SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

JULIA35

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 99906

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ostatnia micha strasznie słaba, tłuszcze bardzo przekroczone, a pozostałe : białko i węgle niedociągnięte...
Węgle podbijaj tym co masz jużczyli bataty, kasze, ryże, po prostu dodaj więcej. A białko to samo, trochę ryby / mięsa po prostu więcej


Zmieniony przez - nadyjka88 w dniu 2015-07-09 19:04:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 1033 Wiek 43 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8791
Wiem nadyjka88 ,musze po prostu jesc wiecej miecha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Julka, ja jak podpatrywałam dzienniki innych dziewczyn, to myślałam, że są szajbnięte i myślałam sobie jak one mogą łączyć te składniki ze sobą. I zaczęłam korzystać z przepisów SFD oraz robiłam takie potrawy, które ja lubię "na zdrowo" i tyle :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 1033 Wiek 43 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8791
No wlasnie Nadyjka88 tak sie mysli na poczatku bo to nowosc dla osoby ktora wczesniej jadla inaczej.Kiedys szukalam przepisow na forum ale czasem sie gubie bo niektorzy tam jedli ser zolty,mozzarelle,miod.Czy ja moge jesc takie rzeczy....bo z tego co czytalam w ladies to chyba nie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 12439 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 85713
ja robie rano omlet - jaja, platki, strata cukinia i to z owocami, na kolejne posilki salatka z ryzu czy kaszy grilowanego kurczaka i warzyw , doprawiona musztarda, mozna dodac oliwy , na obiad jakies mieso czyli albo schab z grila albo steka, watrobka itd, albo jakas ryba mozna ja zrobic w piekatniku albo na parze albo na masle klarowanym na patelni, albo pokroic w kawalki mieso dodac zmiksowane pomidory z kartonu i podac z ryzem i odrobina tartego zoltego sera, kolacja to np pieczywo z grilowanym indykiem i warzywami albo ryba wedzona - to na prawde nie jest trudne ale lepiej miske planowac wczesniej :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 1033 Wiek 43 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8791
No wlasnie markoto,lepiej jest miske planowac wczesniej to obiedzie sie bez niespodzianek...ale nie macie czasem dziewczyny dosc miecha?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
można go robić na tyle sposobów z tyloma dodatkami, rożnymi węglami, że om, om om :) Poza tym nikt nie każe jeść Ci Julka samego mięcha :) Rybki, strączki...owoce morza, jaja :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 745 Napisanych postów 3413 Wiek 48 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 37245
Ja generalnie jem duzo miecha, szczegolnie indyka. Dzisiaj naszla mnie ochota na watrobke wiec trzeba zakupic. Miewam dni kiedy 3x mam rybe w ciagu dnia....i jajca, duzo jajec :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 127 Napisanych postów 10723 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 139371
Też jestem mięsożerna mocno i wyciągniecie 100g białka z diety jest proste nawet i bez mięsa (którego jest multum gatunków i sposobów przyrządzenia) i odżywki. Tylko trzeba trochę pokombinować

Na mięsowstręt fajnie działa kilka dni miski bez niego - wtedy jajka, strączki, kasze, sery.
Dziewczyny radzą sobie bez mięsa i ładnie bilansują dietę, tylko wymaga to większego nakładu pracy. Poszperaj w dziennikach JustBlackBerry, ona mięsa nie jadła do pewnego momentu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 1033 Wiek 43 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8791
Ja dziewczyny nie przepadam za miesem,jedynie jem kurczaka,indyka i kocham ryby.Moze to glupie ale brzydze sie jesc inne rzeczy .Chcialabym lubic jesc watrobke Tetiszerii jak Ty bo jest zdrowa ale kiedy pomysle co to jest to nie moge.Dzieki Delfinka za pomysl by zajrzec do dziennika JustBlackBerry bo warto wiedziec kto jeszcze nie przepada za miesem.Oh musze sie jeszcze wiele nauczyc .
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mój cel: płaski brzuch, ogólnie redukcja

Następny temat

Libido podczas treningu ciezkiego

WHEY premium