SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Hawarzyca - DT (start s. 3)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 21276

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 440 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22202
Dzisiejszy trening (przełożony z wczoraj)

Trening B.
A. przysiad
20xcc,10x25kg,10x27,5kg,10x30kg - ostatnia seria z zaciśniętą szczęką,ze bałam się o zęby,ale poszło
B. MC
10x40kg, 10x42,5kg , 10x45 kg - zdjęłam jeden "klocek" z podkładek bo jakoś łatwo szło
C. WL
10x20 kg, 10x22,5kg, 8x25kg
D. Push Press
10x19kg, 10x19kg, 8x19kg
E. wznosy bioder ze sztangą
10x40kg, 12x42,5kg , 12x45 kg - o mamo jak piekło, znalazłam odpowiednie dla siebie ułożenie nóg i dooopa w OGNIU!!
F. pompki 1 seria na maksymalna ilość powtórzeń
12

Ofkorz, bez kontuzji to ja chyba treningu zrobić nie mogę, naciągnęłam sobie zbyt mocno nogę (dwugłowy) przy rozciąganiu... szlag jak boli

aaa i ciągle coś mi ten łokieć doskwiera... może jakoś źle ręce układam jak trzymam sztangę na barkach,albo przy WL...
OBLI jak masz luźniej to bym może w weekend się nagrała i Ci podrzuciła?

Miski z wczoraj i dzisiaj






Zmieniony przez - hawarzyca w dniu 2014-02-26 20:17:36




Zmieniony przez - hawarzyca w dniu 2014-02-26 20:18:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 440 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22202
Ehh... Jestem, żyję, dorwało mnie coś i rozłożyło, węzły chłonne powiększone tak,że wyglądałam jak chomik, z tego względu też mało jadłam, bo szczęka bolała... patrzyłam tylko smętnie zza futryny sypialni na moje żelastwo,ale wiedziałam,ze jak zrobię trening to tylko sobie pogorszę sytuację.

z innej paczki, dostałam okres wcześniej niż to powinno być (wiosenna zmiana?? dont't get it...) i miałam tak okropny PMS, że myślałam,ze sama ze sobą nie wyrzymam, nerwy jak struny, twarz w wykwicie + na lini styku czoła z włosami kilka podskórnych gul, na dokładkę dorąbałam sobie na koniec na własne życzenie, bo chodziłam tak głodna,ze zjadłam pierogi (co prawda własnej roboty,ale ze zwyką mąką) reakcja na gluten natychmiastowa - całe policzki w krostkach...
O ile ta mąka to wynik mojej durnej zachcianki, o tyle martwię się tym PMSem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 440 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22202
Wczoraj zamiast treningu były nadgodziny, więc trening będzie dzisiaj

Michę wklejam.

Temperatura 36,0 (zaraz po przebudzeniu)



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 440 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22202
NIe wiem co jest ze mną, zapadam w jakiś sen wiosenny? Wystarczy chwila w bezruchu i śpię, wczoraj padłam o 18.00
"Dobrze" że auto mam u mechanika to przynajmniej bardzo dużo chodzę, więc jakaś forma ruchu zawsze jest.
Temperatura rano 35,8-czy to jest normalne? A może mnie termometr oszukuje?

Micha

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 440 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22202
Zrzut z wczoraj.
Chyba się nie doleczyłam, czuję podskórnie choróbsko, dalej bez sił na trening.


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
tarczyca?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 440 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22202
Jakieś dwa lata temu miałam robione TSH (wyszło w normie) i jeszcze jakieś badania krwi + testosteron. Nic niepokojącego nie wykryli wtedy.
Sugerujesz, żeby się dokładniej zbadać w tym kierunku?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
TSH to a mało T3 iT4 też powinny btć
A tak w ogóle jak nagle spadła to ładuj sie ww, czyli dowal do michy ziemniaków podnies do swojego zapotrzebowania zerowego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 440 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22202
Teraz jak się doedukowałam to wiem, że mało (szczególnie jak patrzę w dzienniki dziewczyn).
Ja chowana na wsi, ziemniaki z pocałowaniem ręki w każdej ilości
Czyli jadę węglami w górę, do ilu kcal? 1700-1800?
I na ile dni?

Dziś czuję się lepiej,ale nie będę popadać w euforię póki ten stan się nie utrzyma.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
tak na 5 dni i zobacz czy sie lepiej poczujesz
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rum sie leje, Janek grzeje- czyli poezja pod sztangą / SPAM

Następny temat

Kij'n'marchewka/ JustBlackBerry (pods. 19)

WHEY premium