SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Giszman-po ME/str.63

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 77843

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
http://www.t-nation.com/free_online_article/sports_body_training_performance_bodybuilding/achieving_structural_balance

oto wspomniany wczesniej artykuł Charlesa Poliquina


masz tabele zdrowych proporcji silowych roznych wyciskan oraz opisy rezultatow u zawodnikow stosujacych metode tam opisana


na drugiej stronie u gory masz fotke ilustrujaca ow rotacje

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2058 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 33403
Giszman fajne pozowanie, jednak powinieneś popracować jeszcze nad płynnością przechodzenia z pozy do pozy, zeby było mniej szarpane. i moment napinania najszerszego powinieneś dać jako "moment kulminacyjny" i robić to trochę wolniej, bo naprawde masz co napiąć zobacz pozowanie Wolfa





skamieniali mogą być, choć mi się bardziej podobają dynamiczne pozowania np. ruhl przy muzyce rammstein'a. ale rób tak, jak tobie najlepiej wychodzi i pasuje

"These are the people who always know a guy who knew a guy, who took steroids and his head exploded."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
a w czym taki dennis wolf jest gorszy(???) niz taki jay cutler ?

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 8678 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 160898


masz cos w stylu skamienialych

...:::Every Dream Has A Beginning:::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
GISZMAN D.Geler
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3624 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25684
Wodyn dzięki za wskazówki,przydadzą się.

Co do pozowania no to będę musiał się na prawdę mocno zastanowić,co wybrać a potem jak to skleić do kupy.
Mam nadzieje,że uda mi się uzyskać taką samą jakość mięśni jak ostatnio,z tym że z odrobinę większymi rozmiarami mięśni nóg,pleców i być może łapek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ekspertem nie jestem ale ta druga piosenka w twoim poście Giszman jest lepsza.
Tak jak smokealot mówił powolny i płynny program.
Potraktuj to jako "taniec" w rytm muzyki.

Ps. Widziałem na ostatnim pozowaniu że prawie cały czas prezentujesz łape. Unikaj pokazywania słabych partii a skup sie na swoich atutach

Pozdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2058 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 33403
a czy ja napisałem coś o tym jaki jest Wolf a jaki np. Cutler? Giszman wczesniej pisal, ze lubi pozować do spokojnej muzyki, to pokazalem mu jak np. Wolf pozuje do spokojnej muzyki

"These are the people who always know a guy who knew a guy, who took steroids and his head exploded."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
GISZMAN D.Geler
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3624 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25684
Wodyn dzięki za wskazówki,przydadzą się.

Molu86ta muza jednak nie przemawia do mnie tak samo mocno jak skamieniali,po prostu trudno mi sobie wyobrazić rytmiczne pozowanie do tego.

Rybasdoskonale zdaję sobie sprawę z tego co piszesz ale nie zgodzę się tutaj z Tobą,zauważ że łapki pokazałem może ze dwa razy(i to bokiem) natomiast z tyłu uważam że wyglądają całkiem dobrze,widać sporo detali,poza tym przy pozach tyłem zależało mi bardziej na pokazaniu pleców a nie rąk,niestety nie da się tego zrobić inaczej.

Co do pozowania no to będę musiał się na prawdę mocno zastanowić,co wybrać a potem jak to skleić do kupy.
Mam nadzieje,że uda mi się uzyskać taką samą jakość mięśni jak ostatnio,z tym że z odrobinę większymi rozmiarami mięśni nóg,pleców i być może łapek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 8678 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 160898
wszystko INTRA, nie musisz zwracac uwagi na kawalki, ale polecam przesluchac wszystkie, naprawde kilka intr jest fajnych, moze cos wybierzesz






























...:::Every Dream Has A Beginning:::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
SMOKEALOT

to zupelnie nie bylo do Ciebie , ot takie pytanie retoryczne

chcialem powiedziec przez to ze taki Wolf jest lepszy niz Cutler, jednak to Cutler wygrał MrO


za duzo kontrowersji w sportach sylwetkowych, szkoda mi nerwow na rozwazania

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dobry plan?

Następny temat

Split na masę 4 razy w tyg.

WHEY premium