SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

JULIA35

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 100418

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 11555 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 103176
Julia weź jej yebnij tą sztangą.. I powiedz że ja nazywam ją czule "idiotką"
Zapytaj się czy wie co znaczy słowo "martwy" w nazwie ćwiczenia.
Jak Cię boli?


Zmieniony przez - Corum w dniu 2015-11-13 19:09:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 1033 Wiek 43 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 8791
Chce mi sie ja j**nac uwierz mi Corum.....Jestem zalamana,bezsilna.....
Zapytalam sie jej dlaczego mi nie pokazala klasycznego mc a ona na to ze chciala k***a mac oszczedzic moj kregoslup.Na to ja odpowiedzialam jej ze zaplacilam po to bys mi pokazala klasyczny a to juz odemnie zalezy co ja z ta wiedza zrobie.Ona na to ze zadna z jej podoopiecznych nie robi martwego ciagu.A co mnie to obchodzi.....
Jesli chodzi o sztange to powiedziala ze ona trenuje juz 15 lat,nikt nie mial kontuzji a podnoszenie sztangi za glowe jest kontuzjogenne jak kazde inne cwiczenie bez dobrej techniki.Powiedziala ze to byla jej sugestia ze wzgledu na moj kregoslup.







Zmieniony przez - Julia34 w dniu 2015-11-13 19:29:06

Corum bolal mnie plecy,lopatki kiedy podnosilam sztange za glowe.

Widzisz jacy tu sa trenerzy....ona jest Polka i jest h**owa....to Ty jak wpadniesz do Uk to pokaz im co potrafisz

Zmieniony przez - Julia34 w dniu 2015-11-13 19:32:20

Moja micha na dzien dzisiejszy,lepsza niz trening z instruktorka .Boze chce mi sie WYC,jestem zla....


Zmieniony przez - Julia34 w dniu 2015-11-13 19:35:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 11555 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 103176
Jak masz słaby odcinek lędźwiowy to dając sztangę za głowę tylko walisz po dyskach.. Tak jak Teti powiedziała. Wyciskać siedząc. Odetniesz wtedy plecy. Tylko pamiętaj żebyś była dobrze wpasowana w oparcie dołem kręgosłupa szczególnie.

Zwróć uwagę by nie pojawił się ból typu dźgającego, kłującego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 1033 Wiek 43 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 8791
Corum bylam ostatnio w Ustce,wracajac z morza spojrzalam na silke i zadumalam sie ...a Ty tam bylas.......Gdybym wiedziala to bym biegla do ciebie na trening(Kurcze zrobil sie z tego milosny list)
Zmieniony przez - Julia34 w dniu 13/11/2015 19:54:52

Zmieniony przez - Julia34 w dniu 13/11/2015 19:55:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 11555 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 103176
Julia34
Corum bylam ostatnio w Ustce,wracajac z morza spojrzalam na silke i zadumalam sie ...a Ty tam bylas.......Gdybym wiedziala to bym biegla do ciebie na trening(Kurcze zrobil sie z tego milosny list)

Zmieniony przez - Julia34 w dniu 13/11/2015 19:54:52

Zmieniony przez - Julia34 w dniu 13/11/2015 19:55:13






Trzeba było wjechać..... Mi nie musiałabyś płacić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
Cos mi sie wydaje, że Pani trener nigdy Martwego ciągu klasycznego nie robiła :/
Przy Martwym też Cię plecy bolą?
czy tylko przy tym wyciksaniu stojąc?
dziewczyny dobrze Ci piszą!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 1033 Wiek 43 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 8791
Dziekuje Corum ,przyjade na wiosne ale Ty juz chyba bedziesz w Uk Bziubzius bylo to tak......po filmikach ktore wstawilam zaczelam probowac robic mc jeszcze raz ale dodalam wiecej kg (razem 10 kg).Robilam sama cos nie tak bo zaczal mnie bolec kregoslup.Nie uzywalam nog a ciagnelam lopatki,uzywalam nieswiadomie plecow.Postanowilam wiec zaplacic swojej eks instruktorce by mi pokazala klasyczny ciag i podnoszenie sztangi nad glowe stojac.Instruktorka pokazala mi mc ale najpierw kazala odlozyc kg ,wziasc mniej czyli 5 kg razem.Potem poradzila bym nigdy nie kladla sztangi na ziemie.No i znizalam sie nogami ,staralam sie uzywac nog zamiast plecow,wypiac tylek jak kaczaka,nie dotykajac ziemi.Powiedziala ze ten trening powinien byc robiony najpierw z malym obciazeniem bo kiedy podnosze wiekszy ciezar to uzywam plecy,lopatki mam zaokraglone.I tu sie zagmatwalam bo dziewczyny mi radzily by dolozyc kg bo to ma byc mc.Pozatym na filmikach z you tuba widzialam faceta ktory kladl sztange na ziemie.... Plecy mnie bolaly kiedy zaproponowala mi trenerka bym cwiczenie :podnoszenie sztangi stojacej nad glowe wykonala za glowe bo przy moich plecach to cwiczenie jest bardziej wskazane.No ale mnie bolala gorna ,polowa kregoslupa .Ona na to ze bol jest spowodowany tym ze plecy sie rozciagaja i ze ma bolec..Kuzwa cos takiego.....jednym slowem czeski film.


Zastanawiam sie teraz jaki ona ciag mi pokazala.Sprawdzalam ze robiac rumuna mamy nogi wyprostowane ,sztanga blisko ciala,nie dotykamy podlogi.Przy klasycznym nogi sa ugiete,podnosimy sztange z podlogi przy jednoczesnym prostowaniu nog.Mamy jeszcze sumo,z podstawek,na prostych nogach ale te odpadaja.Wiec co to byl do jasnej cholery za ciag.....dodam jeszcze ze kiedy sie znizalam ze sztanga do podlogi to wygladalo to tak jakbym chciala prawie usiac .Wyglada na to ze super trenerka polaczyla ciag klasyczny z rumunem.Dziewczyny ja dzis oszaleje


Zmieniony przez - Julia34 w dniu 13/11/2015 21:24:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 1033 Wiek 43 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 8791
Jesli ktos ma chwile czasu to bardzo prosze o odpowiedz na temat mc ktore zadalam wyzej .......


zadzwonilam do tej teenerki i mam mi teraz pokazal za darmo to jedno cwiczenie poprawnie.Nie wiem jednak czy to mam sens bo watpie w jej wiedze,ona jest naciagaczka kasy


Zmieniony przez - Julia34 w dniu 2015-11-15 11:55:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 745 Napisanych postów 3413 Wiek 48 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 37245
Podjade i przywale jej gryfem olimpijskim!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 1033 Wiek 43 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 8791
A ja ci pomoge.Tetiszerri czy wiesz co za martwy ciag mi ona pokazala?


Zmieniony przez - Julia34 w dniu 2015-11-15 17:59:33
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mój cel: płaski brzuch, ogólnie redukcja

Następny temat

Libido podczas treningu ciezkiego

WHEY premium