SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Giszman-po ME/str.63

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 77749

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1800 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 72338
Fajnie bedzie śledzić dążenie do formy na zawody kogoś tak doświadczonego. Powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
GISZMAN D.Geler
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3624 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25684
DEE-JAY jak zauważyłeś moja suplementacja składa się,z wielu firm i używam tylko takich suplementów,które mam sprawdzone na sobie bądź chcę wypróbować na sobie bo koledzy,zawodnicy polecili.
Jeśli chodzi o Treca to faktycznie od niedawna jestem w ich teamie,ale nie mam zakazu używać innych suplementów,które będą podnosić moją formę na wyższy szczebel.
Osoby,które mnie znają na tym forum wiedzą,że nie ściemniam i komercji żadnej w tym nie będzie,więc nie musisz obawiać się,ze nie będę pisał prawdy.Używałem supli TRECA jeszcze na długo przed tym jak po raz pierwszy wystartowałem i uważam że,dzięki nim dużo zyskałem.Oczywiście są również inni producenci,których w tym czasie używałem i używam po dzień dzisiejszy i mówię o tym otwarcie.
Pozdro.

Zmieniony przez - Giszman w dniu 2009-02-22 14:12:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 476 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6839
Witam dawidzie jakie cwiczeni polecasz na polepszeni masy klatki piersiowej jej grubosi i kształtu obecnie robie 4seria wyciskanie ławka plaska 10, 10, 8, 6razy, wyciskanie hantli skos 12, 12, 10, 8, rozpietki 12, 12, 10, pozniej pompki na poręczach 12,12,10,10 moze polecisz jakis sprawdczony plan treningowy byl bym bardzo wdzieczny życze zyciowej formy 3mam kciuki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 10598 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 47808
Giszman odnosnie tych firm, ja uwazam ze to nie powinno miec znaczenia, ktos chwali poleca dla reklamy no i co z tego.... tym co sie to nie podoba ... ---> zazdrosc!!
nikomu nie powinno to przeskadzać

filmiki foty beda??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
moze to z tego, ze wtedy nie da sie ocenic czy faktycznie super dziala, czy moze pochwalil bo musial?

a sprawdzisz jak sam wydasz ~1k zł i sie przekonasz czy to nie sciema jak slynne testy Storm + Shock

i cofam swoje pytanie z 1szej strony - w tym momencie wiadomo, ze moze odpisac bo wywaliliby go z teamu.

Zmieniony przez - Kuba_SnK w dniu 2009-02-22 14:45:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
GISZMAN D.Geler
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3624 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25684
czarny najlepszymi ćwiczeniami na polepszenie kształtu klatki piersiowej moim zdaniem są wyciskania w skosie,lub głową w dół.Sam już od dłuższego czasu zaczynam swoje treningi klatki piersiowej właśnie od tych ćwiczeń,i zauważyłem dużą poprawę jeśli chodzi o gęstość klaty,możesz poeksperymentować jeśli chodzi o użycie sztangi czy hantli a najlepiej jak będziesz urozmaicał swoje treningi używając obu.Ponad to warto włączyć do swojego planu serie ze zmniejszanym ciężarem bo doskonale stymulują wszystkie włókna mięśniowe do wzrostu i dają uczucie świetnego napompownia.
Przy wyciskaniach pamiętaj o trzymaniu spiętych łopatek,często widzę wielu ludzi robiących wyciskania za bardzo wyciągając ręce do przodu i tym samym przenosząc większy nacisk na przednie części naramiennych.
Konkretny plan postaraj się ułożyć,już pod siebie bo to zbyt indywidualna sprawa,nie ma złotych środków
HadesSquad tak jak napisałem już wcześniej,ten dziennik nie ma być żadną reklamą supli tylko konkretnym sprawozdaniem z moich przygotowań do ME,uwzględniając wszystko co konieczne czyli również suplementację.
Zdjęcia i fotki jak najbardziej będą,pierwsze już jutro
Kuba_Snk niczego nie zamierzam chwalić jeśli nie będę z tego zadowolony,zresztą większość supli,która jest w moim składzie jest już przeze mnie sprawdzona i wiem,że dobrze na mnie działa.Poza tym suple mają to do siebie,że jednemu wchodzi to a drugiemu co innego,każdy z nas jest inny i nie należy się sugerować wyłącznie jedną opinią.Ja będę wyrażał swoje zdanie i to wszystko.
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
Z drugiej strony, TREC to solidna firma z doswiadczeniem, nie wiem po co mialbys sciemniac, skoro ich produkty sa faktycznie dobrej jakosci.

BTW, mam pytanko. Zauwazylem sposrod Twoich supli CLA/6 kapsów dziennie. Osobiscie jestem bardzo sceptycznie nastawiony do tego i tu moje pytanie, jak je oceniasz? Myslisz ze CLA ma faktyczny wplyw na ewentualna redukcje/odkladanie sie tluszczu, np. gdyby zastosowac na masie?

pzdr/

Zmieniony przez - Skerx w dniu 2009-02-22 19:50:12

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Super podejście Dawid.Miło,że nie "wciskasz kitu".Fakt sponsorowania zawodnika przez firmę,powinien wpływać,na pozytywny jej wizerunek.Zawody do których się przygotowujesz są wysokiej rangi i Twoja forma będzie najlepszym wyznacznikiem jakości suplementów,którymi się wspomagasz,bez konieczności pisania farmazonów,jak we wcześniej wymienionym dzienniku.Ściskam paluchy!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2855 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 24888
Giszman: i o to chodzi najwazniejsze zeby nie pisac o czyms co kompletnie nie dziala, ze jest super, tylko tyle

HadesSquad: zazdrosc? tutaj nie chodiz o zazdrosc ,chociaz nie obrazilbym sie gdyby nawet Megabol zechcial mi dac zestaw supli na 2 miesiace, z tymze jesli ich orzechowy gainer smakuje tak z enie da sie go wypic, i nie da sie rozpuscic, to nienapisalbym ze niebo w gebie a rozpuszczalnosc super, tylko ze to zwykly syf, a niektorzy poprostu nie potrafia tego zrobic..

Skerx: oczywiscie ze Trec to solidna firma, nic do niej nie mam i sam kupuje duzo ich produktow juz od ponad 3 lat, dlatego oczekuje szczerych opinii.. prawde mowiac nie ma tu zabardzo co oceniac jak sie dobrze przyjzec, bo w sumie glutamina, cla, izolat i zma to dzialanie raczej niezauwazalne, natomiast fajnie byloby sie dowiedziec o HMB Revolution, bez tekstow ze ktos nie wyobraza sobie zycia bez zma i hmb jakiejs firmy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1575 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 21287
nie wiem czy to az takie wazne jakiej firmy jest suplement...?
chyba glownie liczy sie sklad i kazdy raczej sie tym kieruje,
a jesli Giszman ma dostep do odzywek firmy trec to oczywiste ze bedzie z niego korzystal.
forma jaka zaprezentuje na mistrzostwach zweryfikuje czy byl to dobry wybor czy nie, mam nadzieje ze nasz kolega przywiezie medal i kazdy bedzie mogl sam wyciagnac wnioski czy warto bylo

zreszta moim skromnym zdaniem suple to tylko malutki dodatek do calosci i pozostale elementy przygotowan (dieta, trening, regeneracja, systematycznosc, konsekwencja) sa o wiele wazniejsze.

pozdro
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dobry plan?

Następny temat

Split na masę 4 razy w tyg.

WHEY premium