SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

JULIA35

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 100407

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 1033 Wiek 43 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 8791
blue_hope
Juli ja miałam tak z uginaniem przedramion w opadzie, nie potrafiłam nawet filmiku do oceny nagrać, w sumie miałam tak tyko w tym ćwiczeniu, czasem w pompkach tyłem też odczuwam w nodze dziwny skurcz/ albo drętwienie ciężko to określić, zobacz następnym razem, ja przy następnym treningu nie odczuwałam nic nieprzyjemnego, może to kwestia dnia, chyba , że rzeczywiście coś na rzeczy.


Wiesz Aga to jest przy suwnicy.To raczej nie zalezy od dnia .Dziekuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 1033 Wiek 43 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 8791
Raimunda
Z największych to poszłam biegać mimo ogromnej niechęci. BIegłam i płakałam - byłam zła, nie mogłam złapać oddechu ani nabrac prędkości, co powodowało że byłam jeszcze bardziej zła i jeszcze bardziej płakałam. Na drugi dzień dostałam super wysokiej gorączki i zwolnienie na 2 tyg oraz opierdziel, od lekarza, że mam się cieszyć, że to nie zapalenie płuc
Podobnych wypadków było więcej, ale nie były takie spektakularne.

Teraz już jestem mądrzejsza i jak mam taką niechęć, że mi się chce płakać to nie ćwiczę, ale idę na siłkę. Poprostu albo robię pitu pitu na kardio, albo streching albo roller albo siedzię na necie Chodzi o to, aby nie pomylić niechęci do PÓJŚCIA z niechęcią do ĆWICZENIA.


Cos w tym jest ..Dziekuje Raimunda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Juli to może być zwyczajne przetrenowanie mięśnia, dał Ci znać "już dość"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 1033 Wiek 43 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 8791
Tetiszerii czy uwazasz ze ta maszyna nie jest dla mnie......Dziewczyny czu duzo jest zrobic 100 potorzen...


Zmieniony przez - Julia34 w dniu 2015-11-30 20:37:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 1033 Wiek 43 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 8791
blue_hope
Juli to może być zwyczajne przetrenowanie mięśnia, dał Ci znać "już dość"


Wiem Aga ,ten trener Chyba za duzo wymaga.Boze ja znowu oszaleje.Nigdy nie naucze sie cwiczyc bo albo mam trenera glupka albo sama robie zle.Zaczynam sie poddawac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 745 Napisanych postów 3413 Wiek 48 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 37245
Ja Ci juz powiedzialam, wolne ciezary i tyle w temacie. Maszyny wszelkiego sortu sa pomoca, ale podstawa treningu jest Twoje cialo i wyrobienie odpowiednich nawykow ruchowych (zlych u wiekszosc ludzi). Zrypac to mozna sobie cos nawet na suwnicy. Nie wiem czy cos jest albo nie jest dla Ciebie bo nie widzialam jak dane cwiczenie wykonujesz. Codziennie widze "trenerow" ktorzy sa slepi na bledy techniczne podopiecznych i tylko dokladaja im ciezaru. 10x10 czyli German Volume Training nie jest dobra metoda treningowa dla osob poczatkujacych, a Ty do nich nalezysz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 745 Napisanych postów 3413 Wiek 48 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 37245
blue_hope
Juli to może być zwyczajne przetrenowanie mięśnia, dał Ci znać "już dość"


Przetrenowanie nie, zmeczenie tak. Moim zdaniem zla technika i ucisk nastapil.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 1033 Wiek 43 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 8791
Zmienie buty i tyle,zobaczymy co dalej....Dziekuje wam dziewczyny za rady.


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 1033 Wiek 43 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 8791
Zmienie buty i tyle,zobaczymy co dalej....Dziekuje wam dziewczyny za rady.


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 1033 Wiek 43 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 8791
Zmienie buty i tyle,zobaczymy co dalej....Dziekuje wam dziewczyny za rady.


Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mój cel: płaski brzuch, ogólnie redukcja

Następny temat

Libido podczas treningu ciezkiego

WHEY premium