SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Giszman-po ME/str.63

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 78053

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
GISZMAN D.Geler
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3624 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25684
Rybas nie jestem do końca pewien,ale wydaje mi się że odrobinę je poprawiłem.Moim zdaniem prezentują się lepiej,przez ostatnie 12 tyg.robiłem praktycznie wyłącznie izolowane ćwiczenia i kładłem szczególny nacisk na czuciu pracy mięśni przy każdym powtórzeniu.Jak to będzie wyglądało finalnie za 12 tyg.to się okaże
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3911 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 32241
Doczekałem się będę śledził uważnie, a i dzięki za porady na gg :)
Pozdrawiam.

Jeszcze mam pytanko od kiedy robisz typową wycinkę ?

Zmieniony przez - Bezelu w dniu 2009-02-20 19:27:36

zuo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2035 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34206
będę śledził ,powodzenia na ME
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2106 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39511
Kolejny konkretny dziennik warty śledzenia

Powodzenia w przygotowaniach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2320 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 65191
Bede uwaznie sledził, na krecie nie za długo by jechał maks do 9tyg przed startem i bym dorzucił juz teraz spalacz lipotropowy z choliną i inozytolem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
GISZMAN D.Geler
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3624 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25684
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 476 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6839
No i zapowiada się rewelacyjnie jak widzę będę Dawido trzymał mocno kciuki abyś zrobił życiową formę a także 21.05-23.05 Na pewno Bedzie się świetnie prezentował na scenie jeszcze raz trzymam kciuki za ciebie i życzę ci szczerze zajecie miejsca na najwyższym stopniu podium lub w ostateczności na pudel będę śledził i mam nadzieje ze będziesz uzupełniał dziennik i informował nas o wprowadzonych zmianach w treningu, diecie, suplementach wprowadzasz, jaka jest aktualna forma. Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
GISZMAN D.Geler
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3624 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25684
Darku możesz konkretnie uzasadnić przyczynę odłożenia kretki tak wcześnie??Ja planuje odłożyć na dwa,trzy tygodnie przed zawodami,tak zrobiłem ostatnio i było w sam raz.
Pamiętam jakiś czas temu pisałem na ten temat z Rafałem Borysiukiem,napisał mi wtedy że jeśli przygotowuje się do na prawdę ważnych zawodów to odkłada kreatyne na 2 tyg.przed startem.
ps.Dzięki wszystkim,za wasze wsparcie,na pewno przez te 12 tyg.będę potrzebował nie raz porządnej zj.by lub słów otuchy w chwilach słabości.

Zmieniony przez - Giszman w dniu 2009-02-20 21:40:24

Zmieniony przez - Giszman w dniu 2009-02-20 21:54:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 92 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1939
o kurde. Konkretnie dobra budowa powodzenia w przygotowaniach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51767 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349884
A na buzi retencja pewnie po hmb, hrhr.

W każdym razie sylwetka bdb i pewnie będzie konkretnie i ciekawie.


pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dobry plan?

Następny temat

Split na masę 4 razy w tyg.

WHEY premium