SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Hawarzyca - DT (start s. 3)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 21261

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 440 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22202
Jak na moje laickie oko, jest ok. Nie mam wzdęć, ani zaparć, podczas tych 2 tygodni to bym się skłaniała do oceny raczej w tę drugą stronę, czyli szybka akcja po jedzeniu, a spanie dłużej niż do 7 jest niemożliwe, bo budzi mnie potrzeba pójścia do łazienki.
Nie czuję żadnych dolegliwości, bólu, kłucia i tym podobnych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
to mozesz dodać wołowinę do swojego menu, ale staraj sie cały czas więcej tłuszczu awokado, i kokos, do tego marchew czy burak gotowany, czy pietruszka ale mięsa nie za dużo generalnie.
Zanim dodasz mięso sprawdz czosnek jako przyprawę czy nie masz problemów z nim
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 440 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22202
Dobrze, czoch sprawdzę, pytanie odnośnie wołowiny:
nie za dużo czyli np. porcja dziennie w ilości wagowo jak jeden "kotlet" i czy moze byc w formie tatara czy tylko po obróbce termicznej? :)

edit: a ryż też dalej mogę?

Zmieniony przez - hawarzyca w dniu 2013-11-15 08:35:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
ryz mozesz jezli nie stanowi problemu to oczywiście, wołowina ok 150-200g tak jak inne mięsa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 440 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22202
to super, wczoraj były 2 banany, awokado i ryż+buraczki, a dzisiaj bez buraczkow,ale za to z gulaszem wołowym ;) szumnie nazwane: mięsko, marchewka i pietruszka, będzie z czochem, także sprawdze czy coś się dzieje po nim :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 440 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22202
czoch przetestowany! oprócz pięknego aromatu utrzymującego się wiele godzin po spozyciu, to nie ma żadnych skutkow ubocznych.
Dzisiaj menu powtorzone z wczoraj: ryz, "gulasz" wolowy, 2x awokado, banan, jutro zupowo, będzie barszcz :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
acha, dobra to teraz nasiona dyni proszę a i sama dynia tez moze dojsc
I zaraz zaraz ale ty cokolwiek cwiczysz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 440 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22202
Ooo dynia! Super :)
Ćwiczę, teraz głównie treningi taneczne (4h w tyg.) +callanetics + od jutra, tzn. od wtorku chce nowy trening siłowy zacząć, zastanawiam się który wybrać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 440 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22202
Co do treningu, to poszperałam w linku regulaminowym, chcę trening ze stosunkowo niedużą ilością ćwiczeń, ponieważ tamten zajmował mi sporo czasu, nie chcę się też rzucać na coś, czemu nie podołam (cwiczę w domu), myślę o tym treningu:

TRENING nr 8 by 4nn

Trening A.
A. Przysiad ze sztanga na plecach
B. RDL
C. wyciskanie sztangi skos góra
D. wiosło sztangą
E. wznosy z opadu
F. plank

Trening B.
A. przysiad przedni
B. MC
C. WL
D. Push Press
E. wypady
F. pompki 1 seria na maksymalna ilość powtórzeń

Tylko nie wiem jak go rozłożyć w seriach/powtórzeniach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 440 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22202
Noo i zapomniałam o wczorajszym raporcie

70g ryżu, szklanka barszczu (właściwie to wywaru z buraków), 1 banan, 1 awokado (miało być więcej,ale były się zepsuły :/ ) resztka wołowiny, no i kremmmm z dyni, nie dostałam świeżej,więc wyciągnęłam ostatnie zapasy z zamrażarki, a w tym wydaniu to tylko na krem, z ząbkiem czosnku - coś pysznego!
Mam wrażenie,ze coraz lepiej pracuje mi układ trawienny, już nie "zmusza" mnie do porannego wstawania. :)
Dziś zaczynam nowy trening, obiecałam sobie, że już bez wymówek, że będzie krew, pot i łzy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rum sie leje, Janek grzeje- czyli poezja pod sztangą / SPAM

Następny temat

Kij'n'marchewka/ JustBlackBerry (pods. 19)

WHEY premium