SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Giszman-po ME/str.63

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 77840

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 476 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6839
dawidzie podjmiesz dobra i sluszna decyzje sam 3mam kciuki za cibie bardzo mocno mam nadzije ze samopoczucie sie ci polepszy pozdrawiam 3mam kciuki dawidzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 407 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 12954
Ojan, sek w tym, ze on wlasnie swojego kraju nie reprezentuje ;)

Tez bym chcial miec takie problemy jak Ty Giszman ;). Foty z 50tej strony naprawde bardzo dobre. Widac poprawe :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 476 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6839
dawidzie mam nadzije ze lepiej juz sie czujesz ze twoje samopoczucie juz sie poprawilo.Życze ci z całego serca dobrego wyniku na ME i 3mam za cibie kciuki i twoje zdrowie pozdrawiam 3maj sie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
GISZMAN D.Geler
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3624 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25684
Witam panowie!
Siedze sobie wlasnie w Londynie na lotnisku i czekam na swój samolot do Irl.Korzystajac z okazji ze mam jeszcze troche czasu,wszedlem na moje ulubione forum
Dziekuje wszystkim za mile slowa i za to ze juz kolejny raz podtrzymujecie mnie na duchu i dajecie sily.
BodyExpo w Birmingham wypadlo za***iscie,mialem okazje zobaczyc i porozmawiac z najlepszymi zawodnikami z naszej branzy,mdzn.z Philem Heat'em,Kai Grean'em,Gasparim,Dorianem Yates i paroma innymi.
Sam tez mialem malutki pokaz na stoisku Treca,który wypadl na prawde dobrze (to komentarze ludzi),wieczorem postaram sie wrzucic fotki z targów i z mojego pokazu.
Po powrocie do domu pierwsze co mnie czeka to wizyta na wadze,mam nadzieje ze cos zeszlo od piatku i bedzie dobrze,bo z formy jestem zadowolony.Zreszta jak zwykle ocenicie sami.
Pozdrawiam wiec jeszcze raz wszystkich serdecznie z Londynu,nastepny wpis bedzie juz z fotkami
Ps.Pozdrawiam chlopaków z sfd,których spotkalem na BodyExpo.Mam nadzieje,ze nitrobolonek bedzie Wam sluzyl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To czekamy na fotki David

Zmieniony przez - mat1191 w dniu 2009-05-11 08:59:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
GISZMAN D.Geler
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3624 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25684
Ok tak jak pisałem,wrzucam foteczki po kolei,w pierwszej kolejności z mojego pokazu,który zrobiłem na zupełnym spontanie.Jak sami możecie zauważyć nie miałem na sobie bronzera ani slipek startowych.
Taka forma jest na 2 tyg.przed ME.

Waga 80,5kg,ale pojawiła się mała iskierka nadziei że może jakoś wszystko się poukłada.Wczoraj po treningu zmierzono mnie jeszcze raz i tym razem pokazało 173,5cm więc o centymetr więcej co automatycznie daje jeden kilogram więcej.Dzisiaj jeszcze raz zostanie sprawdzone wszystko dokładnie czy aby miara jest ok.











I coś na luzie



Zmieniony przez - Giszman w dniu 2009-05-12 18:45:07

Zmieniony przez - Giszman w dniu 2009-05-12 18:45:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
GISZMAN D.Geler
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3624 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25684
Potem wrzucę jeszcze kilka fotek w samej imprezy...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zaj.ebi.ście się to prezentuje!

Bicepsy już fajnie wyglądają.

Pozdr.

Zmieniony przez - Rybas w dniu 2009-05-12 18:57:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2996 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34857
Wyglądasz konkretnie tylko pozazdrościć! Na prawdę jestem pełen podziwu co ja był dał za fotkę z Dorianem albo Evanem (był?)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 375 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5267
Rewelacyjna forma. Podobają mi się szczególnie plecy i bicepsy(poszły do przodu), nieco słabiej jedynie nogi.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dobry plan?

Następny temat

Split na masę 4 razy w tyg.

WHEY premium