SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Giszman-po ME/str.63

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 78012

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 5307 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 85334
Giszman mam do Ciebie 2 pytania :)
Otoz czy trening na redukcji moze byc taki ze bede robil po 3 cw na duze i na male gr. po 3 serie w kazdym cwiczeniu i pierwsze 2 cw. to beda zlozone i 6-8 powt a cw. 3 to bedzie zawsze jakies izolowane i 12-15 powt + jakies techniki zwiekszajace intensywnosc ?
Drugie czy aero mozna robic 2h po posilku ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
Nic nie będzie.Jak nie ciachniesz radykalnie,ale z głową,to zawsze będziesz w...

Powiedzmy ze zrozumialem

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 620 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17140
giszman jesteś nr 1;)

Trening czyni Mistrza!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 5699 Wiek 54 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 37378
Mr SFD Powodzenia - Twój dziennik to wspaniała lektura
Czy masz zamiar kontynuować dziennik po ME ?

Żadnych najmniejszych nawet litości choć mięśnie mdleją i trzeszczą kości....
ZOBACZ MOJE FOTY ,KRYTYKA DOPINGUJE :http://www.sfd.pl/Przyszła_pora_na_foty_Demola-t526073-s1.html
ODWIEDŹ DZIENNIK :
http://www.sfd.pl/Świat_jest_mały,_ale_należy_do_wielkich!_15*10*5_by_WODYN-t592390.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
GISZMAN D.Geler
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3624 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25684
Skerx tak jak pisze Body,jeśli będziesz robił wszystko powoli to mięcho nie poleci,bynajmniej będzie mniejsze ryzyko.Pamiętaj też o tym,że reakcje organizmu są spóźnione,jeśli chodzi o obcinanie węgli.

ptakasraka z tego liczę to wychodzi mi po 9 serii na duże i małe partie mięśniowe,wydaje mi się że jest to trochę za mało objętościowy trening,bynajmniej jeśli chodzi o większe partie mięśniowe.Ponad to moim zdaniem przewaga powinna być jednak po stronie ćwiczeń izolowanych i większej ilości powtórzeń.
Jeśli chodzi o cardio to,najlepiej byłoby zrobić je 1,5 godz.po posiłku ale myślę że pół godziny nie zrobi wielkiej różnicy.

Dziękuje wszystkim za miłe komentarze,myślę że na tą chwilę jest jeszcze lepiej niż tydzień temu,waga dalej powoli w dół,w tej chwili 82,5kg.
Od wczoraj odłożyłem SuperPumpa 250 ponieważ zawierał on małe bo małe,ale ilości creatyny mono.wciąż idzie Dark Matter po treningowo,w którym również jest kreatyna ale z tej zrezygnuje dopiero na 2 tyg.przed zawodami.
Jutro czeka mnie weryfikacja do ME.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 14164 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53932
robi się konkretnie

masz zamiar startowac w kat. 75kg czy wyższej??

widać, ze wiesz co robisz takze życzyc aby powodzenia i trafienia z formą

"Miota nim jak szatan..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2106 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39511
A ja mam pytanie z innej beczki - kiedy wylatujesz na zawody i czy bedziesz lecial przez Dublin?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
Skerx tak jak pisze Body,jeśli będziesz robił wszystko powoli to mięcho nie poleci,bynajmniej będzie mniejsze ryzyko.Pamiętaj też o tym,że reakcje organizmu są spóźnione,jeśli chodzi o obcinanie węgli.

Wiem, wiem, nie ma sie co spieszyc. Tylko roznie mozna bylo to odebrac, heh. Od poniedzialku wycinsko-rekompozycja

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 5307 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 85334
Giszman - czyli w takim razie dodam do duzych grup miesniowych zeby bylo 12 serii a male 9 , moj organizm sie slabo regeneruje takze z objetoscia wole nie przesadzac ;p

Kurde boje sie ze mieso poleci jak dam przewage izolowanych :/
Miche zrobie tak jak mowiles +150 ponad zapotrzebowanie i bede dodawal wiecej cardio :)
Cardio bede sie staral robic 1,5h po posilku ale nie zawsze dam rade :D
Powiedz mi jeszcze bo zalezy mi na oszczednosci pieniedzy a myslalem zeby wlaczyc bcaa tylko nie wiem czy dac je w dawce 5g w dzien treningowy po silowni a przed aero czy moze w dzien nie treningowy przed aero ?
W dzien treningowy mam wiecej weglowodanow a nie treningowy jest taki bardziej tluszczowy i jak wiadomo wegle trzymaja mase wiec myslalem zeby zapodac bcaa tylko w nietreningowe przed aero co o tym sadzisz ?

Ps. ciesze sie ze przygotowania ida bardzo dobrze i mysle ze wyjdziesz z prze***.na forma :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
GISZMAN D.Geler
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3624 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25684
Helssing tak jak pisałem będę startował w kulturystyce klasycznej w kategorii 170cm/175cm.Więc waga musi być odpowiednia do wzrostu,jakie zdziwienie mnie ogarnęło gdy wczoraj zmierzyłem swój wzrost!!Pamiętam,że zawsze miałem 174cm,tzn. ostatnio mierzyłem się kilka lat temu ,a wczoraj pokazało 172,5cm!!Pomyślałem co do cholery i zmierzyłem się jeszcze raz,niestety chyba się skurczyłem
Więc nie pozostaje mi nic innego jak zejść z wagą do 76,5kg bo tyle będzie wynosił mój limit.

RemyLogan wylatujemy całą reprezentacją 22-giego z Shannon.

ptakasraka na BCAA jednak bym nie oszczędzał i dałbym je tak samo w dni z treningiem siłowym przed cardio jak i w dni z samym cardio przed.

Zmieniony przez - Giszman w dniu 2009-04-26 13:51:58
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dobry plan?

Następny temat

Split na masę 4 razy w tyg.

WHEY premium