SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Izotek - porady

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 647956

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 173
Mam 18 lat. Mialem podobną sytuacje co kzyho82 . Przez rok leczyli mni UNIDOXEM, izotrexinem a pozniej nastepne 1,5 roku tetracyklina. Po przerwie miesiecznej z antybiotykami postanowilem skusic sie na IZOTEK. I poszlem do pani dermatolog i poprosilem ja o przepisanie tego leku. Ta najpierw skierowala mnei na badania. Zrobilem na badania bylo wszystko OK. Przepisala mi IZOTEK. Dzisiaj odebralem recepte i lek. Wzialem perwsza tabletke. Czekam teraz na efekty :).

DZIENNA DAWKA 20 mg / 1 tabletka
AHA I ZAMIAST IZOTEKU APTEKARTA DALA MI AKNENORMIN BO NIE BYLO IZOTKU. MOWILA ZE TO TO SAMO. DOSTALEM POMADKE ZIOTEKU GRATIS :D
CENA 165 Zł (APTEKARKA MOWILA ZE TYLE SAMO CO IZOTEK)
MIELEC, pasaż
Zmieniony przez - mieszko-18 w dniu 2005-12-30 18:52:37

Zmieniony przez - mieszko-18 w dniu 2005-12-30 18:54:42

mIeSzKo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 110 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 841
Mieszko-18 a jaką masz wage?? Qtwa ja za izotek też płace 165zł ale żadej pomadki mi nie dawali niewiem czemu a nawet dermatolog mi mówił, że powinni. Życzę ci cierpliwości i powodzenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 173
68 kg waże /
tradzik sredni/ nie wiem jak go okreslic dokladnie/ mam dużo zaskórników (ale znikaja powoli.) i wągrow/ 4 małe zmiany ropne i troche:/ grudko- krostek czy cus. Szkurde boje sie wysypu. Modle sie zeby mnie ominal i zeby to jakos bez tego ustapilo. Bez alko jakos dam rade. Papierosow nei pale wiez luuuuz. Gorzej jest to ze przebywam w towarzystwie osob ktore pala a to gorzej niz samemu wciagac te nikotyne.

Zmieniony przez - mieszko-18 w dniu 2005-12-30 22:42:01

mIeSzKo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 173
MAM BARDZO WAŻNE PYTANIE?? POMOCY. CZY MOZLIWY JEST WYSYP W PIERWSZYM DNIU. BO WIDZE ZE JUZ ZACZYNA MI COS WYCHODZIC A ISTNIEJACE ZMIANY SIE JAKBY POWIEKSZAJA?

mIeSzKo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 173


MAM BARDZO ISTOTNE (WAŻNE) PYTANIE CZY MOZLIWY JEST WYSYP W PIERSZYM DNIU STOSOWANIA IZOTEKU (AKNENORMINU) BO WYDAJE MI SIE ZE COS MI JUSH WYSZLO A AKTUALNE ZMIANY JAKBY SIE POWIEKSZAJA? PROSZE O ODP. HELP :(

mIeSzKo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 652 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 41220
mieszko-18

od pierwszej tabletki zaczely mi wyskakiwac pojedyncze wykwity ale taki naprawde mocny wysyp mialem po 10 dniach stosowania ... Trzeba sie poprostu z tym pogodzic ze bedzie i trzeba sie z tym obyc ( juz wiem cos o tym) jesli chodzi o papierosy to jeszcze jest lajcik najwazniejsze zebys nie pil ani grama alkocholu . . .
pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 110 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 841
Widocznie oczyszcza ci się skóra pomału. Mi wysyp wystąpił w pierwszym tygodni ale naczęście mam go już za sobą. No czasem cosik tam wyskoczy ale zaraz znika. Nie załamuj się odrazu bo potem efekty będą oszałamiające.
Życzę wam wszystkim Do siego roku. I oczywiście szampańskej zabawy hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 173
W NOCY PO PIERWSZEJ TABLETCE ZACZEŁY POJAWIAĆSIĘPIERWSZE SKUTKI DZIAŁANAI LEKU: SUCHOŚĆ WARG - Z TYM SOBIE PORADZIŁEM POMADkĄ OD IZOTEKA, LEKKA SUCHOŚĆ OCZY, I ŚLUZÓWKI NOSA A I NAJGORSZE TO ŻE NIE MOGŁEM ZASNĄĆ Z GODZINE. :/ .
ALE PRZYNAJMNIEJ WIDAĆ ŻE LEK DZIAŁA/ DAWKA MAŁA 20 mg/dzien

mIeSzKo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 132
Bartoszek ---> hmm, jak z jej(bo to pani dermatolog) doświadczeniem jest, to nie wiem, ale mówiła że izotretoniną leczy już 30 lat(dosyć leciwa już jest)... ale chyba błędu nie zrobiła, bo wszystko pięknie złazi, skóra nie jest sucha, a na dodatek nie mam nawet suchości warg :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 286
mieszko-18

Myślę, że tak. Ja miałam po pierwszej tabletce poprawę to ty możesz mieć wysyp. Za parę dni się sam przekonasz co to jest, a na razie cierpliwości, bo uda się na pewno

ewelinka

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy to nerwica? :-)

Następny temat

Potliwosc

WHEY premium