SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

JULIA35

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 100454

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 1033 Wiek 43 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 8791
Dzis znowu trafila mi sie czekolada,4 kostki.Cos Ciezko jest mi ostatnio ja odmowic.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 1033 Wiek 43 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 8791
bziubzius
Julia34
bziubzius
najwazniejsze, ze dobra szama, a nie czy policzona co do grama

co to za chleb, ktory jesz?


Dziekuje .Chleb jest bezglutenowy pelnoziarnisty


to znaczy jaki???
z jakiej mąki?


Z maki ryzowej ale sklad nie jest zdrowy .Przymierzam sie do zrobienia chleba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 1033 Wiek 43 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 8791
Julia34
bziubzius
Julia34
bziubzius
najwazniejsze, ze dobra szama, a nie czy policzona co do grama

co to za chleb, ktory jesz?


Dziekuje .Chleb jest bezglutenowy pelnoziarnisty


to znaczy jaki???
z jakiej mąki?


Z maki ryzowej ale sklad nie jest zdrowy .Przymierzam sie do zrobienia chleba
wiec moze mi sie nie oberwie od ciebie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
gotowe chleby bezglutenowe nie sa zdrowymii dobrymi produktami.
To, ze cos jets bezglutenowe nei znaczy, ze jest super.
Dopoki nie pieczesz chleba, lepiejkupuj chleb zytni na zakwasie, a nie wytwor sprzedawny z modny m dopiskiem :bezglutenowy"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 1033 Wiek 43 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 8791
bziubzius
gotowe chleby bezglutenowe nie sa zdrowymii dobrymi produktami.
To, ze cos jets bezglutenowe nei znaczy, ze jest super.
Dopoki nie pieczesz chleba, lepiejkupuj chleb zytni na zakwasie, a nie wytwor sprzedawny z modny m dopiskiem :bezglutenowy"


Ok dziekuje za rade
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 1033 Wiek 43 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 8791
Probowalam zakupic dzis sk
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 1033 Wiek 43 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 8791
Probowalam dzis zakupic skladniki na chleb jaki robila Paula ale nie moge nigdzie znalesc maki z amaratusa,mam tylko ziarna amaratusa.
Zrobilam za to placki z dziennika bziubzis.....placki ze slodkich ziemniakow.

Miski nie liczylam bo jestem troche zmeczona tymi tabletkami ,kaloriami.Supilam sie za to na jakosci jedzenia.

MICHA

Sniadanie:3 jajka,olej kokosowy,50 g wedzonego lososia,pomidory
Po treningu:banan,orzechy
Obiad: "bziubziusiowe placki ",200 g piersi z indyka,warzywa
Kolacja:chleb razowy,maslo,twarog poltlusty

W przyszlym tyg postaram sie wrzucic filmiki z cwiczeniami.Martwy ciag mi cos nie wychodzi bo mam problem z kregoslupem,z postawa.Staram sie prostowac kregoslup jak moge ale mimo to czuje bol i sie krzywie.

TRENING NR1 BY OBLIQES Z ODCHUDZANIA LAPTOLOGICZNEGO
Trening B

Rozgrzewka:5 min bieznia

1.Martwy ciag
~5 kg,2x15

2.Wyciskanie sztangi stojac:
~5 kg,1 x15
~2.5 kg,1x15

3.Sciaganie drazka gornego szeroko z nachwytem :
~25 kg,2 x15

4.Wypady:
~2x15

5 Uginanie nog lezac:
~25 kg,2x15

6 Damskie pompki:22



Zmieniony przez - Julia34 w dniu 2015-09-29 20:43:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Julia masz dwa wyjścia:
Jak masz dobry mikser albo młynek do kawy to możesz zmielić ziarna amarantusa i będziesz miała mąkę.
Ale możesz też ją zastąpić. Ja ją wzięłam bo akurat miałam w domu, ale chodzi o jakąś lekką mąkę beglutenową. Może być mąka ziemniaczana (nie skrobia), ryżowa, tapioka, kokosowa, kasztanowa, z ciecierzycy. Warto kupić kilka i kombinować z dodatkami. Takie mąki sporo kosztują ale one są tylko dodatkiem a nie bazą. Trzeba dodać lżejszą mąkę bo gryczana jest dość ciężka.

Muszę spróbować zrobić gryczany zakwas...

A jeśli chodzi o ćwiczenia... Martwego ciągu z 5 kg nie masz szans zrobić. To ma być ciąg- czyli masz podnieść duży ciężar z podłogi. 5 kg to zapewne dwie siatki z zakupami ważą, które podnosisz bez problemu. Mały ciężar w tym ćwiczeniu utrudnia wykonanie go z prawidłową techniką. Nawet jeśli jest to sztanga 20 kg to nie będzie to martwy ciąg.
Ale myślę też że te obciążenia są cięższe bo w wyciskaniu sztangi stojąc napisałaś 2,5 kg i 5 kg a nie ma raczej tak lekkich sztang chyba że robisz plastikową. Wpisuj całe obciążenie czyli ile waży sztanga plus to co na nią nałożysz.
I zobacz barkami wyciskasz 5 kg i w martwym bierzesz 5 kg a tu zaangażowane są nogi i plecy- to znaczy że ciężar źle dobrany i do poprawy :)
I jak robisz 22 damskie pompki to rób męskie. Jak nie możesz na razie na podłodze to rób na podwyższeniu- więcej korzyści niż z damskich :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 745 Napisanych postów 3413 Wiek 48 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 37245
Julia dokladnie. Nie ma ciagu z taka waga. W dziale w filmikami do kontroli jest sporo ciagow wiec zerknij jak to wyglada. W ciagu musisz pokonac i grawitacje i ciezar. Wyciskanie stojac...ehm ehm laska 2.5 kg? Plus gryf olimpijski czy to taka sztangunia Reeboka co nic nie wazy?
Co do amarantusa. W zeszlym tygodniu robilam ciasto z tejze maki (w Pl dostalam za chyba 13 zl) i powiem wam dziewczyny, nie pasi mi. Moja siostra sie smiala, ze ziemia smakowalo ciasto. Mysle, ze gryczany chleb bedzie lepszy.....no chyba, ze amarantus Ci podchodzi :) Gryczany mniam mniam na zakwasie :)


Zmieniony przez - Tetiszeri w dniu 2015-09-30 10:23:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
pozatym uginanie nog lezac 25 kg, sciaganie drzka gornego 25kg, a w MC 5kg? no way.
Moze Ci ktos pokazac jak to MC robic?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mój cel: płaski brzuch, ogólnie redukcja

Następny temat

Libido podczas treningu ciezkiego

WHEY premium