SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Fuuun - Przygotowywanie formy 2015

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 63127

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 1357 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22874
Jak waga obecnie? Bedziesz zmienial plan treningowy podczas masy? Fuun forma koks :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 5517 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 54876
wczoraj 85,9, dziś już pewnie wiecej Ciągle chodzę mega głodny, przed chwilą zjadłem 200 indyka, 100 ryżu, warzyw z 250gramów,+ troche keczupu, i jestem masakrycznie głodny a minęło może z 30minut . Plan bedę zmieniał jak złapie stagnacja w sile, ale myślę że nie prędko się to wydarzy, bo dopiero się rozkręcam a TRI CRET od UNS dopiero sie wkręca
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 5517 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 54876
Siema !
Wstałem o 10:00.
Zjadłem pierwszy posiłek, 1 jajo, 150 schabu, 5g majonezu.
Czyli popularne ostanio sniadaniowe kombinacje z białkiem i fatem bez węglowodanów.
Mega mi to pasuje i na stałe zagości w mojej diecie.
Posiłek pierwszy i ostani wypełnia całe zapotrzebowanie na tłuszcz.
Reszta posiłów to białko + ww.

Dzisiaj waga pokazała 87kg...także urosło. Dużo.
Ale powoli staje w miejsu. Myśle że 90kg bedzie granicą do której bedzie szło stosnkowo szybko.
Potem już będzie przestój.

Jak już mówiłem nie mam psychicznej blokady przed łapaniem wody w jakieś tam ilości.
Wiem że robie co założyłem, kaloryka duża nie jest, powoli dokładam,aeroby bedą robione ciągle, z czasem je ograniczę/
Trening 5x week i będzie szło.

Pomimo że waga już znacznie większa, o większej ilości fatu nie ma mowy, krata jak widać siedzi, ale skóra na brzuchu jest już ze 4 razy grubsza

Wiadomo co jest grane, bardzo nisko zbite estro wraca do normy.
Zacząłem więcej jeść przez co pewnie i testo poszedł w górę
Plus jest taki że czuje sie już o niebo lepiej, czuje nabicie, i cheć do życia, a moja dziewczyna jest już bardziej zadowolona niż na końcu redukcji hehe...
Dzisiaj na rozkładzie barki i klatka !



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609917
pomimo prawie 10kg wiecej dalej jest mega estetyka, tez bym tak chciał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 5517 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 54876
Właśnie wróciłem z zakupów, dzisiaj mam dużo na głowie, trening z kolegą któremu pomagam, musze zmienić opony w mamy aucie na letnie bo jednak biore jej auto na sopot a nie siciento i ogólnie latam cały dzień. Właśnie jem przedtreningowy posiłek i lece na barki i klatke
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Ha a ja lece do Sopotu szamolotem bo autem z Wroclawia sie nie oplaca ;D


Dobre nabicie. Najwazniejsze ze ukochana zadowolona ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 5517 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 54876
15 LIPCA 2015
TRENING BARKI-KLATKA
AEROBY : 15 MINUT


___________________________
1. Dociąganie hantli do mostka 3x12-8
2. Wyciskanie hantli siedząc 3x10-6, 1xMax
3. Unoszenie jednorącz bokiem w górę w opadzie 3x12-8
1. Wyciskanie leżąc sztangi głową w dół 3x10-6, 1xMax
___________________________

ad.1- 25x12, 30x10, 30x8
ad.2- 22,5x10, 27,5x8, 32,5x6, 20xMax
ad.3- 5x12, 10x10, 10x8
ad.1- 60x10, 90x8, 110x6, 60xMax

Fajny trening, duży zapas, czuje że moc wraca !!
Nareszcie, waga rośnie, skóra na brzuchu już gruba.
Męczy mi to psyche trochę nie powiem.
Ale co. Masa to masa, jak będę się mazał to zawszę bedę na tym samym levelu
w tym samym rozmiarze,może poprostu jestem jeszcze za mały na trzymanie estetycznego wyglądu cały rok, kto wie.

Łapcie na start jedną fotkę z sesji. Na razie tylko jedna,wiecej dodam w późniejszym czasie
No i dodatkowo fota z dzisiejszego treningu w tanktopie od serdecznego kolegi od którego mam mega wsparcie w postaci motywacji do działania i ubrań, z robieforme.eu. Z ręką na serduchu polecam








No a z dziewczyna końcówka redu to zejścia i rozstania.
Totalna masakra...
Na dodatek usłyszałem że stałem sie zimnym skvrielem
I że nie jest już jak kiedyś.
Totalny dół mówie Wam, nie dość że głód,zmeczony i ogólnie każdy wie jak jest na redu
to myślałem że będzie jeszcze koniec love story, a jestesmy już prawie rok..
Gdzie najdłużej byłem z dziewczyną 3 miesiące,a reszta to po tydzień
Ale jak to mówią "prawdziwa miłość przetrwa wszystko" ...



Zmieniony przez - Fuuun w dniu 2015-07-15 22:34:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Jak widać redukcja nie jest łatwa jedynie dla redukującego ale i jego najbliższych :D Wiem o czym mówisz :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 5517 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 54876
A nie powiesz że fajne fotki... nie odzywaj sie do mnie (noo prawda, nie tylko dla osoby redukującej jest ciężko :( )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21496 Napisanych postów 30754 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 869955
Ta fota dużo lepsza od tej na fb, super tutaj wyszło
W tym sporcie chyba trzeba mieć drugą połówkę także to kochającą, albo meeega wyrozumiałą
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dziennik Treningowy by monita - I Will Never Give Up!

Następny temat

Kamil R - przygotowania do zawodów Mistrzostw Śląska oraz Polski

WHEY premium