SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

JULIA35

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 100266

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Juli...przytulam mocno. Powiem Ci, że odkąd zaczęłam dźwigać nauczyłam się wiele pokonywać i zrozumiałam jedno, że jestem silna. Ty też jesteś, sama ze sobą, silna matka i silna kobieta! Jestem wsparciem ...służę uchem. Wiesz, że wygramy tą walkę, prawda?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 1033 Wiek 43 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 8791
Swieta racja Corum,Wielkie Dzieki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 1033 Wiek 43 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 8791
Tobie rowniez dziekuje nadyjka88 .My nie damy rady....kto jak to ale kur.....damy rade .Ostatnio napisalas ze ciezary ucza pokory,cierpliwosci.Tak to prawda.
Twoj dziennik jest dobrym przykladem ,ze mozna....mimo wszystko.Aga z ciebie tez jest silna babka.No dobra dosyc marudzenia ,jutro jest nowy dzien.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 1033 Wiek 43 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 8791
DZIEN 14

Dzis nie bedzie zrzutu miski bo bylam na urodzinach ktore byly robione w pizzerii.Zamiast winka mialam wode ,4 kawalki pizzy,troche nachio z serem.Miska nie liczona a jedzenie nie najlepszej jakosci (Chociaz mialam pizze z wolowina,kurczakiem) .Jedyny plus z tego ze bilansu nie przekroczylam .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Juli, podobnie u mnie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 1033 Wiek 43 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 8791
Tak....ha ha to dobre ...lepiej jest grzeszyc razem buzka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 1033 Wiek 43 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 8791
DZIEN 15

Hej....dzis mam dzien truskawkowy.....Otoz bylam na zbieraniu truskawek na polu.Sluchajcie dla mnie to byl wielki dzien bo nie pamietam kiedy ostatni raz jadlam truskawki z pola.Tu w Uk sa sztuczne,bezsmakowe.Zebralam dwie kobialki.Kiedys mowilam mamie ze marza mi sie truskawkowe pierogi,ciasto domowej roboty bo jadlam to 10 lat temu ostatni raz......Ona to zapamietala i bez mojej wiedzy postanowila mi zrobic niespodzianke bo kiedy przyszlam do domu to ciasto czekalo,pierogi.......Boze ale ja jestem na redukcji.Smaki dzicinstwa to jedno ale zdaje sobie sprawe ze jesli bede tak sobie dogadzac to nici z efektow.Potem pomyslalam.....no dobra trudno.....musze zjesc pierogi,kawalek ciasta bo mamie bedzie przykro ....no i taka okazja z pierogami,ciastem sie juz nie trafi.Pozatym ciasto,pierogi byly domowej roboty wiec to tez plus.W zwiazku z tym moje makro w dniu dzisiejszym to tragedia mimo ze zmiescilam sie przedziale kalorii.Zostawilam wyrzuty sumienia na innej planecie ale SWIADOMIe juz koncze ze smakami dziecinstwa bo nie osiagne celu.......

Truskawkowy omlet(jedyna zdrowa rzecz ktora dzis zjadlam)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 1033 Wiek 43 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 8791
A to moja truskawkowa micha

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 12439 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 85713
pierogi ok ciasto ok skoro to smaki dziecinstwa raz na jakis czas to nie tragedia ale ten baton proteinowy to moglas sobie darowac ( pewnie pelen cukru) i zjesc normalny posilek :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 1033 Wiek 43 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 8791
No Kurcze moglam markoto......masz racje
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mój cel: płaski brzuch, ogólnie redukcja

Następny temat

Libido podczas treningu ciezkiego

WHEY premium