SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Hawarzyca - DT (start s. 3)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 21281

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
life...., nie należy brać wszystkiego na siebie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 440 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22202
Life is life
DRUGI DZIEŃ KURACJI
Oprócz stałej trójki (czarna polewka, pestki, czoch)
dziś w planach 100g ryżu, duszona marchew z olejem kokosowym, ziołami i curry (chyba,ze nie mogę curry) 2 banany i awokado. Jak się uda kupić dobrą wołowinę to pójdzie do marchewki :)
Wczoraj zrobiłam pół treningu, bo mię gości przyszli i nie raczyli zadzwonic, wiec nawet nie bede wpisywać (po ich wyjsciu zrobilam jeszcze callanetics, akurat przed snem jak znalazł). Dziś zrobiłam 30 min. intensywnego aero: burpees, spidermany, mountin climbers, przysiad z wyskokiem, przeskoki bokiem do przysiadu, itp.
Trening siłowy jutro.

Wczoraj też 1 dzień kuracji. Wszystko zgodnie z planem. PYŚNE!

Zmieniony przez - hawarzyca w dniu 2013-11-23 14:31:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 440 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22202
DZIEN 3 KURACJI

Ogólnie wszystko jest ok. Samopoczucie dobrze, bebechy w normie, z jedzenia poszło dziś awokado, banan, 100g ryżu, 100g wołowiny, 4 marchewki.
Oliques mogę kiszonki?

Dobiłam się dziś tym treningiem na maksa.
Trening B.
A. przysiad przedni (zrobiłam goblet)
15x20kg, 10x20kg - kręciło mi się w głowie, ani razu więcej bym nie wstała
B. MC
15x25kg, 15x27kg - coraz bardziej lubię to ćwiczenie :)
C. WL
15x10 kg, 15x10kg
D. Push Press
15x10kg, 15x10kg - oj ciężko było
E. wypady
15x8kg na rękę, 15xcc (padałam z nóg) NIE CIER PIĘ tego ćwiczenia, jak widzę je w treningu to mi słabo
F. pompki 1 seria na maksymalna ilość powtórzeń
10x
Kilka godzin po treningu maksymalnie czuję ręce, tzn. przedramiona. Do tego stopnia,ze garnek musiałam łapać dwiema

Zmieniony przez - hawarzyca w dniu 2013-11-24 18:56:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 440 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22202
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
możesz kiszonki jakie chcesz, ale nie z warzyw krzyżowych na razie, chyba oczywiste
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 440 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22202
W stronę krzyżowych nawet nie patrzę, ale ogóra bym wciągnęła :D

Zmieniony przez - hawarzyca w dniu 2013-11-25 11:17:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 440 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22202
DZIEŃ 4 KURACJI
mikstura,pestki,czosnek, do tego magnez z B6 i mięta

Jedzeniowo powtórka z wczoraj czyli wołowina około 100g, ryż 100g, awokado, banan, i 3 ogórki kiszone! PYCHA
a i jeszcze garść suszonych babcinych jabłek, zero chemii, samo zdrowie :)
Z zajęć ruchowych dziś 2h taneczne, z zakwasami było ciężkawo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Ty wiesz jak ci wchodzą warzywa kiszone to tez sie mozesz pokusic o kiszone owoce poszukaj przepisów w internecie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 440 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22202
Kiszone owoce? Muszę sprawdzić! :D Brzmi interesująco.
Z dzisiejszych "nowości" robią mi się afty :/ od 2 dni mam jedną, dziś rano zrobiła się druga, całą buzię mam obolałą...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 440 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22202
Mały spam, jakby ktoś nie wiedział jak się do mnie zwracać, uprzedzam pytania, na imię mam Marta
like our BOSS
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rum sie leje, Janek grzeje- czyli poezja pod sztangą / SPAM

Następny temat

Kij'n'marchewka/ JustBlackBerry (pods. 19)

WHEY premium