SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

JULIA35

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 99868

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 1033 Wiek 43 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8791
DZIEN 14

Malowanie w domu wiec miska nie liczona.Nie mialam czasu.


Sniadanie:4 jajka,lyzeczka oleju kokosowego,50 g makrelii
Obiad:100g dziekiego losia,60 g kaszy ,200 g mrozonego groszku,kulurydzy
Kolacja:nalesniki z maki kasztanowej,kokosowej,tapioki,lyzeczka oleju kokosoweg,twarog poltlusty,konfitura



DZIEN 15

Dzien malowania,syf w domu.Nie wiem gdzie rece wlozyc.

Miska:
Sniadanie:4 jaka,50 g makrelii,olej kokosowy
Obiad:kasza,kielbasa smazona na oleju kokosowym(miala dosc dobry sklad ,kupilam w Polsce),
Kolacja:chleb orkiszowy,maslo,dwa plasterki sera zoltego

Jeszcze mi nie przeszlo jesli chodzi o trenerka i mc.Nadal prosze was o pomoc dziewczyny.



Zmieniony przez - Julia34 w dniu 2015-11-15 21:43:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 11555 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 103176
Julia34
A ja ci pomoge.Tetiszerri czy wiesz co za martwy ciag mi ona pokazala?




Zmieniony przez - Julia34 w dniu 2015-11-15 17:59:33

Julia34
Sprawdzalam ze robiac rumuna mamy nogi wyprostowane


Nie.

To był rumun jak uginałaś nogi i sztanga nie lądowała na ziemi.
A trenerka Ci nie powiedziała co robisz???????
Na prostych nogach to robisz MCNPN (uff nienawidzę tej nazwy - martwy ciąg na prostych nogch)

Zmieniony przez - Corum w dniu 2015-11-15 21:53:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 1033 Wiek 43 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8791
Bardzo dziekuje za odpowiedz.Corum ja jej powiedzialam ze chce martwy klasyczny(powiedzialam jej to kied wchodzilysmy na silke)A ona :"tak tak".

Mi sie wydaje ze ona sie nie zna.Pozatym sama powiedziala ze nie robi mc.

Najlepsze jest to ze babsko powiedzialo po fakcie ze nie pokazala mi mc klasycznego bo mam problem z kregoslupem .Tyle ze ja zaplacilam i wymagalam a moja sprawa bylo co z tym zrobie.Oszustka piprzona ktora sie nie zna


Zmieniony przez - Julia34 w dniu 2015-11-15 22:48:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 76 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1550
Julia, wiesz że ja jestem początkująca. A MC robię teraz 16 kg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 1033 Wiek 43 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8791
raupe
Julia, wiesz że ja jestem początkująca. A MC robię teraz 16 kg.


Na prawde. Wow to gratulacje kochana.Uzywasz sztangi?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 76 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1550
Dwóch hantelek po 8 każda. Taki robię

nawet widzę mój trenejro ćwiczy ;) nogi i plecy mam dość silne, łapy żenująco słabe. Widzę że ćwiczące dziewczyny robią po 40, 50 kg MC
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 11555 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 103176
Julia - zajrzyj na ostatnie strony do dziennika prin. Ona też tam ma problemy z martwym. Obejrzyj filmiki z wykonania, poczytaj komentarze. Powinno pomóc choć trochę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 1033 Wiek 43 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8791
Wiesz Raupe ale przy martwym ciagu kladzie sie sztange na ziemie...a na tym filmiki facet mowi ze nie mozna odbijac sztangi o podloge....ja mama slaba plecy i rece
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 11555 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 103176
To rób z podstawek. Zdejmiesz z nóg i bardziej zaangażujesz plecy, jedocześnie przy okazji uchronisz dół kręgosłupa przed utratą przegięcia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 76 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1550
Mnie nauczono że nie muszę tych hantelek odkładać na ziemię. Opuszczam gdzieś tak z 20 cm do ziemi. największy problem dla mnie to ściągać łopatki. No ale ja od 2 lat strugam kopyta i mięśnie już mam niektóre mocne ;) Resztę ciała czuję dość mocno, szczególnie brzuch i nogi w tym ćwiczeniu.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mój cel: płaski brzuch, ogólnie redukcja

Następny temat

Libido podczas treningu ciezkiego

WHEY premium