SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Hawarzyca - DT (start s. 3)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 21283

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 440 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22202
Kwokę podglądam w obu dziennikach. Szczególnie na początku mójpodziw wzbudził duży progres z ciężarami! Jak widzę 40kg w przysiadzie to mi słabo

DZIEN 7 KURACJI
Mikstura, czosnek, pestki.

Jedzenie: marchwianka z 2 ziemniakami (nie wiem czy Iza mi nie da po głowie za te 2 ziemniaki,ale podpatrzyłam, że Czajnik je, to sobie poswawoliłam ) 2 banany, 2 awokado, sajgonki lub spring rollsy wołowe (jak zwał tak zwał) z puree z buraków.

Ruch: dziś umiarkowany, godzina taneczna, a potem callanetics :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 826 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 75077
Nie ma to jak zrobić coś z niczego. Sajgonki - świetny pomysł. Widzę, że dobrze Ci idzie gotowanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 440 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22202
Gosia, chyba taka odwrotna proporcja im mniej składników tym większa inwencja twórcza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
możesz wprowadzać nowe rzeczy cały czas powoli jak nic sie nei dzieje z jelitami, tylko wprowadzaj jedna na raz i obserwuj reakcję, możesz zacząc od psianków i inne mięsa tez powoli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 440 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22202
Dziękuję Szefowo!
Psianki czyli ziemniak,pomidor, bakłażan, cukinia?
Z mięs narazie wołowina i indyk wchodzi. A co z rybami? Jeszcze nie bardzo?
Jak narazie uważam, że wszystko jest w jak najlepszym porządku, szczególnie kiedy mam dzień w normie i częste posiłki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
cukienei to dynie, te mozesz jeśc jak zaczęłas dynie
Ryby tez mozesz próbowac jedynei z owocami morza sie wstrzymaj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
A i pamiętaj z tymi posiłkami jedz je wolno i zuj dobrze zanim połkniesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 440 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22202
Jak widać z grupowaniem warzyw mam niemały problem
OK, wszystko z głową,przyjęłam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 440 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22202
Wczorajszy dzień:
DZIEŃ 8 KURACJI
pestki (jeszcze mam to jadłam), mikstura, czosnek

Trening B.
A. goblet squat
15x15kg, 15x15kg - HA! zmniejszyłam ciężar i teraz jestem kozak (ale i tak ostatnie 3 razy były ciężkie)
B. MC
15x27,5kg, 15x27,5kg - po przysiadach czułam doopę! no i coś mi strzyka w biodrze przy przysiadzie też czasem
C. WL
15x10 kg, 15x10kg
D. Push Press
15x10kg, 15x10kg - druga seria - o matko!
E. wypady
zrobiłam chodzone z cc, zmęczyłam się
15xcc, 15xcc
F. pompki 1 seria na maksymalna ilość powtórzeń
10x (powinnam je robić przed PP bo po wychodzi właśnie tyle, łapy nie wytrzymują)

Jedzenie: awokado, banan, 3 pieczone ziemniaki, kleik ryżowy a na koniec dnia sushi
Właśnie zeżarło mi pół notki!

Resztę napiszę po dzisiejszym dniu, bo mię witki opadli... ech!
Miłego dnia!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
HIM i HAM do przerobienia pare razy tak z sercem na to biodro
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rum sie leje, Janek grzeje- czyli poezja pod sztangą / SPAM

Następny temat

Kij'n'marchewka/ JustBlackBerry (pods. 19)

WHEY premium