SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Hawarzyca - DT (start s. 3)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 21275

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Raportuj jak sie czujesz na diecie i co jesz i ile mniej wiecej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 440 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22202
Raport będzie teraz, bo dzień zabiegany i nie wiem czy wieczorem dam radę.

Ogólnie samopoczucie dobre, choć do późnego popoludnia męczyłam się z bólem głowy.
Ryż w wersji ryż nie wchodził wcale, po zmieleniu na kaszę było lepiej, tylko się dziadostwo strasznie przypala
Menu
100 g ryżu, 4 marchewki, 2 małe buraki, mus z gotowanych jabłek (sztuk 3), 2 banany, 1/2 awokado i łyżka oleju kokosowego(ostatnia z dobrego słoika).
Generalnie jestem przed @ i czuję się dziwacznie.

Ahaaa i jedno pytanie... co zrobić z rafinowanym olejem kokosowym? Jestem pierdoła i wzięłam nie ten słoik z półki... W domu dopiero popatrzyłam,ze nie takie, nie ma zapachu więc rafinowane, wsmaruje se je chyba w skórę...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
rafinowany mozesz do duszenia dawać np ryzu czy marchewki
I jedz wiecej awokado i oleju koosowego, pół awokado? eee to lipa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 440 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22202
Tak myślałam, że lipa, jutro się poprawię! :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 440 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22202
Dziś jest paskudnie,ale to ze względu na @. Brak apetytu i ten cholerny ból brzucha (od zawsze pierwszy dzień mam MEGA bolesny), na siłę wcisnęłam banana i kawałek awokado w musem jabłkowym i mnie zemdliło, więc dziś będzie pewnie mało jedzenia, może wieczorem troche odpuści to wróci mi apetyt...
Tymczasem borem lasem ide afirmować mój agonalny stan ;)

Edit:
Jest lepiej, zjadłam dodatkowo, 40-50 g ryżu, sporą marchew, resztę awokado (co daje dziś pełną sztukę, 2x więcej niż wczoraj ), 3 łyżki duszonych buraków (tarkowane) i bardzo dużo piłam - koper, rumianek, mięta i trochę kompotu z jabłek
Najbardziej brak mi kawy

Zmieniony przez - hawarzyca w dniu 2013-11-03 20:01:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 440 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22202
Zaopatrzyłam się dziś do pracy w potrzebne produkty, głód mi nie straszny. Wczoraj przez niedyspozycję nie było treningu, spróbuję go zrobić dzisiaj, choć poniedziałek to najmniej odpowiedni dzień na trening, bo mam dość małą przerwę między pracą a zajęciami tanecznymi, aaaale spróbuję spiąć tyłek :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
mów kiedy sie uspokoi wszystko z brzuchem, pamietaj ze olej kokosowy extra vergina rzekomo ma właściwości leczące więc z tym nie przesadzić poki całego słoika na raz nei pochłoniesz

Nalewka sie robi?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 440 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22202
Jeszcze nie, dzisiaj się zajmę tą tajemniczą miksturą ;)
Już dziś jest dobrze, czują tylko leciutkie pulsowanie od czasu do czasu.

Aaa i sprawa jest, w piątek wyjeżdżam na warsztaty taneczne na 3 dni, także mię nie będzie to raz, a dwa da się cokolwiek dołączyć do tego jadłospisu, bo na tego typu zjazdach po 6-8h na salach mam tak wilczy apetyt, że nie wiem czy go poskromię tym co mam obecnie w menu... a jak się nie da to trudno, chlip ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
to bez sensu, jadłospis musi byc jak najprostszyjak będziesz mieszac ciagle i wprowadzać chaotycznie rrózne rzeczy to nic z tego nie będzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 440 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22202
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rum sie leje, Janek grzeje- czyli poezja pod sztangą / SPAM

Następny temat

Kij'n'marchewka/ JustBlackBerry (pods. 19)

WHEY premium