SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

help me xD

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 759

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 124
elo. mam 15 lat 194 cm i 80 kg;
trenuje juz miesiac xD wiem wiem amator to malo powiedziane ;p
prosilbym aby ktos ulozyl mi dietke i plan treningowy, mam dostep do silowni niestety tylko 2 razy w tygodniu sroda i czwartek.
I czy moglym sobie lykac kreatynke czy by to cos dalo?? xD
moja najslabsza strona jest klatka ledwo 60 na plaskiej,
bic 34 cm malo fatu. prosilbym o powazne potraktowanie mojego posta.
aa i bez odp. typu wez sie za plywanie albo karate bo tego juz sie troszke nasluchalem xD
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 82 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4662
jest tyle planów treningowych i układów diety co slimaków po deszczu skorzystaj z wyszukiwarki:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 124
no tak ale jedni pisza ze to jest najlepsze inni ze to :) Chcialem sie dowiedziec indywidualnie xD ale dzieki ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 297 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5037
uloz plan uloz diete wstaw ja w odpowiednie dzialy a specjaliscie sie toba zajma
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 82 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4662
musisz sam poczytac i wyciagnąc wnioski a potem zadac sobie pytanie który bedzie dla mnie lepszy :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 963 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3860
polacz sobie trening na silowni z treningami w domu, to czego nie mozesz robic w domu (zazwyczaj najciezsze cwiczenia) rob na silowni
badz zastosuj FWB oparte na treningu na silowni i w domu

Through every dark night, theres a bright day after that.
So no matter how hard it get, stick your chest out, keep ya head up.... and handle it. /2pac

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

Jak zrobić słabeusza w macho?

Wiecej