SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Hawarzyca - DT (start s. 3)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 21282

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 440 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22202
Uzupełniam wczorajszy jadłospis:
około 70 g ryżu, 2 marchewki, 4 łyżki tarkowanych buraków, awokado, 2 banany, 2 spore łyżki oleju kokosowego, kawałek gotowanego jabłka.

Czuję się dobrze, nic nie dolega, okresowo też już się uspokoiło.

Obliques już nie będę kombinować

Aaaa i jeszcze jedno, nie kupiłam najważniejszego produktu do "mikstury" bo coś mi szefowie za późno wypłatę przelali, w końcu pieniądze szczęścia nie dają, tylko praca nie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
jo, to czas jeszcze, ale jak kipisz to rób i trzymaj te ograniczona diete dodajemy po dwóch tygodniach produkty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 440 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22202
Drugi raz wszystko piszę bo mi zeżarło

Cały wczorajszy dzień jechałam z bólem głowy a kiedy zaczęłam trening to myślałam, że skronie mi wybuchną, skończyłam po 1 serii

Dietę nadal trzymam w ilości podobnej do ostatnich dni, wczoraj było trochę więcej jabłek.

Iza nie wiem jak będzie z moimi wizytami na forum do poniedziałku, bo mam ostry zapierdziel przed weekendem w pracy a w piątek wyjeżdzam i zero netu, także jakby co to na 100% zdam relację w poniedziałek, a jak znajdę czas to dziś i jutro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
oki oki, nie przemeczaj sie, jako treningi możesz traktowac tez spacery ale takie ładne kiedy trzymasz brzuch maszerujesz intensywnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 440 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22202
Aaa! Oszaleję, jutro wyjazd a ja w polu...

Trzymam dietę, choć chyba zrezygnuję z buraczków, bo wczoraj i dzisiaj miałam po nich nieprzyjemny posmak... nie wiem jak to nazwać,ale czułam, że je jadłam jeszcze kilka godzin po obiedzie.

Co do spacerów i trzymania brzucha, to jak najbardziej, a do tego dochodzą moje wygibasy, które opierają się na napięciu mięśni korpusu i całego ciała.

Wstawię poglądowo jak mniej więcej to wygląda i naprawdę kosi fizycznie ;)


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Ty za duzo jesz tych samych rzeczy, wiem ze dieta monotonna, ale musisz rotować produktami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 440 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22202
dobrze, będę więcej kombinować, chociaż jak sama wspomniałaś, szału nie ma ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 440 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22202
Jestem, wróciłam!
Dalej trochę nieprzytomna,ale powoli staję na nogi po zakręconym weekendzie.
:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 440 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22202
Jestem, dalej jestem,ale mam totalnie poszarpany tydzień, zero przewidywalności.

Minęły mi 2 tygodnie na diecie: marchewka, pietruszka, buraki, ryż biały, banany, awokado, olej kokosowy, gotowane jabłka. Mikstura się miksturzy. Co dalej? :) Obli?

Zmieniony przez - hawarzyca w dniu 2013-11-14 12:25:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
ale jak trawienie?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rum sie leje, Janek grzeje- czyli poezja pod sztangą / SPAM

Następny temat

Kij'n'marchewka/ JustBlackBerry (pods. 19)

WHEY premium