SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Fuuun - Przygotowywanie formy 2015

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 63489

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 5517 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 54876
Hkd, nie, aktualnie działam sobie samemu. Emila poprosiłem o "krótką odpowiedź jeśli nie będzie problemu", a odpisał mi długą wyczerpującą odpowiedź, za co wielkie podziękowania. Zayebiscie że istnieją tacy ludzie jeszcze którzy bezinteresownie pomogą i pomimo swoich osiągów nie chodzą z zadartą głową Mega szacun. A co do trenera. Całą redu oprócz końcówki pomagał mi Rodebert (za co również jestem bardzo wdzięczny, dużo mnie nauczył), aktualnie trochę się nam urwał kontakt. Najprawdopodobniej całą masę będę robił sam, i konsultował będę się z kimś, ale to powiem potem, a na redukcji będę już miał nad sobą kogoś. Jutro wieczorem będzie post podsumowujący redukcje, a w sobote rano oficjalny start masy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
Zaj**iscie ze są tacy ludzie co bezinteresowanie pomogą, to się naprawde ceni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 107 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6235
"Jutro wieczorem będzie post podsumowujący redukcje"

czekamy, bo bardzo fajnie Ci wyszło to docięcie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
roumiii
"Jutro wieczorem będzie post podsumowujący redukcje"

czekamy, bo bardzo fajnie Ci wyszło to docięcie


100 % racji- ja również czekam z niecierpliwością.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 5517 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 54876
Brzuch 150cm w obwodzie, w trakcie ładowania, właśnie odpaliłem syf, jeden burger troche frytek rolo z miesem i frytkami, teraz wjezdzaja lody i brownies






















Zmieniony przez - Fuuun w dniu 2015-07-09 22:15:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294223
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 5517 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 54876


No i dobra nadszedł czas na krótkie podsumowanie.
Za dużo pisać nie będę, bo opisywałem wszystko w zasadzie z godziny na godzinę.

Najniższa waga jaką osiągnąłem to 79,6kg.
Ile było po ładowaniu ? Nie wiem nie ważyłem. Jutro się już zważę.

Zdjęcia które dodaje,są zdjęciami z rana, trochę osrałem majtki i postawiłem na suchość bardziej niż nabicie,
więc nie jestem na nich nabity jak trzeba, pojechałem sobie potem na siłke zrobiłem lekki trening spompowałem się
po treningu wleciał cały dżem, w choy ciastek, aakg, i różne tego typu zabawki, pojechałem do fotografa,i porobiłem dużo
zdjęć, powychodziły na prawdę fajnie już na dobrym nabiciu i w dobrym świetle, w nastepnym tygodniu bede miał to coś pododaje.

Jutro zaczynam oficjalnie mase :) Także nie zwalniam tempa.
Nie rzucam sie na jedzenie, dzisiaj jem co chcę, ale ograniczam sie tylko do szejków białkowych na zmrożonym jogurcie, zimnych owoców,i picu. Bo mega mnie suszy, nie mam ochoty na fasty ani góre żarcia, chcę wziąźć zimy prysznic, dużo sie napić i poleżeć
Dodatkowo chyba nie muszę mówić że w robieniu formy pomogły mi suple od UNS które mam w trochę niższych cenach, i mogę pozwolić sobie na ciekawą suplementacje w dużej ilości, w mega okazyjnych cenach !












Zmieniony przez - Fuuun w dniu 2015-07-10 13:55:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21607 Napisanych postów 30840 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 871044
Czekam na te fotki od fotografa, bo tu widać że pełności jeszcze trochę brakuje No ale formę zrobiłeś piękną, nie jednego w Sopocie byś zawstydził
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 5517 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 54876
No po tych fotach mówię podpomopowałem sie jeszcze, nażarłem sie aakg i jakieś przedtreningówki,przed fotografem poszedł cały słój dżemu,nutelli troche i różne ciastka highfat, na gumach sie podpompowałem i myśle że wyszło lepiej :) Jestem ogólnie zadowolony, to nie forma na scene, a baze do wystartowania z masą mam teraz znośną,czas dołożyć w końcu kvrwa miesa bo forma formą, ale nikt na scenie nie chce oglądać ludzi którzy w koszulce wyglądają jak dziecko z podstawówki któremu mama zrobiła za mało kanapek :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10668 Napisanych postów 30012 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609969
bardzło łądna forma;-0

tez czekam na te zdj od fotografa bo tam pewno bedzie duzo lepiej, lepsze światło itp no i jak mówisz nabicie

mam to samo teraz też wygladam w koszulce jak dziecko z podstawówki;d
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dziennik Treningowy by monita - I Will Never Give Up!

Następny temat

Kamil R - przygotowania do zawodów Mistrzostw Śląska oraz Polski

WHEY premium