SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Hawarzyca - DT (start s. 3)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 21270

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Nie jestem, ale sie zgubiłaś na parę dni i zapomniałam cie w tym natłoku, a powiadomki mi co chwila siadają, niestety..
Na czym stanęło? Jak dieta teraz wygląda? Ty musisz ja pociagnąc tak dwa tygodnie, Jedz awokado koniecznie, ono dojrzewa wiec sobie zakup i zostaw by dojrzały, jedz tez olej kokosowy, bardzo ważny w schodzeniach przewodu pokarmowego, ile chcesz.
Ryz sobie nawet mozesz zmielić w młynku od kawy przed gotowaniem to będziesz miała kaszkę, która możesz z bananem i kokosem sobie zajadać

Zmieniony przez - obliques w dniu 2013-10-31 21:34:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 440 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22202
Cieszę się, że mnie "odgubiłaś" :D
Dieta nadal bez nabiału, poza tym wszystko z umiarem,ale głównie gotowane/duszone.
Na kontroli byłam, nic mnie nie boli, nie dolega, lekarz stwierdził, że to może coś z homronami, czyli związanie z cyklem. W poniedziałek idę do gina się dowiedzieć :)
Awokado i olej kokosowy jem dalej, ryż spróbuję zmodyfikować, żeby wchodził.

Zmieniony przez - hawarzyca w dniu 2013-10-31 21:39:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 440 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22202
Obli a czy mogę kaszę jaglaną??
P.S. Z płynów dalej rządzą rumianek, koper i mięta. :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
To nie, to wracaj do podstaw i żadne "wszystko" przegłodzenie też ci nie zaszkodzi generalnie.
Mięsa też nie jedz póki co, niech pachnie
, tymczasem prosta dieta, kasz tez nie, mozesz quinoę dla odmiany ryzu.

I co z tymi enzymami i bakteriami?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
I skoczysz do apteki czy zielarskiego zakupic sobei zioła na nalewke którą zrobisz na nastepny cykl, przesle ci przepis
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 440 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22202
Kupiłam bakterie, co do enzymów to mnie pani zagięła bo spytała o rodzaj, czy trzustkowe, czy jakie... no to nie bardzo wiedziałam co je odpowiedzieć :P
Zioła wszelakie lubię, także ten, czekam... :)

Ok, niech się dzieje wracam na buraczany szlak. :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Ten akurat do lubienia nie jest, ale nie o to chodzi Juz masz.
Z burakami nie szalej, mozesz z kokosem ewentualnie, reszta normlne ilosci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Aaa enzymy, popros o miesznk, proteazy, amylazy, lipazy itp. Moze mają w sklepie z suplementami. Kiedys Trec miała ale juz nei robią, szkoda, chyba Olimp ma nie jestem pewna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 440 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22202
Buraki z głową - przyjęłam.
Enzymów poszukam, przepis mam - dziękuję
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 440 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22202
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rum sie leje, Janek grzeje- czyli poezja pod sztangą / SPAM

Następny temat

Kij'n'marchewka/ JustBlackBerry (pods. 19)

WHEY premium