SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

JULIA35

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 100227

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 1033 Wiek 43 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 8791
19.01.2016

Dzis znowu cwiczylam technike cwiczen z ktorymi mialam probleblemy.


TRENING
1.Przysiad tylni
~20 kg,12 x4

2.Martwy ciag(rumunski)
~20 kg,12 x4

~3.Wyciskanie sztangi na lawce poziomej
20 kg,12x4

4.Przysiady z kettelball
~4 kg,12 x4

5 Wyciskanie sztangi stojac
~15 kg,12x4

6 Cwiczylam podciagamie
-10 x

micha

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
To mleko kokosowe dwa razy w posiłku numer dwa to świadomie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 745 Napisanych postów 3413 Wiek 48 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 37245
Paula ja mysle, ze to byl dopelniacz bardziej wody kokosowej cos w stylu Alpro. Na 250gr jest ledwo fatu a jak wiemy mleko kokosowe jest tluste. Tego szejka trzeba rozcienczyc bo 100 ml plynu nie da rady.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
No właśnie a propos mleka więcej w nim wody i wode jakos osobno wliczać??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 745 Napisanych postów 3413 Wiek 48 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 37245
Ja bym liczyla takie psuedo mleko, ale czystej wody kokosowej nie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 1033 Wiek 43 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 8791
Tetiszeri
Paula ja mysle, ze to byl dopelniacz bardziej wody kokosowej cos w stylu Alpro. Na 250gr jest ledwo fatu a jak wiemy mleko kokosowe jest tluste. Tego szejka trzeba rozcienczyc bo 100 ml plynu nie da rady.


Dzeki Tetiszerii,tak wlasnie bylo

Apropo tego mleka.....ja kupuje w tesco.Dodaje je do kawy ,szejkow.Niby sa dobre ale tez maja cukier i cos tam nieciekawego....sa wiec zdrowe czy nie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Julia34
Wiesz Wojtek mieszkam w Uk wiec nie moge skorzytsac z pomocy tego trenera.Szkoda....ale wielkie dzieki.Tetiszerii do mnie przyjedzie niebawem wiec mnie podszkoli.Jesli chodzi o filmik martego ciagu to jest na you tube "Julia at the gym nr8". A jesli chodzi o trenerow to juz wiem ze rzadko jest spotkac kogos kto jest profesjonalny,kto ma wiedze,pasje i uczciwie podchodzi do tego co robi.W zwiazku z tym sama wzielam swoje sprawy w rece i bede sie uczyc.


Julka próbuj samym gryfem , będzie Tobie łatwiej, podnosisz ciężar opierając przede wszystkim ciężar na nogach , nie wykonujesz tzw kociego grzbietu.
Tu masz krok po kroku, dość łatwo przetłumaczone krótko i treściwie , wykonuj narazie prawidłową fazę ruchu jw [osłęm samym gryfem , napewno , szybko dojdziesz do rutyny. Szkoda MC omijać , oprócz przysiadów to podstawowe ćwiczenia dla kształtowania sylwetki.

Tu łap linka.



najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 745 Napisanych postów 3413 Wiek 48 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 37245
Z doswiadczenia wiem, ze ludzie maja problem z czuciem spiecia miesnia....dopoki im sie palca miedzy lopatki nie wcisnie i nie powie: o tu trzymaj. Czasem filmiki nie wystarcza i serio manualnie trzeba.


Zmieniony przez - Tetiszeri w dniu 2016-01-20 10:57:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Tet w Tobie nadzieja :)
Też myślę że Julia się dość filmików naogladała i rad nasłuchała, widać to nie starczy. Ćwiczenie samą sztangą sorki, ale uważam że w ogóle nie pomoże :) Dodatkowo mówiąc o kocim grzbiecie przy MC lepiej być dokładniejszym bo koci grzbiet to zarówno wersja wklęsła jak i wypukła :)

Jestem ciekawa filmików po konsultacjach z Tetiszeri :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 745 Napisanych postów 3413 Wiek 48 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 37245
O moj Boze, no pressure co? hahhaha
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mój cel: płaski brzuch, ogólnie redukcja

Następny temat

Libido podczas treningu ciezkiego

WHEY premium