SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Hawarzyca - DT (start s. 3)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 21215

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 440 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22202
Witam
do tej pory moja aktywność na forum ograniczyła się do odliczania burpees w czelendżu, jednak zdrowie mi zaszwankowało i musiałam przerwać, teraz założyłam temat ze względu na to co powiedzieli,albo właściwie czego NIE powiedzieli mi lekarze.
Wylądowałam na chirurgii z podejrzeniem zapalenia wyrostka, jednak był to fałszywy alarm, usg jamy brzusznej wykazało "węzły chłonne", takie 3 małe kuleczki w jelicie, które lekarze sklasyfikowali jako zapalenie.
Dostałam kroplówki i wio do domu z diagnozą... hmm... żadną.
Po kilku dniach objawy się znowu zaczęły pojawiać, znajomy lekarz stwierdził,ze mogę mieć uchyłkowatość jelita.
Nie wiem teraz co robić bo z tego co wygrzebałam w necie to albo mam jeść dużo błonnika i jedzenia wysokoresztkowego,albo wręcz odwrotnie kisielki i papki.
Dodam, że podczas pobytu w szpitalu badało mnie 4 lekarzy i wszyscy stwierdzili JAKIEŚ zapalenie i że mi SAMO przejdzie.
Hell yeah...

Wiem, że Iza i Marta mają "łeb jak sklep" i są skarbnicami wiedzy wszelakiej, więc i może w tym temacie coś poradzą.
P.S. Wiem,ze prawdopodobnie złymi nawykami żywieniowymi sama sobie te bebechy rozwaliłam, więcej grzechów nie pamiętam.

Wiek :27
Waga :63
Wzrost :164
Obwód w biuście(1) :96
Obwód pod biustem :78
Obwód talii w najwęższym miejscu (2):74
Obwód na wysokości pępka :81
Obwód bioder (3):97
Obwód uda w najszerszym miejscu:54
Obwód łydki :33
W którym miejscu najszybciej tyjesz :raczej równomiernie,ale najszybciej daje się odczuć biust i brzuch
W którym miejscu najszybciej chudniesz :talia, biust
Uprawiany sport lub inne formy aktywności:od czterech lat aktywnie taniec (3-5 razy w tygodniu), głównie salsa i tańce afrykańskie i afrokubańskie, do tego od kilku tygodni trening siłowy 3x w tygodniu
Co lubisz jeść na śniadanie: musli (własnej roboty), omlety, jajecznice, kanapki
Co lubisz jeść na obiad :wszystko: mięso, ryby, warzywa, wszelkie kasze(uwielbiam!) oraz zupy
Co jako przekąskę :owoce surowe i suszone, orzechy
Co jako deser :raczej nie jadam
Ograniczenia żywieniowe :do tej pory nie było, teraz sama nie wiem
Stan zdrowia:ogólnie dobry z małym mankamentem opisanym powyżej
czy regularnie miesiączkujesz:tak
czy bierzesz tabletki hormonalne:nie
czy przyjmujesz leki z przepisu lekarza:nie
czy rodziłaś:nie
Preferowane formy aktywności fizycznej:trening siłowy w domu, taniec, spacery, rower
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty :brak
Stosowane wcześniej diety : od 4 lat jem zdrowo i normalnie, kiedyś sporo tego było niestety, jakieś owocowo-warzywne, obcinanie kalorii i dukan długo na tych dietach nigdy nie wytrzymywałam, parę dni dosłownie, do tygodnia, jedynie na tej białkowej dłużej (2 miesiące),ale jadłam tez wtedy sporo warzyw

Zmieniony przez - hawarzyca w dniu 2013-10-11 14:45:19
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 440 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22202
Kolejne dni mijają a moje wypiski dalej zakurzone w kącie, także tylko zamelduję że ćwiczę i jem jak MBR przykazała,ale zapierdziel mam nie do opisania, dlatego regularnie w dzienniku pojawię się od sierpnia
POZDRAWIAM !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 440 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22202
Narazie nie ćwiczę siłowo. Tylko taniec (ok 4-5 h tygodniowo).

Wrzucam miskę, mało ale po prostu mnie bolą bebechy, wole być głodna niż zmagać się z innymi dolegliwościami.
Oprócz tego była jeszcze fasolka szparagowa, pomidor i "kisielek" z mielonego siemienia lnianego.


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 567 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 14713
Wrzuć zdjęcie, jestem ciekawa, jak wyglądasz- masz podobne wymiary i wzrost do mnie:)
Będę zaglądać

http://www.sfd.pl/Redukcja_DT/beferfect!-t977187.html#post1
Nie módlcie się o łatwe życie. Módlcie się, żebyście byli silniejszymi ludźmi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 440 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22202
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Hawrzyca tu trzeba sie poprzyglądac, bo de facto 5 lekarzy nie postawiło żadnej diagnozy więc trudno cokolwiek wyrokować.
czy w ogóle probowałas diety eliminacyjnej?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 440 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22202
Obli dziękuję za zainteresowanie.
Lekarze nie pochylali się nad moimi jelitami jedynie owy mój znajomy przez telefon stwierdził, że moze to nie wyrostek a jelita, wykluczono wyrostek, bo z takim podejrzeniem zostałam umieszczona na oddziale, wyrostek okazał się być grzeczny i spokojny (w tym czasie dostawałam tylko płyny: herbata, kompot, rosół, kisiel).
Diety eliminacyjnej nie próbowałam, bo cała heca zaczęła się stosunkowo niedawno (jakieś 3 tyg). Do tej pory nie wykazywałam nietolerancji pokarmowej na żaden produkt.
W przyszłym tygodniu mam kontrolę i wypytam jeszcze o te jelita, tymczasem wykluczyłam z diety chleb, makaron i wszystko co smażone oraz wzdymające.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 440 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22202
Dzisiejsze menu, dzisiaj było rybnie :)


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
jakie masz objawy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 440 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22202
Ból (teraz nie jest tak nasilony jak przy zgłoszeniu się do lekarza) po prawej stronie brzucha, nieco nad kolcem biodrowym promieniujący ku górze, przy nacisku najbardziej mnie boli miejsce na prawo od pępka.
Ból nasila się po posiłku i czasem też czuję skurcze, ale nie trwają one długo i występują 3-4 razy na dobę.
Czasem też czuję się wzdęta, niekiedy wystarczy niewielka porcja jedzenia a czuję się jak balon.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Tak cały czas? Boli cały dzień czy nie boli między posiłkami

Może po prostu na razie byś 5 dni sie przegłodziła, i wsatw fotki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 440 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22202
Boli od momentu zjedzenia pierwszego posiłku, potem jest nieco lżej, przy każdym kolejnym posiłku ból się nasila, w okresie kiedy byłam w szpitalu nawet po wypiciu kilku łyków rosołu miałam takie reakcje. Teraz jest o wiele łagodniej,ale nie chce aby wszystko wróciło, bo zaczęło się właśnie od pobolewania. Teraz muszę przyznać, że kiedy nie jem nic mącznego i nabiał ograniczyłam praktycznie do zera to faktycznie czuję się lepiej, choć przy nacisku na newralgiczne miejsca nadal czuję lekki ból.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rum sie leje, Janek grzeje- czyli poezja pod sztangą / SPAM

Następny temat

Kij'n'marchewka/ JustBlackBerry (pods. 19)

WHEY premium