SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Fuuun - Przygotowywanie formy 2015

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 63175

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 479 Napisanych postów 12579 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 288453
Takie zbieranie słodyczy jest najgorsze %)
Zrobilem tak rok temu i zaluje strasznie :D
Cala szuflada słodyczy a przeciez nie zostawie, trzeba jesc teraz bo potem miche trzeba trzymac


Zmieniony przez - cvfdbkz w dniu 2015-07-08 14:43:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 3232 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17264
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
weź troche tych słodyczy do Sopotu to ci pomozemy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21514 Napisanych postów 30768 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870230
Moje słodycze zbierane przed MP dalej stoją w szafkach Przyszło co do czego, to po zawodach wolałem oyebać kebsy, pizze, kanapki z pasztetem i paprykarzem, i owoce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 5517 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 54876
Siema siema, w zasadzie nic specjalnego nie mam. Raczej takie zachciewajki, na pewno tego nie zjem wszystkiego,bo nie mam zamiaru sie rzucać na jedzenie :)

Dziś już mniej soli i wody, powoli bedzie robiło się sucho.
Jutro cały dzień ładuje czysto, pojutrze czyli w piątek tak samo,cały dzień czysto, a na wieczór planuje fast fooda jakiegoś typu pizze, i na noc lody z lidla i te ciastka brownie.

W sobote rano doładuje, strzele fotki około 12:00 i pewnie aż do wieczora będę sobie pozwał na jedzenie śmieci
Od niedzieli zaczynam oficjalnie budowanie JAKOŚCIOWEJ masy mięśniowej, aero w tle, i dieta dopięta na ostani guzik, bez syfu.

Będę bazować na... A w sumie,tego wam nie powiem jeszcze.
W niedziele napsizę dokłądnie trening, suplementacje, oraz diete.
I zrobię sweet wypiskę specjalnie dla Was na start masy ;*
Pochwale się też co nieco planami itd.

A to fotka tych smakołyków :)



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
zapas lodów widze jest

ja w sumie nie mam zadnych zapasów na co bede miał smak to sobie na miejscu kupie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 5517 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 54876
Lodów troche kupiłem bo jak dla mnie są mistrzostwo świata,i całkiem rozsądna cena, będę sobie wrzucał jako cheat na masie,po każdym treningu nóg i w ten dzien bede ucinał z 30g tłuszczu :) Takie jedz co chcesz wyglądaj jak chcesz w zmodyfikowanej wersji w jednym posiłku

A ogólnie zapasów nie robiłem dużych bo za długo sie katowałem żeby była jakaś forma żeby to szybko zyebać, chce powoli wchodzić na obroty :)


Zmieniony przez - Fuuun w dniu 2015-07-08 17:13:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Najważniejsze, że pozytywne nastawienie w Tobie siedzi - nawet przy końcówce redukcji.
Ciekawa jestem już teraz zdjęć no i tych zmian które wprowadzisz już niebawem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 5517 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 54876
Czuje sie słabo,ale wiem że jutro już zaczne jeść. Ogólnie jestem tak płaski, że skóra naprawde cięka, miesnie nie nabite nic aż ta skóra wisi jest przegiecie. Ketoze osiągnąłem,nie mocną ale jest. Kupiłem paski w aptece na test moczu, wszyszło pozytywnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Pamiętaj o odpowiedniej ilości zdjęć :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dziennik Treningowy by monita - I Will Never Give Up!

Następny temat

Kamil R - przygotowania do zawodów Mistrzostw Śląska oraz Polski

WHEY premium