SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

JULIA35

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 100296

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 526 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 14235
Spokojnie, Julka:) wszystko da się odczytać.

Aktualnie: http://www.sfd.pl/DT_chernushka-t1093265.html

Pierwszy: http://www.sfd.pl/Chernushka_//_Redukcja_//_KSZTAŁTOWANIE_CIAŁA,_UMYSŁU-t854877.html

"Быстро - это медленно, но без перерывов".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 1033 Wiek 43 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 8791
chernushka
Spokojnie, Julka:) wszystko da się odczytać.


Dziekuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 1033 Wiek 43 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 8791
DZIEN 20

Dzis zjadlam drugi raz w zyciu steka.Mialam jedank troche odruchy wymiotne kiedy go zulam a byl twardy.Chcialabym lubic mieso czerwone bo ma zelazo.Jak wy przyzadzacie wasze steki by zabic ten "specyficzny"smak i aby nie byl jak guma.....

Sniadanie:
50 g platkow owsianych ,
20 g mleka kokosowego(gestego),
20 g odzywki peaunut butter,
jablko,
jajko

Przekaska:dwie kromki chleba na zakwasie,kotlet z miesa mielonego (indyk).

Obiadokolacja:60 g ryzu czerwonego,150 g nieszczesnego steka,olej kokosowy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Julia ja pokochałam steki odkąd kupuje w Biedronce- są z mięsa dojrzewającego. Podejrzewam że u Was też takie można kupic- paczkowane specjalnie na steki, bo ze świeżej wołowiny jest większe prawdopodobieństwo że będzie guma. I takie dobre steki nie wymagają dużo przygotowywwania. Trzeba je wyjąc wcześniej z lodówki, nasmarowac oliwą i świeżo zmielonym pieprzem. Ja lubię takie różowe więc smazy sie ok 2 minut z kazdej strony na koniec dodając masełko i soląc. Jak chcesz żeby było well done to dwa razy tyle czasu (2 min, obrazasz, 2 min obracasz, 2 min obraczsz, 2 min obracasz). I tyle :) Jak dla mnie niebo w gębie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Musze biedronkowe wyprobowac, bo tez nie przepadam za ta gumowatoscia ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 745 Napisanych postów 3413 Wiek 48 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 37245
Zalezy ktora czesc wzielas. Jak stara krowa to i miecho twarde i pewnie wysmazone na wior. Ja jem krwiste. Pomysl moze o gulaszu wolowym. Dobrze zrobiony bedzie mieciutki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 11555 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 103176
Wołowinę - taką twardawą - warto wsadzić w marynatę żeby skruszała...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 1033 Wiek 43 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 8791
Dziekuje dziewczyny za rady.

Tetiszerii udusze cie ....jak stara krowa.No to jeszcze gorzej.Crawshaws Buthers -tam kupilam.Mieso wygladalo pieknie jak w ogole mozna tak to nazwac.Mysle ze bylo swiezutkie tylko ja zle je przygotowalam no i na wior smazylam.Zreszta ja nawet schab smaze na wior bo nie zjem.

Nie przeraza wasz swiadomosc ze jecie krowe.....Widzialam tez watrobke....jako dziecko ja jadlam a teraz nie moge.Bylam podobno miesnym dzieckiem,chodzilam tylko z kielbasa w reku.

Dziewczyny jak wy jecie takie wnetrznosci to nie myslicie jak zabito to zwierze.?przepraszam ale ja widze monostwo krwi i sciaganie skory.Nie chce tu nikogo zrazic ale sie pytam z ciekawosci czy to ja tylko mam taki problem.?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Na pewno nie tylko Ty :) Ja akurat nie mam z tym problemu bo myślę że taka jest kolej rzeczy w przyrodzie. Zwierzęta jedzą roślinki albo inne zwierzęta i to też jest normalne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
No ja szanuję tych, którzy nie jadają mięsa (ostatnio znajoma nazwała mnie mało świadomą :O) Ale każdy ma swój wybór. Wiedząc z czym to się wiąże. Z tym że ktoś/coś ginie. Niestety, ja do tego podchodzę jak Pula. Taka symbioza :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mój cel: płaski brzuch, ogólnie redukcja

Następny temat

Libido podczas treningu ciezkiego

WHEY premium