnięcie miski i pilnowanie makrosów.
A do wpisywania na potreningu w dziennik fajnie sobie jest pozapisywać często powtarzające się dania czy całe ich zestawy (np. jesz często jajecznicę na maśle - zapisujesz) - wtedy można to garnąć kilkoma kliknięciami.


Dziekuje kolezanko,tak zrobie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 1033 Wiek 43 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 8791
09.01.2016

MICHA




Tak sie zastanawiam ....czy moge zjesc same winogrona jako przekaske wieczorna.Wiem,ze owoce to nie posilek ale kolacja jest duza .


Zmieniony przez - Julia34 w dniu 2016-01-09 18:43:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Ni właśnie miałam mówić że ta kolacja to nie bardzo :) owoce na kolacje przejdą ale jak są dodatkiem do pełnowartościowego posiłku a nie posiłkiem samym w sobie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 1033 Wiek 43 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 8791
paula.cw
Ni właśnie miałam mówić że ta kolacja to nie bardzo :) owoce na kolacje przejdą ale jak są dodatkiem do pełnowartościowego posiłku a nie posiłkiem samym w sobie :)


Dziekuje za zajrzenie Paula.Juz sama nie wiem jak to jest z tymi owocami bo slyszalam ze owocow nie powinno sie jesc rano a bananow na redukcji....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 1033 Wiek 43 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 8791
10.01.2016

Dzisiejsza miska jest taka sama jak wczoraj oprocz winogron.Poszlam na trening a trener mial 6 dziewczyn .I ja mam mu placic .....za co .....powiedzialam ze przyjde jutro i chce indywidualnie lekcje.Potrzebuje pomocy w martwym ciagu


Zmieniony przez - Julia34 w dniu 2016-01-10 14:33:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Julia34
paula.cw
Ni właśnie miałam mówić że ta kolacja to nie bardzo :) owoce na kolacje przejdą ale jak są dodatkiem do pełnowartościowego posiłku a nie posiłkiem samym w sobie :)


Dziekuje za zajrzenie Paula.Juz sama nie wiem jak to jest z tymi owocami bo slyszalam ze owocow nie powinno sie jesc rano a bananow na redukcji....




Juli, jest udowodnione, podparte kilkoma faktami, że warto w ogóle zrezygnować z węgli na śniadanie, ponieważ powodują skok insuliny. Był na sfd o tym artykuł.
Ale na redukcji bananów? A dlaczego? Wliczasz do bilansu i spokojnie mozesz jeść
1

W kuchni hamuje Cię Twoja własna wyobraźnia...
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Agnieszka_w_kuchni__czyli_coś_z_niczego_;_-t1096225.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 745 Napisanych postów 3413 Wiek 48 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 37245
Mozna owoce rano...zalezy ile i z czym i jaka kto ma gospodarke glukozowa. Takie 100gr banana wraz z bialkiem ( nie jogurt czy mleko) i ukryte w tluszczu nie ma kolosalnego wplywu na inse.Ladunek, nie indeks glikemiczny bedzie mial tu znaczenie. Owoce potreningowo jako cukry proste ok i wiecz laczone z czyms tez ( tu zalezy ile i ktore owoce). Ale to mleko czy jakikolwiek nabial dziala insulinogennie, a Ty dorzucilas jeszcze cwierc kg winogron czyli cukru prostego...i to na noc. Bez sensu, mialas po prostu zachcianki na slodkie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 1033 Wiek 43 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 8791
Zdjecia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 745 Napisanych postów 3413 Wiek 48 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 37245
Julia34
10.01.2016

Dzisiejsza miska jest taka sama jak wczoraj oprocz winogron.Poszlam na trening a trener mial 6 dziewczyn .

Zmieniony przez - Julia34 w dniu 2016-01-10 14:33:45


Jak to 6? Naraz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 22626 Napisanych postów 11153 Wiek 47 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 356342
Niektorzy to maja mozliwosci....

Κατά τον δαίμονα εαυτού.
------
Mój dziennik: http://www.sfd.pl/DT__Ghorta_ghrrromi_fat-t1096396.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mój cel: płaski brzuch, ogólnie redukcja

Następny temat

Libido podczas treningu ciezkiego

WHEY premium