SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Giszman-po ME/str.63

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 77740

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2996 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34857
Giszman Mam prośbę jeżeli możesz wrzuć filmik z wyciskania hantli na skosie głową w dół chciałbym podpatrzyć czujesz mocno wtedy dolne rejony klatki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
WYsu zgadzam sie w 100%, ale na takim poziomie (mowie tutaj juz o profesjonalnym podejsciu) suplementy rowniez spelniaja bardzo wazna role, bez nich budowanie formy byloby znacznie ciezsze.

Mozna to ujac tak: suple bez diety i treningu sa niczym, diet i trening bez supli-spelniaja swoje zadanie, ale nie zapewniaja 100% sukcesu. Odpowiednio respolone 2 te aspekty kulturystyki z cala reszta rzeczy, o ktorych nie wspomnialem, zapewniaja w pewnym stopniu "podloze" do budowania formy.

Raz jeszcze powodzenia.

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
GISZMAN D.Geler
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3624 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25684
Skerx CLA będę brał po raz pierwszy,więc nie mam jeszcze wyrobionej opinii na temat jego działania.Zdecydowałem się na ten suplement,bo kolega po fachu polecił mi go jako delikatny spalacz oraz dobry środek na poprawę skóry i pod tym kątem będę go używał.Ważną kwestią jest to,żeby zażywać nieco więcej niż jest zalecane,pozostaje mi więc spróbować i poczekać na efekty.Tak czy siak nie będę traktował CLA jako typowego spalacza,bo takowe dopiero wejdą w późniejszym okresie.
DEE-JAY nie mogę zgodzić się z Tobą w kwestii działania i efektów takich suplementów jak:Izolat,Glutamina czy ZMA.Przecież wiadomo,że białko jest najważniejszym suplementem budującym nasze mięśnie i w takim okresie jak redukcja jego działanie jest nieocenione!Ciężkie treningi i uboga dieta w ww sprawiają,że często grozi nam katabolizm,który doskonale jest powstrzymywany właśnie przez takie suplementy jak Izolat białka serwatkowego,aminokwasy,w tym i glutamina.Jeśli suplementy te nie będą dobrej jakości to i ich działanie anty kataboliczne będzie kiepskie.
Kolejna sprawa tyczy się ZMA,którego zawsze używam w trakcie przygotowań do zawodów.Osobiście świetnie odczuwam jego działanie w momencie kiedy budzę się rano dobrze wyspany i wypoczęty.Nie od dziś wiadomo jak ważny dla kulturysty jest sen,to właśnie podczas głębokiego snu nasz organizm produkuje największe ilości hormonu wzrostu oraz testosteronu.Dlatego im lepszy sen tym lepsza regeneracja.
HMB REVOLUTION to kolejny suplement,który będę używał po raz pierwszy więc póki co sam nie wiem jak i czy w ogóle będę czuł jego działanie.Byłem zapewniany przez jednego z zawodników,że jeśli będę używał tego suplementu przez dłuższy okres czasu to na pewno zauważę jego dobre działanie,poczekamy,zobaczymy.
Avasso,ok postaram się nie zapomnieć jutro i nakręcić krótki filmik,jeśli chodzi o czucie mięśni to staram się skupiać na skurczu przy każdym powtórzeniu ale np.jeśli miałbym porównać czucie tych mięśni wykonując te ćwiczenie hantlami do wyciskania np.na szynie to przy tym drugim potrafię bardziej wyizolować pracę tych rejonów mięśni.Spowodowane jest to tym,że przy hantlach muszę bardziej skupiać się na ich kontroli,natomiast przy użyciu szyny całkowicie poświęcam się czuciu pracy mięśni.
Ps.Wysu,BodyLine dzięki panowie.


Zmieniony przez - Giszman w dniu 2009-02-22 21:59:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 4069 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 44515
Zapowiada sie ciekawie.

bede sledzic pewnie sie czegos nowego naucze



Zmieniony przez - Lager90 w dniu 2009-02-22 22:26:33

HST power!!!
"niech nienawidzą- byle by sie bali"

http://www.sfd.pl/Lager90/BLOG/W_Drodze_Na_Plaze_fotki_s.33,_filmik_str.36-t459544.html - Mój blog;]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2855 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 24888
Giszman: troche sie nei zrozumielismy, mi chodizlo glownie o to ze odzywki typu bialko/gainer/bulk sa do brakow w diecie i tak na prawde nie sposob ocenic ich dzialania, jak np boostera treningowego czy stacka kreatynowego, mozna napsiac ze bialko jest dobre w smaku, dobrze sie rozpuszcza i ok zma - lepszy sen, i ok. mi chodzilo glownie o wyolbrzymianie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 6037 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 46147
Witam jak mówisz ze pierwszy raz CLA i ze nie masz ustalonej dawki a jedynie bedziesz uzywal wiecej niz zaleca producent to proponuje zapoznac sie z badaniami - krótkie i rzeczowe

https://www.sfd.pl/CLA_-_wpływ_na_kompozycje_ciała.-t298614.html 

Bardzo mały człowiek, może rzucać bardzo duży cień...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
GISZMAN D.Geler
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3624 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25684
No panowie nadszedł ten dzień
Rano o 8-mej zrobiłem sobie krótką pobudkę,żeby łyknąć porcje supli poszły trzy kapsy Creakica,3x NaNox9 i 3 HMB REVOLUTION wszystko popiłem wodą zmieszaną z porcją BCAA 12,000 i uderzyłem dalej w kimono.
Z racji tego że poniedziałek jest moim jedynym dniem bez pracy,to pozwoliłem sobie na dłuższą drzemkę.Ok.9-tej podniosłem się z wyra i wypiłem białeczko i zaraz zabrałem się za przygotowanie śniadanka(zdjęcia poniżej).Od chyba 3 lat na śniadanie zawsze zjadam omleta,jest w nim wszystko co niezbędne i konieczne,przygotowanie go zajmuje mi,razem z usmażeniem ok.15/20 minut więc nie ma tragedii.



Za kilka godzin trening,nie mogę doczekać się tego za***istego uczucia napompowanej klaty jaki mnie z pewnością czeka.Obiecałem komuś film z wyciskania hantli głową w dół więc postaram się coś nakręcić i jutro wrzucę.
Ps.Kasteta dzięki za linka,z tego co wyliczyłem ja będę przyjmował dziennie ok.3,6gr więc powinno być git.

Zmieniony przez - Giszman w dniu 2009-02-23 14:50:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160362 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234145
Giszman a jak tam zapasy z SFD za I miejsce, zostalo cos jeszcze?
czekamy na wypiske

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1575 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 21287
ale zayebisty dziennik bedzie

dla kogos kto chce na powaznie zajac sie kulturystyka idealne miejsce do nauki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
GISZMAN D.Geler
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3624 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25684
Zostało jeszcze co nieco aktualnie używam NaNoX9 i Creakica z tych zapasów,które wygrałem w trakcie przygotowań i pewnie jeszcze użyje innych supli w trakcie przygotowań.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dobry plan?

Następny temat

Split na masę 4 razy w tyg.

WHEY premium