SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

JULIA35

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 100366

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 1033 Wiek 43 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 8791
A potem jak nie ruszy to przejde na 1900
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 1033 Wiek 43 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 8791
Nowy Rok ,nowe postanowienia....

To moja miska na jutro .To mam zamiar jesc.Brakuje mi tylko pomyslu na wegle ktore brakuja do kolacji....Jutro wpisze trening.Pod koniec miesiaca dam zdjecia .Wiem ze obiecalam wczesniej wiele razy ale jakos brakuje mi osoby ktora mi je zrobi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
hola hola, co tu tych wegl itak malo?
co to jest 100g batatow? 200g to wchodzi do posilku bez problemu
no i kolacja 20g migdalow? troche slaba ta kolacja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 22621 Napisanych postów 11151 Wiek 47 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 356321
Gdzies zgubilas 300 kalorii. Do kolacji jako wegle mozna dac owoce. I batatow do obiadu tez smialo wiecej. 100 gram to nie widac na talerzu.

Κατά τον δαίμονα εαυτού.
------
Mój dziennik: http://www.sfd.pl/DT__Ghorta_ghrrromi_fat-t1096396.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 1033 Wiek 43 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 8791
dziekuje Bziubzius,Ghorta.Poprawie miske,poprawie makro.Myslalalam,ze owoce moge jesc tylko rano?Od dzis regularne zapiski,a teraz wymiatam na trening
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
O Julia kobieto, ja dzisiaj o Tobie nawet myślałam gdzie Ty jesteś i co z Tobą :) Zdjęcia miałaś przesłać i co :) Dobrze że się pojawiłaś z powrotem i opierdziel od Bziu już jest to może coś z tego będzie. Przekreśl kreską to co było bo jak sama powiedziałaś nie było nigdy wzorowo więc nie możesz na tej podstawie oceniać. Nie masz co wchodzić na super niskie kalorie bo to ślepy zaułek :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
No właśnie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 22621 Napisanych postów 11151 Wiek 47 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 356321
Ja z filmikow, ktore niedawno wrzucalas, wynioslam wrazenie ze sylwetke masz fajna i moim zdaniem zamiast kombinowac jak zgubic jeszcze kilka kg to czas wejsc na bilans zerowy, pilnowac miski zeby jesc regularnie i skupic sie na treningu. Nauczyc sie cwiczen z ktorymi masz problemy, popraciwac troche nad sila. I tak przez kilka miesiecy.

A potem myslec o zmianach i co dalej. Nowy rok to tylko data w kalendarzu i nie musi byc powodem do wywracania diety do gory nogami. ;)


Zmieniony przez - Ghorta w dniu 2016-01-04 12:13:34
1

Κατά τον δαίμονα εαυτού.
------
Mój dziennik: http://www.sfd.pl/DT__Ghorta_ghrrromi_fat-t1096396.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 1033 Wiek 43 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 8791
paula.cw
O Julia kobieto, ja dzisiaj o Tobie nawet myślałam gdzie Ty jesteś i co z Tobą :) Zdjęcia miałaś przesłać i co :) Dobrze że się pojawiłaś z powrotem i opierdziel od Bziu już jest to może coś z tego będzie. Przekreśl kreską to co było bo jak sama powiedziałaś nie było nigdy wzorowo więc nie możesz na tej podstawie oceniać. Nie masz co wchodzić na super niskie kalorie bo to ślepy zaułek :)


Paula jest mi bardo milo ze o mnie myslalas...troche sie wzruszylam kochana czytasz w moich myslach...chce przekreslic to co bylo w starym roku ale wyniesc wszystkie lekcje do nowego roku.Praca konsekwencja cierpliwosc.Sciskam cie kochana
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 1033 Wiek 43 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 8791
blue_hope
No właśnie...

Tobie Agus dziekuje za to ze jestes ze mna
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mój cel: płaski brzuch, ogólnie redukcja

Następny temat

Libido podczas treningu ciezkiego

WHEY premium