SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dlugosc treningu

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 718

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam. Mam problem. Jak twierdzi michail w jednym ze swoich postow po minimum 6 tygodniach czas treningu powinien wynosic od 45 do 60 minut. Próbuje budować masę tak więc przerwy między seriami robie około 2-3 minuty. Trenuje splitem i np:
Sobota: nogi, barki, przedramiona
Nogi:
1)przysiady ze sztangą 4 serie
2) przysiady wykroczne 3 serie
3) martwy ciąg na prostych nogach 3 serie
4) wspięcia stojąc 4 serie


Barki
1) Wyciskanie sztangi z klatki 4 serie
2) unoszenie hantli bokiem 3 serie
3) Podciąganie sztangi wzdłuż tułowia 3 serie

Przedramię
1) uginanie nadgarstków ze sztangą 3 serie
2) prostowanie nadgarstków ze sztangą 3 serie

Dajmy na to ze wykonanie kazdego cwiczenia zajmuje mi 1 minute.
Samych serii jest 26 czyli tyle zajmuje mi samo ciwczenie. Kiedy do tego dolicze 3x26=78 min + brzuch +4 serie +12 min. przerwy wychodzi mi 110 minut. Więc jakim sposobem mam zmieścic się w czasie? Do tego dodam ze chociaz robie wszystko poprawnie technicznie wogóle nie czuje zmęczenia w czasie odpoczynku
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7541 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45102
no ja mam to samo, wszedzie pisza ze niby 60 minut max a zanim skrece se hantle zanim naloze na sztange, 2 minuty miedzy serjami przerwy to i tak mi wychodzi trening okolo 2h. cwicze tylko wolnymi ciezarami

desiderata

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 963 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3860
e tam 3 minuty przerwy to przy bodowaniu sily i to jes przesada..

nogi przy przysiadach kolo 2-3 minut, MC tak samo, wspiecia kolo 60-90 s. wystarcza przerwy
a jesli chodzi przedramiona to minuta spokojnie starcza

zauwazcie ze na wieksze partie miesniowe i na bardziej zlozone, i ciezsze cwiczenia, dajemu sobie wiecej odpoczynku miedzy seriami, jesli chodzi o mniejsze partie to dajemy krotsze przerwy, na dodatek mozemy skrocic trening wykonujac superserie np.

bic/tric
tric,bic/przedramie itp.
przedramie podchwyt/ przedramie nachwyt

Through every dark night, theres a bright day after that.
So no matter how hard it get, stick your chest out, keep ya head up.... and handle it. /2pac

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Interwały

Następny temat

help me xD

WHEY premium