SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Fuuun - Przygotowywanie formy 2015

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 63115

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 3232 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17264
Na bramie typowo na pompe :) no ciekawy jestem ile miesa nabiles ostatecznie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 2000 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22697
Hehe każdy jest ciekawy a ja unikam steppera jak ognia, nie umiem chyba z niego korzystać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 5517 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 54876
Dzisiaj zrobiłem 35 min interwał na steperze Tak mega mi sie robi aeroby na nim że szok, najlepsza maszyna KOCHAM JĄ Zaraz wypiska z dzisiaj, trenowałem biceps i triceps, rekordowo szybki trening, dużo serii, a po treningu steper
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 5517 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 54876
14 maja 2015

Powoli wkraczam na odpowiednie obroty
Dzisiaj poszły ramiona.
Trening zrobiony w około 30 minut...

__________________

prostowanie ramion z linką wyciągu górnego + uginanie ze sztangą 4x 20-15 + 20-15
uginanie ramion młotkowo + francuz hantlami leżąc 4x 15-10 + 15-10
uginanie ramion na ławce skośnej + pompki na poręczach 4x 12-10 + 12-10
uginanie ramienia w opadzie + francuz zza głowy hantlą 2x 10+10
uginanie ramienia na maszynie + prostowanie ramienia na wyciągu górnym 2x 20+20
uginanie młotkowo jednorącz 2x10
prostowanie w opadzie jednorącz 2x10
__________________

Troche ćwiczeń i kombinacji dzisiaj na łapy poszło, fajny trening, zlany potem, ciężary w miarę ciekawe, jak na takie tempo.
Po treningu szybko 20g bcaa od UNS, i jazda 35 minut na steperze !

Dodaje fotki.
Jedna fota nogi z dzisiaj rano.
Oraz fota posiłku nr.1 - 100 musli, 130 jogurtu naturalnego, 100 ananasa, 200 kury, 20 keczupu 60% mniej kcal...






...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
no no, nogi się cos rysuja ps.dobra intensywnosc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 5517 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 54876
DIETA Z DZISIAJ

1- 200 kury, 100 musli, 130 jogurtu, 100 ananasa, 20 keczupu
2- 150 kury, 75 ryżu jaśminowego, 125 warzyw z patelni, 20 keczupu
3- 100 ryżu, 100 ananasa, 40 whey od uns
4- 150 kury, 75 ryży jaśminowego, 125 warzyw z patelni, 15 keczupu
5- 200 miesa wołowo wieprzowego

i do posiłku nr 5. dodam jeszcze miesa z indyka piersi żeby dobić białko na dzisiaj...

w 55g keczupu jest z 5g węgli wiec dodaje go na spokojnie do potraw, tym bardziej że waga idzie w dół powoli
a forma cos tam sie poprawia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 5517 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 54876
15 maj 2015

Dzisiaj mega słaba motywacja do treningu, nie ukrywam że idąc na niego chciałem sie już wrócić do domu...
Ale nie wróciłem się, zaczałem od maszyn, chciałem postawić na dużo serii, żeby tylko rozruszać i dopompować
plecy, ale trochę się rozkręciłem, zmotywowałem, i finalnie, nie był to trening życia ale przerzuciłem troche żelastwa, i
trochę się namęczyłem...
Po treningu chyba nikomu nie muszę mówić co robiłem...
Oczywiście 35 minut mojego ukochanego stepera.

Jutro jadę do paru sklepów pooglądać orbitreki i rowerki,
mam do wydania 1000zł, rowerek w tej cenie można juz dorwać elegancki, orbitrek w sumie też
ale w orbitrekach wiecej rzeczy idzie sie popsuć, Zobaczymy, jutro na pewno albo kupie, albo zamówię coś z neta.

Na spokojnie będę mógł robić aero w domku rano. Zdecydowanie bardziej mi to pasuje.
Dodatkowo mam swoja siłownie, ale nie mam na niej żadnego sprzętu do kardio, i muszę kombinować, teraz nie będzie problemu.
A połowe sumy dokłada się mama, bo sama też coś zaczęła się ruszać...

A teraz do rzeczy...

__________________

ściąganie do klatki chwytem szerokim neutralnym na wyciągu 5x20-10
ściąganie jednorącz chwytu górnego na bramie 5x15-12

ściąganie na hamerze
+ ściąganie V do klatki 5x12+12

wiosłowanie oburącz hantlami 6x15-10
wiosłowanie hantlą jednorącz 6x15-8
dociąganie V do brzucha siedząc na wyciągu dolnym 6x15-10
pull over na wyciągu górnym 6x15-8

__________________

Serii dużo, intensywność zayebista, ale ciężary bez rewelacji, nie miałem dzisiaj mocy na duże klamoty, ale myślę
że nadgoniłem intensywnościa i mocnymi aerobami.

wiosło jednorącz kończyłem sobie tylko 50kg... dodatkowo 36kg spadło mi na paznokcia i bolało... mocno

Dzisiaj zjadłem małego czita, kebaba z surówkami bez frytek, i małego loda.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 2000 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22697
ja też korzystam już jakiś czas z tego ketchupu, czasami do jakiegoś posiłku wpadnie i waga również leci

najgorzej w takie dni kiedy nie mamy mocy zacząć trening później jak się pompe poczuje to jakoś leci przynajmniej u mnie
ja nawet gdybym chciała jakąś maszynę do kardio kupić, nie zmieściłaby mi się mieszkaniu i niestety musze zapierniczać na siłke żeby skręcić te kardio
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 5517 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 54876
Dzisiaj lżejszy trening, klatka, biceps, i brzuch, po treningu 35 minut aerobów na rowerku, też delkatnie, dzisiaj juz chyba z 10 albo i lepiej trening z rzędu.. Jutro odpoczywam, może zakrece aero na czczo.. a od poniedziałku znowu zwiększam obroty. Wypiska za jakiś czas
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 5517 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 54876
16 maj 2015

Jak już wyżej wszystko pisałem.
A trening wyglądał tak :

_____________________

wyciskanie na skosie sztangi z gumami oporującymi 8x15-8
wyciskanie hantli na poziomie w różnych chwytach 8x25-10
rozpiętki na poziomie + rozpiętki na gumach 4x 10 + max

uginania na przemian z supinacją 4x12-10
uginania nachwytem ze sztangą 4x40-20

allachy 4x15-10
spięcia w poprzek ławki 1x max
_____________________
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dziennik Treningowy by monita - I Will Never Give Up!

Następny temat

Kamil R - przygotowania do zawodów Mistrzostw Śląska oraz Polski

WHEY premium